Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Już za miesiąc na Katschbergu w Austrii odbędzie się WorldSkitest. Miło mi poinformować, że w tym roku na razem ze mną narty będą testować Marboru (po raz drugi) oraz Johnny Narciarz, dla którego będzie to debiut.

Naszym kolegom polecam szybkie przygotowanie kondycyjne, ponieważ trasa testu to "czarna 3"! (Mapa tras na Katschbergu). To już druga wizyta ekipy testerów w Karyntii. Pierwszy raz gościliśmy na Katschbergu w 2004 roku,

  • Like 13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło mi poinformować, że w tym roku razem ze mną narty będą testować Marboru (po raz drugi)...

Jacku, dziękuję za olbrzymie wyróżnienie :happy: Jestem zaszczycony tym bardziej, że będzie to moja druga przygoda z WST.

Czarna trójka, "z mapy" bardzo mi się podoba :happy: wygląda na to, że jest to dużo dłuższa trasa niż ta ze Skiweltu.

W Karyntii będę po raz pierwszy i bardzo się cieszę z tego powodu.

Cieszę się również, że jedzie Maciek :applause: :applause: :applause: Chłop serce oddaje dla forum i bardzo fajnie, że jedzie!!!

Super, bo będzie okazja do napisania wspólnej relacji z tego wydarzenia :cheerful:

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek,ja również bardzo dziękuję za zaproszenie.Czuję się mocno wyróżniony i nie ukrywam - w euforii... :angel: :angel: :angel:

Fajnie też,że Mariusz jedzie,niewątpliwie zrobimy relację! :cool::

Trochę mi słów brakuję... :)

Zaraz przyjrzę się tej trasie,tj. wirtualnie. :)

Chyba czas ruszać na Chopok lub Tatrzańską Ł. i szorować czarnulki! :angel:

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem tam tydzień temu. W Katschbergu prawie w centrum jest jedna dłuuuga czarna trasa a obok z góry Aineck schodzi nieco krótsza. Obie szeeerokie. O której trasie jest mowa ?

Oj zazdroszczę Wam bardzo. Może i mnie to kiedyś spotka? Pomarzyć można.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem tam tydzień temu. W Katschbergu prawie w centrum jest jedna dłuuuga czarna trasa a obok z góry Aineck schodzi nieco krótsza. Obie szeeerokie. O której trasie jest mowa ?

Oj zazdroszczę Wam bardzo. Może i mnie to kiedyś spotka? Pomarzyć można.

Andy!!! Przecież jest link do mapy i numery tras. Czarne są trzy na Katschbergu, to te o których mowa szybko znajdziesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak teraz widzę link. Tak szybko czytałem info ze nie zauważyłem linku. Poza tym jestem poza domem na smartfonie i mam chwilowo bardzo wolnego neta. Już mapę zaciągnąłem. To jest ta trasa za hotelami w centrum. Ale super. Jaram się szczęściem chłopaków.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam oj tam :). Oprócz testu musimy obowiązkowo zaliczyć trasę A1, a wracając "czarną 11a" - ta trasa była wspominana w wątku Kto po najstromszym jeździł?

Ośrodek nie jest duży - myślę, że damy radę go całego zjeździć tym bardziej, że będę mocno Maćka namawiał, by w dzień wyjazdu pojeździć jeszcze do jakiejś 13stej :happy:

Czarna trasa, i na dodatek długa, myślę, że będzie dobrą opcją na testy. W Skiwelcie miałem wrażenie, że jeden przejazd tak krótką trasą nie jest do końca miarodajny do oceny.

Ciekawi mnie oczywiście do jakiej grupy nart trafimy :happy:

Oby piękna słoneczna i mroźna zima nam się trafiła po Świętach w Karyntii.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ośrodek nie jest duży - myślę, że damy radę go całego zjeździć tym bardziej, że będę mocno Maćka namawiał, by w dzień wyjazdu pojeździć jeszcze do jakiejś 13stej :happy:

To już ustaliliśmy. :proud:

Grzech nie zwiedzić takiego ośrodka. :angel:

Czarna trasa, i na dodatek długa, myślę, że będzie dobrą opcją na testy. W Skiwelcie miałem wrażenie, że jeden przejazd tak krótką trasą nie jest do końca miarodajny do oceny.

Ciekawi mnie oczywiście do jakiej grupy nart trafimy :happy:

Oby piękna słoneczna i mroźna zima nam się trafiła po Świętach w Karyntii.

Zacna czarnulka i chyba dość długa! Będzie ciekawie!

Oby przede wszystkim nie było gęstej mgły i deszczu...

Co do grupy nart - chyba najchętniej bym przetestował gigantki. :angel:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

johnny_narciarz, marboru - serdecznie Wam gratuluję :applause: nie mogę się doczekać Waszych relacji :)

Wybór trasy naprawdę ciekawy, zwłaszcza w kontekście tego, co ostatnio było pisane na forum o stromych trasach i technice jazdy na nich używanej... Ciekawa jestem bardzo jak Wam się będzie testować.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacna czarnulka i chyba dość długa! Będzie ciekawie!

Oby przede wszystkim nie było gęstej mgły i deszczu...

Co do grupy nart - chyba najchętniej bym przetestował gigantki. :angel:

Ja bym cię rekomendował do testowania skitourów johny.

Byłoby się czym wykazać.:biggrin:

Wiem co mówię.:wink: Musiałem dość kawałek podchodzić po nartę a nikt z góry nie jechał.:eek:

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym cię rekomendował do testowania skitourów johny.

Byłoby się czym wykazać.:biggrin:

Wiem co mówię.:wink: Musiałem dość kawałek podchodzić po nartę a nikt z góry nie jechał.:eek:

No,jak Ty musiałes podchodzić, to ciekawe ile razy ja to będę robił... :biggrin:

Wcale nie myślę tu o skitourach... :wink:

Ale skitoury też chętnie bym przetestował. :)

Popatrzylem jeszcze na mapke - jakby trasa była zbyt straszna,to na dole jest WC... :crazy:

Edytowane przez johnny_narciarz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...