Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Najważniejsze, że można znaleźć jakieś ustronne miejsce. Czarnych tras to ja nie katuję bo są dla mnie nierozwojowe. A jeśli chodzi o całą dolinę. No to zostały dwa ośrodki. Rozłożyć na dwa lata. Bo ja jak zaparkuję auto pod kwaterą to go nie ruszam przez 6 dni. Za dużo czasu pochłania przemieszczanie się z całą czeredą. Wolę poranny spacer do wyciągu.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pięknie, pięknie! Mi też sie bardzo podobała 3 i 4 na Hochfugen. Taka pogoda w Ziller i przez tyle dni to jak zamówiona :D Oby dopisała do końca wyjazdu!

A co do podziału świata na Head i resztę : jak jeżdżę z córką po zawodach juniorskich to mam wrażenie, że z kolei ich świat się dzieli na Rossi Hero i resztę :rolleyes: Sorry za mały offtop

DSC_1477.JPG

Edytowane przez dembus
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, dzisiaj było juz trudno, część ekipy zaczęła już wymiękać i zrezygnowaliśmy z wycieczki na Ahorn :( Po południu warunki z tych trudniejszych. 

Tym niemniej cały wyjazd wspaniały, jeden z naszych najlepszych, z przewagą cudownej pogody. Przejechałam prawie wszystko co chciałam w dolinie. Kropka nad i postawiona, kiedyś pewnie tu jeszcze wrócimy, ale nie w najbliższych latach. 

Życzę tak samo udanych wyjazdów tym którzy dopiero się wybierają do Zillertal ?

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super relacja ale też relacja z Zillertal z taką pogoda nie może być inna :) Najważniejsze, że Ci ten Pan co to nie czyta postów przemówił do rozumu i nie poszłaś do Rosi Schnitzel Hutte, a zaoszczędzone pieniądze będziesz mogła wydać na prawdziwie polskie i jedynie słuszne narodowe potrawy u uczciwych przedsiębiorców z polskich stoków ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję tak wspaniałego wyjazdu! Piękne trasy, uśmiechnięci narciarze, słońce...narciarski raj! :)

Udanego powrotu i wszystkiego dobrego w dalszej narciarskiej karierze!

Dnia 17.02.2017 o 16:44, idealist napisał:

Życzę tak samo udanych wyjazdów tym którzy dopiero się wybierają do Zillertal ?

Dzięki! Niestety mój wyjazd z przyczyn losowych stanął pod znakiem zapytania. Wszystko okaże się w najbliższych dniach.

M.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojej, FerraEnzo, mam nadzieję że jednak się poukłada!!! 

Michaś, plan na Rosi's był na wczoraj, ale pogoda nam go pokrzyżowała. Ale spokojnie, skalaliśmy się sznyclem w bardzo zacnej WedelHutte ;) 

A uśmiech obowiązkowo, w takich okolicznościach przyrody nie może być inaczej :) 

IMG_7497.JPG

IMG_1972.JPG

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...