Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Sprzedam narty K2 RICTOR 174cm


Rekomendowane odpowiedzi

Używane narty K2 Rictor długość 174cm – jedne z najlepszych nart All Mountain.

długość: 174cm

wymiary: 127-80-109mm

promień skrętu: 16m

Narty są po pełnym serwisie, przygotowane do jazdy.

Cena 375zł + 25zł przesyłka

 

Świetne i uniwersalne narty typu All Moubtain zarówno na przygotowane trasy jak i wypady w świeży śnieg poza trasy.

Kupiłem te narty w ubiegłym roku jako uzupełnienie posiadanych slalomek, które w świeżym śniegu, w odsypach, generalnie w ciężkich warunkach na stoku nie sprawdzały się. Zawsze moim pierwszym wyborem były slalomki, a kiedy warunki na stoku pogarszały się, albo było od początku miękko wtedy wybierałem K2.

Co mogę o nich powiedzieć? Na przygotowanym stoku, twardym, wyratrakowanym doskonale dają sobie radę. Są pewne, stabilne, dobrze trzymają krawędzie i można na nich solidnie rozpędzić się bez obawy o jakieś nieprzewidywalne zachowanie. Ze względu na budowę i charakter są skierowane raczej dla lubiących średni i długi skręt na krawędzi, choć śmigiem także jeździ się na nich bezproblemowo. Ale swoją moc i swoje właściwości pokazują dopiero w świeżym albo miękkim śniegu, rozjeżdżonym, z odsypami, muldami. Jadą jak czołgi. Nie ma sytauacji, że odsyp przytrzymuje nartę doprowadzając do zachwiania równowagi albo wywrotki. Jedzie się bardzo pewnie, stabilnie, a złe warunki śniegowe nie przeszkadzają, a wręcz prowokują, żeby w pełni korzystać z jazdy, a nie jechać asekuracyjnie i zachowawczo.

Dlaczego je sprzedaję? Ponieważ udało mi się kupić bardzo okazyjnie nowe narty All Mountain o podobnej charakterystyce i nie potrzebuję dwóch bardzo podobnych do siebie kompletów nart.

W sezonie 2010/11 narty K2 Rictor zostały uznane jako najlepsze w kategorii All Monutain w testach Worls SkiTest:

http://www.skionline.pl/worldskitest/10-11,testy,narty-allmountain-mezczyzni,7.html

Opis i specyfikacja nart znajduje się tutaj:

http://www.skionline.pl/sprzet/narty,10-11,k2,rictor,4796.html

 

k2rictorIMG_3561.jpg

k2rictorIMG_3562.jpg

k2rictorIMG_3567.jpg

k2rictorIMG_3572.jpg

k2rictorIMG_3574.jpg

k2rictorIMG_3576.jpg

k2rictorIMG_3591.jpg

k2rictorIMG_3598.jpg

k2rictorIMG_3605.jpg

k2rictorIMG_3606.jpg

k2rictorIMG_3607.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...