Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Dolomity remake, czyli na nartach wśród brązowych skał


marboru

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, Bumer napisał:

I tu się johnny_narciarz  całkowicie i definitywnie z Tobą zgadzam! Może w następnym roku pojedziemy!

 

10 godzin temu, artix napisał:

Maćku, na przyszły sezon fajnie by było powtórzyć spotkanie jak w Zillertal gdy się z Wami poznałem. 

Bylo by naprawdę super i mam wielką nadzieję że do tego dojdzie. 

 

To już nie długo więc lepiej planować na zaś ?

Zgadzam się panowie - musimy powtórzyć taki wyjazd! B|

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstyd się przyznać, ale dzisiaj dopiero obejrzałem relacje i zdjęcia na kompie, a nie na tel. Wrażenia i odbiór... szczena opadała, zazdrościłem Wam jak diabli tych widoków, tych tras, tych warunków, tej pogody i tej pustki na stokach :) Każde miejsce fajne, każde ma swój urok, nawet ta płaska Pusteria. Ale hitem jest zdecydowanie Lagazuoi :x Co tu dużo mówić, mieliście super zimę, świetne wyjazdy austriacko-włoskie. Obyście tak zawsze mieli... i inni też mieli tak dobrze jak Wy ;)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez dopiero dzis obejrzalem cala relacje i szczena opada!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Spaliscie w jednym miejscu i codziennie dojezdzaliscie w poszczegolne miejsca?? ile sredni km??

I w sumie najbardziej interesujaca mnie sprawa,a moze nie tylko mnie ile jurkow poszlo na karnety??;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Baartos napisał:

....Spaliscie w jednym miejscu i codziennie dojezdzaliscie w poszczegolne miejsca?? ile sredni km??

I w sumie najbardziej interesujaca mnie sprawa,a moze nie tylko mnie ile jurkow poszlo na karnety??;)

Tak codziennie jeździliśmy poza pierwszym dniem - start był prawie z pod domu.

Najdalej było do Cortiny - około 36km.

Średnio coś z 15km, może mniej nie było tak źle. Ten ostatni dzień Mariusza był jeszcze dalej ale za to był po drodze do domu, więc nie trzeba go liczyć.

Co do karnetu to standardowy Dolomiti Superski.

Ja (z brygadą) 6 dni - 287E, Mariusz z Paulą 7 dni - 304E. Niestety złapaliśmy się na ostatni tydzień sezonu wysokiego. Już od 19.03 ceny były by niższe.

I tak 6dni - 258, 7 - 274.

 

Pozdrawiam

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Annaa napisał:

Przepiękna i inspirująca opowieść o Dolomitach:)mamamija!

Trzeba tam choć raz pojechać,koniecznie^_^

Piotr-Filmik rozhasany narciarsko ,świetna zabawa!;)brawo za scenariusz i reżyserię.

Mariusz? tworzysz coś?9_9

Dzięki Ania :) 

Tworzę, tworzę... mam już nawet 30 sekund...

Czasu mało i cały czas poza domem - taka praca. Z wyjazdu planuję dwa filmiki - materiału sporo. Zobaczymy jak wyjdzie... wiesz, że to wenę trzeba mieć ;) hahaha

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.03.2017 o 19:54, marboru napisał:

W planach są dwa filmiki :) Ale kiedy? Nie wiadomo... Wiesz, że mi długo schodzi.

Oprócz kolejnego urazu kolana z Włoch przywiozłem anginę :(

Dobrze się przebadaj, pamiętam że ja rok temu też przyjechałem a wcześniej pojechałem z grypą!

Edytowane przez Góral spod Skrzycznego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele godzin siedzenia, wiele zmian, poprawek, koncepcji i jest :) Ten jeden, jedyny z Dolomitów filmik...

...Dolomity wołały do mnie już jakiś czas: "Przyjedź, pojeździj, nakręć, zachwyć się!"

No i pojechałem do krainy brązowych skał - do narciarskiego raju.

Klip został nakręcony: kamerami GoPro Hero 4 Silver, GoPro Hero 3+ Black, aparatem Sony DSC - HX80. Do niektórych scen (dzięki Piotrowi) użyto Gimbala 3-osiowego Feiyu-tech typ WG. Program do montażu MAGIX Video Delux 2014 Pro.

Zapraszam do obejrzenia (ustawienia 1080p60 HD) i komentarzy:

 

  • Like 19
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, marboru napisał:

Wiele godzin siedzenia, wiele zmian, poprawek, koncepcji i jest :) Ten jeden, jedyny z Dolomitów filmik...

...Dolomity wołały do mnie już jakiś czas: "Przyjedź, pojeździj, nakręć, zachwyć się!"

No i pojechałem do krainy brązowych skał - do narciarskiego raju......

Dzięki Mariusz. Opłaciły się te godziny siedzenia.

Filmik super. Oglądnęliśmy go z żonką jako 7.

Co do montażu - ja nie mam uwag. Szacun.

No i nie zawiodłeś jeszcze w jednym - "Kto nie skacze ten jest z ........" czekaliśmy na to :D 

 

Pozdrawiamy (Janusz i Halinka) Ciebie i Paulę serdecznie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Piotr_67 napisał:

Dzięki Mariusz. Opłaciły się te godziny siedzenia.

Filmik super. Oglądnęliśmy go z żonką jako 7.

Co do montażu - ja nie mam uwag. Szacun.

No i nie zawiodłeś jeszcze w jednym - "Kto nie skacze ten jest z ........" czekaliśmy na to :D

Dzięki Piter! :) Na szczęście głos wyciąłem ;) 

1 godzinę temu, christof napisał:

SUPER!!!!! 

Thx

51 minut temu, Góral spod Skrzycznego napisał:

Super koziołeczki, już myśl nad marzec`18.

Dzięki Góralu :) 

Tylko koziołeczki? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Pablo napisał:

Super relacja!, super filmik!
Pozdrawiam
Paweł

Dzięki Pawle :) 

27 minut temu, wojgoc napisał:

no, no - mi zawiasy szczęk opadły:D.

Osobnik w zielonych spodniach to Piotr_67?

Dokładnie!

14 minut temu, artix napisał:

Jak zwykle dobra robota Marboru ?

Dzięki!

Przydałbyś się do filmowania - za rok Ci nie daruję ;) Muszą być wspólne narty!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.03.2017 o 19:52, marboru napisał:

Dzięki Ania :) 

Tworzę, tworzę... mam już nawet 30 sekund...

 

Mariusz,brawo! mimo przeciwności losu,zgrałeś jednak kilkanaście fantastycznych scen.:) Filmik ...bomba. Za rok mam nadzieję,będzie Nas/Was więcej na WZF-ie. Pozdrawiam.^_^

Ps.Piotr -jazda śmigiem-petarda.9_9

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Annaa napisał:

Mariusz,brawo! mimo przeciwności losu,zgrałeś jednak kilkanaście fantastycznych scen.:) Filmik ...bomba. Za rok mam nadzieję,będzie Nas/Was więcej na WZF-ie. Pozdrawiam.^_^

Ps.Piotr -jazda śmigiem-petarda.9_9

 

Dziękuję Ania :) 

W tym roku miała być WZF Andora, potem jakiś inny wyjazd wspólny z Forumowiczami i niestety nie udało się :( przeciwności losu, inne życiowe przeciwności wszystko zaprzepaściło :( 

Wrzucając te filmiki swoje mam nadzieję, że zmobilizuję nieco forumową Wiarę i w przyszłym sezonie będzie inaczej.

Tego wszystkim życzę :) 

Edytowane przez marboru
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...