Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

San Martino di Castrozza - czy sie najeżdże?


BJM

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

rozważam wyjazd do San Martino di Castrozza (nigdy tam nie byłem, ani w okolicy też nie) i czytając forum zastanawiam sie czy trasy jakie tam są spełnią moje oczekiwania - słowem czy sie najeżdże?

Mianowicie jeżdże dobrze, agresywnie, gigantowo, ale bynajmniej nie potrzebuje żadnych czarnych tras, a raczej długie trasy o przeciętnej trudności gdzie mogę sobie "popływać" na śniegu.

są tam takie lub w okolicy?

dzieki

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.10.2016 o 18:22, BJM napisał:

Witam,

rozważam wyjazd do San Martino di Castrozza (nigdy tam nie byłem, ani w okolicy też nie) i czytając forum zastanawiam sie czy trasy jakie tam są spełnią moje oczekiwania - słowem czy sie najeżdże?

Mianowicie jeżdże dobrze, agresywnie, gigantowo, ale bynajmniej nie potrzebuje żadnych czarnych tras, a raczej długie trasy o przeciętnej trudności gdzie mogę sobie "popływać" na śniegu.

są tam takie lub w okolicy?

 

Niewiele mi to mówi, ale w San Martino, choć nie jest to mega-stacja, można sobie całkiem "mocno" pojeżdzić. Długie trasy to Tognola, z majestatycznym Pale di San Martino w tle, i Col Verde z bardzo wygodną kabinówką, okolica to Passo Rolle gdzie też można spędzić dzionek nie nudząc się, dalsza okolica to Predazzo a tam kabina do Pampeago i Obereggen z pełnym wyborem tras. Byłem w SM kilkakrotnie, zawsze wracałem zadowolony, najlepsze piwo było w La Stube ( z bawarskich lokalnych browarków ) a pizza w Sass Maor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, kruger27 napisał:

Jeżeli będziesz własnym samochodem to pojeździsz na maksa   jednak na lokalne ski busy nie ma co liczyć odległości dość duże a droga bardzo kręta i podjazdy pod przełecze ponad 2000 npm łańcuchy obowiązkowe sama miejscowość piękna i ma swój klimat

Jedyna przełęcz to Passo Rolle. Z przejazdem nie ma problemu, nawet jak śnieg pada. Na zimówkach bez problemu. Ja jeździłem na letnich bez łańcuchów w styczniu. :)

Jeżeli plan jest taki, aby objeździć kilka ośrodków, to proponuję inna lokalizację niż SMC np. Predazzo. Stąd jest gondola do Ski Center Latemar, i łatwy dojazd do stacji w Val di Fiemme, Val di Fassa, Passo san Pellegrino, no i do San Martino di Castrozza. Kupujesz skipass Dolomiti Superski i wszystko w zasięgu max. 1h samochodem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.10.2016 o 20:32, JC napisał:

Jedyna przełęcz to Passo Rolle. Z przejazdem nie ma problemu, nawet jak śnieg pada. Na zimówkach bez problemu. Ja jeździłem na letnich bez łańcuchów w styczniu. :)

Jeżeli plan jest taki, aby objeździć kilka ośrodków, to proponuję inna lokalizację niż SMC np. Predazzo. Stąd jest gondola do Ski Center Latemar, i łatwy dojazd do stacji w Val di Fiemme, Val di Fassa, Passo san Pellegrino, no i do San Martino di Castrozza. Kupujesz skipass Dolomiti Superski i wszystko w zasięgu max. 1h samochodem

Kilka "pocztówek" z Sam Martino.

San Martino 2010 017.JPG

San Martino 2010 014.JPG

San Martino 2010 011.JPG

San Martino 2010 010.JPG

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...