Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Świder napisał:

Troche odkopie - wiadomo cos na temat WST 2017 ? Bedzie mozna sprobowac sie zalapac do testow, jakies szanse dla forumowiczow jak to mialo miejsce w latach poprzednich ? :)

Niestety w tym roku nasza redakcja nie otrzymała dodatkowych miejsc. Nie chodzi tu o udział w samym teście, ale o zakwaterowanie dodatkowych osób.

Gdyby ktoś był w tym czasie na Montafonie, to pewnie mógłbym załatwić udział w testach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, JC napisał:

Niestety w tym roku nasza redakcja nie otrzymała dodatkowych miejsc. Nie chodzi tu o udział w samym teście, ale o zakwaterowanie dodatkowych osób.

Gdyby ktoś był w tym czasie na Montafonie, to pewnie mógłbym załatwić udział w testach.

To może redakcja nie powinna się oglądać na innych, tylko sama z własnej inicjatywy ogarnąć zakwaterowanie i zaprosić wedle swojego widzimisie jakiś forumowiczów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, JC napisał:

Niestety w tym roku nasza redakcja nie otrzymała dodatkowych miejsc. Nie chodzi tu o udział w samym teście, ale o zakwaterowanie dodatkowych osób.

Gdyby ktoś był w tym czasie na Montafonie, to pewnie mógłbym załatwić udział w testach.

Mieszkam jakies 60km od Montafonu, dojazd raczej nie jest bardzo problematyczny, jesli byla by mozliwosc potestowania to ja bardzo chetnie :) A jaki to termin tych testow ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Wiele razy słyszałem, że w trakcie WST zaklejone narty można bez problemu rozpoznać.
Zrobiłem więc zdjęcia jednej z testowanych grup. Zakładamy, że jesteście testerami i widzicie dokładnie to, co na zdjęciu, nic więcej. Nie ma możliwości podniesienia narty, oglądnięcia jej boku.

Pierwsza para nart do rozpoznania - 507

Zachęcam do zabawy, więc umawiamy się, że nie grzebiemy w Internecie za zdjęciami nowej kolekcji, bazujemy tylko na własnej wiedzy.

e55a55b7faafab78123ca3c3233d8dee.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minutes ago, JC said:

Wiele razy słyszałem, że w trakcie WST zaklejone narty można bez problemu rozpoznać.
Zrobiłem więc zdjęcia jednej z testowanych grup. Zakładamy, że jesteście testerami i widzicie dokładnie to, co na zdjęciu, nic więcej. Nie ma możliwości podniesienia narty, oglądnięcia jej boku.

Pierwsza para nart do rozpoznania - 507

Zachęcam do zabawy, więc umawiamy się, że nie grzebiemy w Internecie za zdjęciami nowej kolekcji, bazujemy tylko na własnej wiedzy.

e55a55b7faafab78123ca3c3233d8dee.jpg

Strzelam.

Volkl RTM ?

K2 ?

Nie zaglądałem do żadnych internetów.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, andy-w napisał:

Strzelam.

Volkl RTM ?

K2 ?

Nie zaglądałem do żadnych internetów.

 

Piszemy propozycje. Ja co kilka dni będę wstawiał zdjęcie kolejnej testowanej narty. Jak zabawa wypali, na koniec wstawię listę z dokładnymi informacjami o testowanych modelach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
Dnia 27.10.2017 o 13:39, JC napisał:

Proponuję Wam jako pierwszym dowiedzieć się jakie są wyniki WorldSkitestu 2017.

Wyniki przed chwilą opublikowałem na stronie www.skionline.pl/worldskitest

Miłej lektury

 

Dnia 27.10.2017 o 15:10, waldek~ napisał:

A test GS?

Zapytałem grzecznie i nie dostałem odpowiedzi. 

IMG_20171107_210222.thumb.png.0e8ce1eb7baf20bc6b01dd9eef239dd8.png

Przeczytałem co piszesz i doszedłem do wniosku że te testy są tylko dla Ciebie i paru osób które z Tobą pojadą. Ponad dwustu testerów, gwiazdy a opis tego jest mizerny, naprawdę nie było można napisać opinii testerów na temat każdej narty, w kartach chyba każdy coś napisał. To że narta x wygrała jest dla mnie bezwartościowe bo to nie znaczy że będzie dla mnie odpowiednia.  O wiele ceniejsze były by odczucia testerów na temat każdej narty. 

Piszesz ze jest to jeden z najbardziej opiniotwórczych testów na świecie + gwiazdy itp. to gdzie jest test nart Masters?  

Fajnie że super się bawiłes, spotkałeś ciekawych ludzi, zrobiłeś fotki, ale dla mnie recenzja tego wszystkiego jest mało wartościowa. 

 

Edytowane przez waldek~
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, waldek~ napisał:

 

Zapytałem grzecznie i nie dostałem odpowiedzi. 

IMG_20171107_210222.thumb.png.0e8ce1eb7baf20bc6b01dd9eef239dd8.png

Przeczytałem co piszesz i doszedłem do wniosku że te testy są tylko dla Ciebie i paru osób które z Tobą pojadą. Ponad dwustu testerów, gwiazdy a opis tego jest mizerny, naprawdę nie było można napisać opinii testerów na temat każdej narty, w kartach chyba każdy coś napisał. To że narta x wygrała jest dla mnie bezwartościowe bo to nie znaczy że będzie dla mnie odpowiednia.  O wiele ceniejsze były by odczucia testerów na temat każdej narty. 

Piszesz ze jest to jeden z najbardziej opiniotwórczych testów na świecie + gwiazdy itp. to gdzie jest test nart Masters?  

Fajnie że super się bawiłes, spotkałeś ciekawych ludzi, zrobiłeś fotki, ale dla mnie recenzja tego wszystkiego jest mało wartościowa. 

 

Cześć

Ciekawe tylko jak przedstawić odczucia testerów dotyczące konkretnych modeli w trakcie ślepego testu. Daj znać jak coś wymyślisz.

Pozdro

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...