Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

NAUDERS 14- 21. 01. 17


MAIKEL 1977

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Annaa napisał:

Te "siedziska" są ciekawe i wyglądają na wygodne^_^to widać po zadowolonych minach ;):)(napisz, na czym odpoczywacie na tym zdjęciu) pozdrawiam.

 

Żona podpowiada że są to wielkoformatowe pufy wypełnione specjalnym groszkiem ?,nie wiem o co kaman ale tak ma chyba być ?pozdrawiamy 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MAIKEL 1977 napisał:

Dzisiejszy dzionek minął szybciutko, pogoda najlepsza jaką sobie można wymarzyć tzn około -8  i pełna LAMPA bez wiatru oczywiście ?pozdrawiamy ?

 

20170119_132600-01.jpeg

To mi wygląda na okolice kanapy D - masz może jakąś fotę na tę część od orczyka po lewej (na mapie)? Chodzi o skirouty 1 i 2. Dla mnie to zdecydowanie najlepsza część Nauders.

 

Pozdro

Wiesiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Wujot napisał:

To mi wygląda na okolice kanapy D - masz może jakąś fotę na tę część od orczyka po lewej (na mapie)? Chodzi o skirouty 1 i 2. Dla mnie to zdecydowanie najlepsza część Nauders.

 

Pozdro

Wiesiek

Fotka jest od strony orczyka G trasa 4 , od kanapy D jest 3, jeżeli chodzi o 1i2 to  jak pstryknę jutro jakieś foty to wrzucę ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, MAIKEL 1977 napisał:

Trochę nie na temat ale wypadałoby pokazać jakie zdobycze ma właściciel penzionu u którego mieszkamy ? ski alpinizm, rower narty takie tam ?szacun ?

20170119_084736-01.jpeg

 

:o:o:o Toż to więcej niż ma Adaś Małysz!!!

 

Edytowane przez Aressi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i się stało jutro trzeba opuścić te wspaniałe miejsce?, udało nam się dzisiaj jeszcze podjechać do Włoch dotknąć zatopiony kościół ?. Było zajefajnie młody nie chce wyjeżdżać tak mu się podoba ? za rok chce tu wrócić, w planach jest SFL więc spokojnie będzie można tu pojeździć jeden dzień ?, pozdrawiamy i do zobaczenia chyba w KAPRUN ?

20170120_133016.jpg

20170120_150100.jpg

20170120_150717.jpg

20170120_150750.jpg

20170120_151052.jpg

SkypePhoto_20170120_165021.jpg

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dzięki za super relację z miejsca, gdzie zaklepałem już wyjazd w przyszłym roku.

Czy przejazd Landecker tunnel jest płatny czy też wjeżdżając w niego  z drogi nr 171 można pojechać za free - pytam, bo wjeżdżając do Austrii A7 mam do przejechania austriacką autostradą 30km łącznie z tunelem i szkoda kasy na winietke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, p.e.t.e napisał:

Można uniknąć wjazdu na autostradę i wjazd od drogi 171 przez Landeckertunel jest bezpłatny. 

Nie wprowadzaj forumowiczów w błąd !

Na przejazd tunelem potrzebna jest  winietka - często stoi przy wlocie od strony Zams policja i to kontroluje.Objazd przez Landek to jakieś 5 km dalej niż przez tunel, ale tyle samo zyskuje się jadąc od strony Fernpass zwykłą drogą zamiast autostradą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...