Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Ski Arlberg - Online


marboru

Rekomendowane odpowiedzi

Mariusz, super jak zawsze to co tworzysz naprawdę miło się ogląda i wspomina znajome tereny, a może Ty chłopie założysz jakieś Paramount czy Warner:D

Własnie wróciłem z Arlberg pogoda taka sobie  3 dni słońca, jeden deszczu a dwa pół na pół i co ja mogę napisać po Tobie, po prostu wpadłem w depresję, ale na pewno tam wrócę po raz trzeci 

pozdro i szacun za twórczość

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, daco napisał:

Mariusz, super jak zawsze to co tworzysz naprawdę miło się ogląda i wspomina znajome tereny, a może Ty chłopie założysz jakieś Paramount czy Warner:D

Własnie wróciłem z Arlberg pogoda taka sobie  3 dni słońca, jeden deszczu a dwa pół na pół i co ja mogę napisać po Tobie, po prostu wpadłem w depresję, ale na pewno tam wrócę po raz trzeci 

pozdro i szacun za twórczość

Dzięki Daco :)

Do pogody trzeba mieć farta. My zawsze wybieramy ok połowy stycznia termin na pierwszy wyjazd, na drugi ok 10 marca - z reguły mamy farta i trafiamy większość słonecznych dni :) Ale z tego to akurat jestem znany na forum ;) hahaha

Pozdrawiam.

11 godzin temu, johnny_narciarz napisał:

Mariusz, świetny filmik i nie wiem po co nad tym debatować. :)

Znakomicie oddaje klimat wyprawy i chyba o to Ci pewnie chodziło. 9_9

Nie ma co roztrząsać szczegółów.

Wybacz, że dopiero teraz komentuje, ale ostatnio czasu mi brak i to nie z powodu nart, czy mojej pracy... ;)

Dzięki Maciek :)

Byleby tych nart Ci i roboty nigdy nie zabrakło! Z naciskiem na narty ;) 

10 godzin temu, Przemek napisał:

Teraz dopiero przeczytałem i obejrzałem... Co tu dużo mówić...zdjęcia rewelacyjne...filmik super...a po lekturze nie chce mi się już dzisiaj pracować ;)

Marboru, gratuluje super relacji:)

Dzięki Przemku.

Sam jak patrzę na ten film, to się zastanawiam co ja w chałupie robię - trzeba by dechy do bagażnika, esemesa do Szefa, że będę na wiosnę i w trasę :) hahaha znając życie trzeba by było nowego Szefa potem szukać.

 

Uwierzcie mi, że dobre słowo odnośnie wypocin jakie człowiek często na prędkości skleca, to dla mnie coś ważnego.

Motywuje i zachęca do doskonalenia...

...w tym roku starałem się poprawić trochę warsztat fotograficzny.

W marcu pewnie będę chciał więcej materiału sfilmować :)

Zobaczymy - czas pokaże jakie będą efekty ;)

Jeszcze raz - dzięki wielkie!!!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...