Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

X Bionic szok cenowy. A co w zamian ?


jesku

Rekomendowane odpowiedzi

Piszesz szok cenowy? Ja widzę na rynku niszę na luksus. Temu bionicowi dołożłbym np graphen, jakieś złoto koloidalne, biostymulator  heat-sweat i jeszcze cóś i sprzedawał po np. 6Kzł. Gacie np za 3k zł. Zawsze się znajdzie klient przekonany, ze jak puści bąka w takie gacie, to siarkowodór z zeżartej jajecznicy przekształci się w ciepło i katalitycznie w gaz, przynajmniej obojętny. Masz kasę kupuj! Bionic czeka na Ciebie!

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszulki funkcyjne Odlo mam od wielu sezonów i sprawdzają się, ostatnio dokupiłam koszulkę Hyra - świetna i  Volkla - też super. Jako drugiej warstwy używam m.in funkcyjnych bluz fitnesowych Reeboka i Adidasa, mam też jedną z Lidla i też daje radę. Bumer świetnie to ujął, w pewnym momencie nie płacimy już za jakość tylko za markę, kurtki Bogner Fire&Ice za 5k to kolejny taki przykład, ale kto bogatemu zabroni :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny na produkty X-Bionic zaczynają ocierać się o granice absurdu. Owszem, jest to produkt pod każdym względem lepszy. Ale różnice w jakości nie uzasadniają różnicy w cenie!. Inna sprawa, że wszystkie tego typu produkty drożeją. Kiedyś można było liczyć na posezonowe wyprzedaże X-Bionica. Teraz kolekcja wraca do magazynu i jest ponownie sprzedawana w następnym sezonie za tę samą albo już wyższą cenę. Obniżek nie ma! Jeśli Cię na nie stać to w myśl powiedzenia "kto bogatemu zabroni" możesz śmiało kupować. Nic nam do tego.Żałować nie będziesz! Jeśli wolisz w bardziej racjonalny sposób wydawać swoje pieniądze to jest sporo produktów wystarczająco dobrej jakości w bardziej przystępnych cenach. Ze swej strony mogę polecić ODLO i CRAFT. Under Armour też jest godne polecenia. Polski Brubeck daje radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, MAIKEL 1977 napisał:

U mnie sytuacja wygląda następująco żona jeździ w Odlo, Falke,Spaio i Brubecku,  młody ciśnie w Hi-Tecu i czymś z Lidla a ja używam Odlo i Spaio ?

na dzieciach oszczędza...:ph34r:

Tak poważnie to jak się poszpera, to Odlo czy Crafta można kupić taniej niż Brubecka.

Edytowane przez mifilim
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.01.2017 o 19:28, Annaa napisał:

Hmmm, Kolega "Jesku",ma jakiś problem....ale to nie moja sprawa.-_-

Posiadam od kilku lat bieliznę X-Bionic....(komplet kosztował ponad 600zł)...a raz mnie "z'hejtujcie":S

Pozdrawiam:)

Nie mam żadnego problemu, no może jedynie z nadwagą. Nie mam też jednego kompletu a kilka bo codziennie zakładam czysty. Na wyjeździe nie mam możliwości prania, stad potrzebny zapas. I to jest jedyna przyczyna moich poszukiwań.

Pozdrawiam ciepło

Jurek 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Falstart na samym początku i wycie do księżyca. Koszulkę nabyłem w sklepie internetowym Olimpia w Bydgoszczy. Stanowczo odradzam ten sklep, a szczególnie zakupy tego typu bielizny a w szczególności X Bionic przez internet (czytaj bez przymierzenia). Zamówiłem golf L/XL Energizer. Otrzymałem koszulkę bardzo małą, nijak rozmiar ten nie ma się do rzeczywistości. Prawdopodobnie rzeczywisty rozmiar tej koszulki jest około M. Na stronie sklepu nie było żadnej informacji o niezgodności rozmiarów. Tym bardziej szokuje, że X-Bionic wypisuje na opakowaniach błędne rozmiary. Pierwszy raz się z tym spotkałem. Długość rękawa ogromna - minimum dla faceta o wysokości powyżej 180 cm. a reszta wzrokowo wyglądała jak dla dziesięciolatka. I to X Bionic  !!!! O kosie nie mówię. Pomyślałem, że koszulka jest przylegająca i rozciągliwa. Dlatego ubrałem ja na siebie. Był z tym niejaki kłopot ale to nic w porównaniu ze ściąganiem. Podczas zdejmowania koszulka rozpruła się na szwie pod pachą na odcinku około 3 cm, Reklamacja nic nie dała - nie przyjmują zwrotów uszkodzonych. I nic nie dało pytanie czy gdyby to się wydarzyło w przymierzalni w ich sklepie to klient musiałby za to zapłacić. To nic, dzisiaj wyjazd, mam do dyspozycji inne , miedzy innymi Craft'a. O tym po powrocie.

Wypróbuję również X Socks Patriot, tutaj zakup wygląda na trafiony ( sklep internetowy MD Group Sucha Beskidzka). Rozmiar zgodny, skarpety  w dotyku bardzo miłe, wzmocnione i wyprofilowane strefy ochronne. Opinia po powrocie z Alp.

Pzdr Jurek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...