Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Miejsce WZF  

13 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Podaj miejsce spotkania

  2. 2. Podaj termin, który Ci odpowiada.

    • 4 luty (sob)
    • 5 luty (nd)
    • 11 luty (sob)
    • 18 luty (sob)
    • 19 luty (nd)
    • 25 luty (sob)
    • 26 luty (nd)


Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie , z racji miejsca zamieszkania , wszystkie powyższe lokalizacje i terminy są OK , więc  dostosuję się  do woli większości :) .

Można jedynie przedyskutować , czy miejscówka ma być dostępna tylko dla tych ze "sprzętem" ( np.Rysianka ) , czy też ogólnodostępna (np. KW ,Pilsko , Skrzyczne  ) .

Ja osobiście wolałbym , jakieś klimatyczne miejsce z dala od wyciągów , ale tak jak wyżej napisałem , dostosuję się .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, gregor_g4 napisał:

wypożyczyć skitury można w Korbielowie.

Ja proponuje Pilsko i trasa na Rysianke - łatwo i przyjemnie + do tego  fajne widoki

Zjazd  z Rysianki Iub powrot na Miziowa - kwestia dogadania
 

To z grubsza załatwia sprawę - idziemy na Rysiankę, możemy łyknąć nieco Pilska i jest wypożyczalnia. :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie 18.02-26.02 odpada reszta terminów pasuje :) Rysianka może być ale znając życie to chyba jedno z bardziej obleganych miejsc i może być ciasno. Może coś bardziej kameralnego pasowało by znaleźć i jak to ma być spotkanie skiturowe to jestem za tym żeby było z dala od wyciągów. Pozdrawiam

Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, nurek1974 napisał:

Jak dla mnie 18.02-26.02 odpada reszta terminów pasuje :) Rysianka może być ale znając życie to chyba jedno z bardziej obleganych miejsc i może być ciasno. Może coś bardziej kameralnego pasowało by znaleźć i jak to ma być spotkanie skiturowe to jestem za tym żeby było z dala od wyciągów. Pozdrawiam

Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka
 

Jakiś wyjazd skiturowy? :)
Jak ktoś ma inną miejscówkę to niech zagłosuje na "Inne" i napisze co proponuje :P
Ja brałem pod uwagę, że mogą znaleźć się początkujący dlatego raczej to nie będzie wyrypa tylko coś w granicach 600-700mH, max 1000mH.
Na wyrypy i eksplorowanie można się umawiać w mniejszym gronie ;)
Dlatego Rysianka i Pilsko idealnie się wpasowuje :P, oczywiście Pilsko raczej przez Byka albo z Przełęczy Glinne.
Ankieta chyba nie jest aż taka bardzo sztywna i zobowiązująca :)

Edytowane przez MajorSki
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chętnie się wstawię na spotkanie, Rysianka, Pilsko, super, dawno mnie tam nie było. Generalnie dostosuję się :-) Kwestia terminu, mnie od niedzieli 22-go do końca stycznia nie będzie i 18-go lutego też mnie nie ma, pozostałe weekendy powinien być.
Co do wypożyczalni w sklepie lulagoga w BB aktualnie nie ma możliwości wypożyczenia sprzęt, gościu który tym się zajmował wyjechał na urlop i dopiero początkiem lutego trzeba dzwonić. Mieli narty z Nobile, a jak spytałem o cenę, to usłyszałem 100 złotych za dzień plus 250 kaucji. Nie wiem teraz tylko gdzie ten sprzęt będę mógł w BB pożyczyć...

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Decathlon w Bielsku można aktualnie wypożyczyć różne narty zupełnie za darmo! Cynk dostałem od Andy-w. Byłem tam wczoraj. Mają tam jedną parę z fokami, 99 pod butem, 178 cm długości, niestety mój but nie wszedł do wiązania, rozstaw tylko do 332 mm. Jakby ktoś chciał spróbować skiturów to myślę że warto. Mi zamiast tych nart dali nartę freeride Rossignol Soul 7 HD, świetne na dzisiejszy puszek, 106 mm pod butem :-)

aa0378d125fd3cba63cd4ee25daad26f.jpg
Pozdrawiam

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

wygląda na to, że termin 4.02 - 6 głosów, 5.02 - 6 głosów, a miejsce Rysianka 9 głosów i Pilsko 6 głosów.
Proponuję w takim razie 5 lutego na Rysiance, ewentualnie osoby z dalsza mogą już dojść do schroniska 4 lutego :)
Start w zależności od wynajmowanego sprzętu albo Złatna albo Sopotnia, więc osoby chętne które nie mają sprzętu proszę o info gdzie wypożyczają (Szczyrk, Korbielów czy w schronisku wynajmą?)

 

Pozdr

Tomek

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...