Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Nowe Forum - uwagi, informacje, spostrzeżenia, propozycje


JC

Rekomendowane odpowiedzi

  • JC featured this temat

Moi drodzy,

Po sporych problemach z poprzednim programem do obsługi forum zdecydowaliśmy się na zmianę dostawcy. Po kilku tygodniach testów wygląda na to, że nowe forum pracuje stabilnie, a nowe funkcję sprawują się bardzo dobrze. Postaraliśmy się, aby wszystkie Wasz posty zostały przeniesione do nowego formatu.
Mam nadzieję, że szybko przyzwyczaicie się do nowego systemu obsługi, tym bardziej, że wielu z Was korzysta z podobnego forum ;), tylko w starszej wersji.

Na nowym forum mamy wiele nowości. Nowy Kalendarz, w którym wstałem interesujące nas imprezy PŚ w Narciarstwie Alpejskim, ale także skoki i biegi narciarskie. Ma nadzieję, że będziecie aktynie uzupełniać o ciekawe imprezy z naszego podwórka.

Nowa Galeria - w której możecie tworzyć własne albumu i jednorazowo dodać nawet 100 zdjęć. Forum pozwala teraz na szybkie dodawanie zdjęć z galerii do newsów.

Filmy wstawiamy teraz w ten sposób, że wklejamy do posta link prosto z YouTube lub innych serwisów.

Jest też zakładka Czat - na razie w bardzo okrojonej wersji - jednocześnie może na niej rozmawiać tylko 5 osób, ale jeżeli się Wam spodoba, to rozszerzymy funkcjonalność do kilkudziesięciu osób.

Zakładka Aktywność - pozwoli Wam szybko zorientować się, co dzieje się na forum, jakie są nowe posty, nowe tematy. Ułatwi odszukanie interesujących was informacji.

Nowe forum działa w wersji responsywnej na telefonach komórkowych, zainstalowana została także wtyczka Tapatalk.

Jako, to na nowym organizmie mogą się zdarzyć małe "bugi", ale proszę o informowanie mnie o nich. Będziemy się starać jak najszybciej je usunąć.

Tych wszystkich, którzy poczuli się zawiedzeni poprzednią wersją przepraszam za niedogodności. Mam nadzieję, że nowe forum spełni Wasze oczekiwania.

Pozdrawiam
Jacek

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda mi jednej rzeczy z poprzedniego forum (tego co działało do czerwca). Mianowicie śnieżynek i kolorowych znaczników reputacji. Nadawały one temu forum oryginalny i rodzinny wygląd. Teraz  są jakieś czarne kropki. No ale cóż. Jak widać czas na zmiany.

 

Nie działają przekierowania - po kliknięciu na nazwę forumowicza forum przekierowuje na jakieś tematy z przed 10 lat.

 

Jeszcze pełni tego nie ogarniam. Może do zimy się wyrobię :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda mi jednej rzeczy z poprzedniego forum (tego co działało do czerwca). Mianowicie śnieżynek i kolorowych znaczników reputacji. Nadawały one temu forum oryginalny i rodzinny wygląd. Teraz  są jakieś czarne kropki. No ale cóż. Jak widać czas na zmiany.

 

Nie działają przekierowania - po kliknięciu na nazwę forumowicza forum przekierowuje na jakieś tematy z przed 10 lat.

 

Jeszcze pełni tego nie ogarniam. Może do zimy się wyrobię :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...