Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Nowe Forum - uwagi, informacje, spostrzeżenia, propozycje


JC

Rekomendowane odpowiedzi

29 minut temu, artix napisał:

Kolejnym problem jest cytowanie postów. 

Gdy raz wciśniemy cytuj,  nie ma już odwrotu. 

Nawet posta nie da się skasować. 

Po wykasowaniu tekstu zostają puste ramki. 

No i mam znowu problem, bo u mnie wszystko działa OK. Faktycznie nie ma na forum opcji zrezygnowania z cytatu. Można to obejść wychodząc z wątku i wchodząc ponownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, JC napisał:

No i mam znowu problem, bo u mnie wszystko działa OK. Faktycznie nie ma na forum opcji zrezygnowania z cytatu. Można to obejść wychodząc z wątku i wchodząc ponownie.

Tak też robię Jacku. ;)

Ale czy to jest optymalne rozwiązanie?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, JC napisał:

Proszę napisz dokładnie, jaki system używasz, co i w jakiej sytuacji się dzieje.

Na Windows 7 ą działa normalnie (właśnie teraz sprawdziłem), ale na Windows 10 podczas zaznaczenia Alt(gr)+A robi się ą, ale jednocześnie zaznacza cały tekst (razem z cytatem). Dzieje się tak tylko podczas cytowania.

Usuwanie cytatu w poście jest bardzo proste - wystarczy nacisnąć backspace tuż pod cytatem. Przynajmniej u mnie tak działa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, leitner napisał:

 ale na Windows 10 podczas zaznaczenia Alt(gr)+A robi się ą, ale jednocześnie zaznacza cały tekst (razem z cytatem). Dzieje się tak tylko podczas cytowania.

Podobnie z ą dzieje się korzystając z Windows Vista.

 

Edytowane przez marionen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, leitner napisał:

Na Windows 7 ą działa normalnie (właśnie teraz sprawdziłem), ale na Windows 10 podczas zaznaczenia Alt(gr)+A robi się ą, ale jednocześnie zaznacza cały tekst (razem z cytatem). Dzieje się tak tylko podczas cytowania.

Usuwanie cytatu w poście jest bardzo proste - wystarczy nacisnąć backspace tuż pod cytatem. Przynajmniej u mnie tak działa ;)

Ja mam Windows 10 i "ą" działa poprawnie.

A jakich przeglądarek używacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.03.2017 o 11:59, leitner napisał:

Na Windows 7 ą działa normalnie (właśnie teraz sprawdziłem)

o, u mnie też zaczęło działać normalnie, nie wiem, dlaczego i czy na stałe,  ale odczuwam ulgę :)

Wcześniej: win 10 + chrome = masakra z "ą" 

Edytowane przez sure
błąd :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, sure napisał:

o, u mnie też zaczęło działać normalnie, nie wiem, dlaczego i czy na stałe,  ale odczuwam ulgę :)

Wcześniej: win 10 + chrome = masakra z "ą" 

Nie... nie, to chyba nasz Boss coś po majstrował i jest OK. Przynajmniej na razie. 

Ja to miałem na Win10, Win7 i na chromie, mozilli  i explorerze. 

Dzięki!  

PS. a teraz jest ąąą :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
15 godzin temu, MarioJ napisał:

Ja często dostaje error jak wchodzę na jakiś link z Facebooka, ale przez komputer. Można to naprawić ?

A jaki błąd Ci się wyświetla? Czy jak Ci się trafi taka sytuacja możesz wskazać wiadomość/link, w który klikałeś na FB?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

16 godzin temu, artix napisał:

Komentarz na temat Skionline na Facebooku ?

"I znów się nabralem. Po raz kolejny zaciekawiony postem fejsbukowym, oglądanym w telefonie, klikam i trafiamy na kompletnie nie przystosowaną do mobile'a stronę, z której uciekam bo przecież nie można tego przeczytać. Wrrrr...."

Pracujemy nad tym. Przed nowym sezonem strona będzie gotowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Panie Jacku, mam pytanko i od razu dodaje, że wiem że trwa modernizacja itd. ale... nie wiem jak wylogować się z Forum? 

Tam gdzie normalnie było... nie ma? :rolleyes: nie wiem też gdzie jest wejście na własne konto? aby np. licznik wyzerować albo odebrać PRIVa? 

Z góry dzięki za info. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Jasiek napisał:

Panie Jacku, mam pytanko i od razu dodaje, że wiem że trwa modernizacja itd. ale... nie wiem jak wylogować się z Forum? 

Tam gdzie normalnie było... nie ma? :rolleyes: nie wiem też gdzie jest wejście na własne konto? aby np. licznik wyzerować albo odebrać PRIVa? 

Z góry dzięki za info. Pozdrawiam

Proszę o chwilę cierpliwości. Pracujemy nad tym, a raczej czekamy na łątkę od dostawcy oprogramowania.

Myślę, że w przyszłym tygodniu powinno już wszystko działać poprawnie.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...