Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

ski livigno – wyjazd grudzień 2016


Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 weeks later...

Livignio jest lubianym miejscem przez polaków ze wzgledu na strefę wolnocłową i ceny w sklepach , stokach oraz na stacjach paliw.

Jak nie byłes warto zobaczyć ja bym tam nie jechał w grudniu czasami róznie bywa , może na bank pojeżdzisz ale pewnie nie po wszystkich trasach.

Livignio to luty, marzec , kwiecień - niekoniecznie grudzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, ja tez powoli zaczelam planowac wyjazd na narty w nadchodzącym sezonie, stwierdzilam, ze w tym roku postaram sie o jakies first minute ;) i wlasnie slysza;am o livigno swietne opinie, snieg jest zawsze, trasu dlugie, miejsce nie takie drogie w porownaniu do Francji ;) a wiecie czy lepiej organizowac samemu czy z jakims biurem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Livignio jest lubianym miejscem przez polaków ze wzgledu na strefę wolnocłową i ceny w sklepach , stokach oraz na stacjach paliw.

Jak nie byłes warto zobaczyć ja bym tam nie jechał w grudniu czasami róznie bywa , może na bank pojeżdzisz ale pewnie nie po wszystkich trasach.

Livignio to luty, marzec , kwiecień - niekoniecznie grudzień.

to mówisz,że livigno w grudniu odpada? Bo w tych okresach : 26.11.2016 / 24.12.2016

15.04.2017 / 01.05.2017 jest ten darmowy skipass. Zawsze lepiej oszczędzić, nie? Ale jak mówisz, że nie ma śniegu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierzesz własny sprzęt' date=' czy wolisz wypożyczyć na miejscu? Chcesz jechać własnym autem, czy może autokarem albo samolotem? Jest cos takiego jak skipass w cenie hotelu albo darmowy skipass na tydzień dla rodzin czy cos takiego?[/quote']

no własnie sa darmowe skipassy. Sa one w tym terminie: 26.11.2016 / 24.12.2016

15.04.2017 / 01.05.2017. Tylko trzeba wyjechac do wybranego hotelu albo apartamentu z jakiejś tam listy. A tu masz jeszcze info o family week: http://www.skilivigno.pl/pl/family-week-2/ . też cos podobnego do darmowych skipassów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj w internecie, moze pare osób z nimi jechało. A najlepiej to sobie przedzwoń tam. Ale mają oni w ogóle już oferty na ten sezon? Z tego co mi mówili znajomi, to jeszcze nie ma co kupowac, bo nie wszystkie oferty sa juz dostepne i moze być teraz ciut drożej, wiec lepiej się wstrzymać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Od dawna jeżdżę do Livigno dwa razy w roku. Raz w Grudniu na otwarcie sezonu, a drugi raz na Wielkanoc. Ostatnie lata pod względem śniegu to zdecydowana przewaga wiosny. Zwłaszcza grudzień 2015 był kiepski. Oto moja rada: Lepiej połowa grudnia niż początek i obowiązkowo narty ostre jak brzytwy by bezpiecznie jeździć w trudnych warunkach ( lód, mniejsza ilość tras a amatorów szaleństwa nie brakuje). Tyle wypadków ile w grudniu 2015 dawno nie widziałem, głównie z powodu nieprzygotowanego sprzętu i co jako ortopeda mogę dodać absolutnego braku przygotowania fizycznego do sezonu- a w grudniu warunki bywają trudne.

Mimo to polecam Livigno na grudzień. Świetne jedzenie, taniej niż wiosną, śnieg jest zawsze ( choć czasem będzie to połowa tras), zakupy na święta no i fantastyczna atmosfera w wiosce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...