Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

SNOW EXPO na Stadionie PGE Narodowym


JC

Rekomendowane odpowiedzi

22-23 października 2016 roku na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie oprócz prezentacji zimowej, turystycznej Europy będzie można zobaczyć najnowszy sprzęt narciarski i snowboardowy, a nawet spróbować sportów zimowych.

Odbędzie się także polska premiera i wielokrotna prezentacja filmu "Streif - One Hell of a Ride". Nie zabraknie również wykładów prowadzonych przez profesjonalistów, ale dla amatorów. Jak wybrać sprzęt, jak dopasować buty, jak przygotować się do sezonu zimowego, aby nie wrócić z kontuzją. Odbędą się spotkania ze sportowcami.

Kto się wybiera?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Przez ostatnie tygodnie miałem dylemat jak pogodzić wodę, ogień  i coś tam, coś tam. 22 i 23 października marzyła mi się jazda na nartach w Soelden, oglądanie na żywo pierwszych zawodów PŚ w sezonie na antenie Eurosport  (ciekawe kto będzie komentował?) i na dokładkę wizyta na pierwszym w Polsce Snow Expo w Warszawie. Z różnych przyczyn pierwsze odpadło nartowanie w Soelden. Transmisję na live w Eurosporcie też odpuszczam (mogę oglądnąć w końcu z odtworzenia, choć to nie to samo co na żywca). Pozostało mi odwiedzić Warszawę i wrócić ponownie na Narodowy Stadion. Poprzedni pobyt na stadionie wspominam bardzo miło (mecz z Niemcami).    

Pozdrawiam serdecznie fanatyków narciarstwa i widzimy się na Snow Expo!

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć
Dajcie sygnał jak będziecie to wpadnę. Na Narodowy ma 10 minut. Tylko sobota wchodzi w grę bo w niedziele dzieci maja zawody (już nie wiem, które w tym roku :(). Jakby co Marcin masz telefon to dzwoń.
Pozdrowienia


Kasy otwierają o 8:45, więc będę ok. 8:40. Jak zjadą się wszyscy z forum, to dam Ci znać.

Piotr, już czyszczę pamięć na telefonie. Postaram się dodawać zdjęcia "na żywo" :)
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według prognoz ma jutro padać śnieg http://www.skionline.pl/sprzet/przedstawiamy-prognoze-pogody-dla-warszawy-na-najblizszy-weekend,relacje,7138,id,109.html Póki co leje deszcz i na chodniku koło domu jest 5cm wody a na ulicy kilkanaście. Mam nadzieję, że takie opady (tylko śniegu) pojawią się za miesiąc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, leitner napisał:

Według prognoz ma jutro padać śnieg http://www.skionline.pl/sprzet/przedstawiamy-prognoze-pogody-dla-warszawy-na-najblizszy-weekend,relacje,7138,id,109.html Póki co leje deszcz i na chodniku koło domu jest 5cm wody a na ulicy kilkanaście. Mam nadzieję, że takie opady (tylko śniegu) pojawią się za miesiąc :)

Matko...nie strasz.:) Co mam zabrać do stolicy? Kapelusze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...