Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wiele osób powie że powtarzam temat ale powodem pytania jest to że  dopiero drugi sezon mojej przygody z nartami                                                                                  zaczynałem bez kijków a wiele kolegów radzi mi aby ich używać:/, a co wy powiecie ?                                                                                                                                                      Moje umiejętności oceniam jako średnie mam 15 lat jeżdżę na nartach nordica suv 10x   170

Z góry dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, sławek1201 napisał:

Wiele osób powie że powtarzam temat ale powodem pytania jest to że  dopiero drugi sezon mojej przygody z nartami                                                                                  zaczynałem bez kijków a wiele kolegów radzi mi aby ich używać:/, a co wy powiecie ?                                                                                                                                                      Moje umiejętności oceniam jako średnie mam 15 lat jeżdżę na nartach nordica suv 10x   170

Z góry dzięki :)

nie obraź się ale zrewanżuję się pytaniem:

jeżdżąc na rowerze trzymać kierownicę, czy nie? 

:D

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że używać !!! Toż to niezbędny ekwipunek do stania w kolejce do wyciągu i nie wjeżdżania na kolejkowiczów oraz naparzania po łbie tych co się pchają bez kolejki :D Do tego zawsze jak się zatrzymasz, żeby porobić zdjęcia czy sfilmować kogoś, to wbijasz kije w śnieg, a na nie wsuwasz rękawice na przykład czy kask :D No i jak masz np. wykrzywione Leki to jest od razu +100 do lansu, a z prostymi +50. Wszyscy patrzą na Ciebie wtedy jakbyś jakąś X6 czy Cayennem jeździł na narty. Tylko pamiętaj, że musisz ładnie i efektownie jeździć wtedy, bo wszyscy obserwują Cię :D

No a jeśli te argumenty nie przekonują Cię, to przeczytaj powyżej zamieszczone linki, tam też jest sporo ważnych informacji, a do tego tych najistotniejszych.

No i jeszcze jedno... co to za chłop co nie ma twardego kija :D 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...