Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Wnucek

Kupie buty+narty do freestyle.

1 post w tym temacie

Siema.

Tak jak w temacie, kupie narty 165-175 buty roz 43 do 550zł

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0

• Podobna zawartość

• Przez karolsokolovski
      Cześć,
      Poszukuję ośrodka w Polsce na wyjazd z około 30-osobową grupą młodzieży (biała szkoła). Zależy mi przede wszystkim na trasach o zróżnicowanym poziomie trudności. Jeśli przyjdzie Wam coś do głowy, to polećcie proszę sprawdzony hotel/pensjonat.
      Liczę na Waszą pomoc! 
    • Przez Góral spod Skrzycznego
      Do przebywającego obecnie z małżonką Górala nad morzem, zmierza zza oceanu @artix z rodzinką. Wkrótce relacja ze spotkania. Pozdrowienia

• Przez mamad
      Wiem wiem mamy czerwiec. Miesiąc temu jeszcze śnieg sypał i zima ledwie się skończyła ale jak co roku zakładam wątek wraz z zakwitem akacji. W tym roku zawitała bardzo obficie. Wskazuję wyraźnie na wczesną długą mroźną i śnieżną zimę. Także prognozy są coraz lepsze. Zima może śmiało zawitać już w listopadzie. W grudniu sezon powinien już trwać w najlepsze. Co będzie zobaczymy ale zapowiada się początek długiego okresu z normalnymi zimami. Dokladniejsza prognoza pojawi się na początku jesieni. Udanych urlopów. Pozdrawiam.
    • Przez melo7anthony
      Witam, biorę udział w pewnym konkursie (do wygrania spora zniżka na wyjazd narciarski w przyszłym sezonie). Potrzebuję jak najwięcej polubień pod moim zdjęciem. Jeśli ktoś miałby chwilkę to bardzo proszę o wejście w podany link i polubienie mojego zdjęcia. Za wszystkie "lajki" bardzo dziękuję.

Pozdrawiam.
    • Przez kwiatuszek

Witam, mam pytanie, na jaki serwis ogłoszeniowy wystawić narty aby jak najszybciej się sprzedały? Przerzuciłam się na snowboard i raczej do nart nie wróće.