Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Piwsko na Pilsku w sobotę


leitner

Rekomendowane odpowiedzi

Fotomontaże to trudny temat...coś wiem w tym temacie. Lubię jednak relacje normalne ,z serca i bez tzw. NAPINKI! ...bez dziwnych historii.¬¬;)

Leitner, Marcin...Błagam, dbaj o siebie, pamiętam Cię ze spotkania na SnowExpo w Warszawie- kiedy musiałeś w niedzielę jechać do babci do szpitala.,byłeś rozemocjonowany, nie wiedziałeś co robić! Twoje oczy i zachowanie....totalna rozsypka. Proponowaliśmy Ci ,że Cię podwieziemy,poradziłeś sobie sam i wiadomości później były pozytywne...Dbaj o siebie mądry chłopaku-_- dbaj¬¬

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Góral spod Skrzycznego napisał:

Bardzo proszę p przesłanie tego czegoś przez Messenger. I zgodę na wykorzystanie ?

Proszę bardzo - przesłane, można udostępniać :) 

3 godziny temu, Piotr_67 napisał:

No to mnie ten upadek przed skocznia również chyba z lekka zamroczył ;)

Piotr - ja proszę uważaj na siebie, uważaj ;) 

2 godziny temu, marcinn napisał:

Piotr nie tylko Cię zamroczył :D

Marcin, a Ty akurat, to Darka nie mogłeś zauważyć - zapozował idealnie za Tobą :) A ponieważ szybki jest - to cyk fotkę i zaraz na kiełbaskę do baru ;) 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, marboru napisał:

Piotr - ja proszę uważaj na siebie, uważaj ;)

Już jestem po prześwietleniu. Na szczęście tylko stłuczenie mięśni międzyżebrowych - będę żył ;)

Przy okazji wyszło, że obraz płuc i obraz serca jest OK. Macie dokładny obraz mojego zdrowia :D

Hania również zaczyna dochodzić............ ;) , do zdrowia oczywiście.

Tak, że możemy spokojnie jechać do Italii.

 

Pozdrawiam

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrze, stłuczenie żeber odczuwa się miesiąc, a często dłużej.  Każdy kaszel, kichniecie, że nie powiem o zatwardzeniu, będzie Ci wybryki na Pilsku przypominać.  Miałem to, wiem jak to jest. Jak mnie w nosie zakręcilo do kichniecia, łydki mi drżaly z obawy jak klata zaboli.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żartujcie...żartujcie... ale na live, to nie wyglądało śmiesznie.

Myślałem, że te piękne heady połamał.  A jak tylko żebra to spoko... "odrosną" :D

PS. a poważnie zdrowia życzę.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Bumer napisał:

.....stłuczenie żeber odczuwa się miesiąc, a często dłużej.....

Nawet do trzech :)

Na nartach miałem to już 3 razy. Co ciekawe zawsze ta sama (prawa) strona. No i zawsze musiałem kupić nowe kijki :D

Teraz to samo.

Zaczynam się zastanawiać czy nie rozpocząć jazdy bez kijków - jak w tych popularnych tematach na forach narciarskich ;)

Przynajmniej mam odpowiedź na ewentualne pytanie "Po co komu kijki?"  - moja odpowiedź "Po to aby sobie obtłuc żebra" :D

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Piotr_67
Dopisek
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Piotr_67 napisał:

Zaczynam się zastanawiać czy nie rozpocząć jazdy bez kijków - jak w tych popularnych tematach na forach narciarskich ;)

Przynajmniej mam odpowiedź na ewentualne pytanie "Po co komu kijki?"  - moja odpowiedź "Po to aby sobie obtłuc żebra" :D

Ja nie używam w ogóle zaczepów do kijków, jak się wysypie to muszę kijków szukać ale za to mam całe żebra:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Piotr_67 napisał:

Już jestem po prześwietleniu. Na szczęście tylko stłuczenie mięśni międzyżebrowych - będę żył ;)

Przy okazji wyszło, że obraz płuc i obraz serca jest OK. Macie dokładny obraz mojego zdrowia :D

Hania również zaczyna dochodzić............ ;) , do zdrowia oczywiście.

Tak, że możemy spokojnie jechać do Italii.

Nawet gdybyś coś z żebrami miał, to przecież i tak byś pewnie do Italii pojechał ;) To już niedługo...

Zdrówka dla Ciebie i dla Hani :) 

1 godzinę temu, Piotr_67 napisał:

Nawet do trzech :)

Na nartach miałem to już 3 razy. Co ciekawe zawsze ta sama (prawa) strona. No i zawsze musiałem kupić nowe kijki :D

Teraz to samo.

Zaczynam się zastanawiać czy nie rozpocząć jazdy bez kijków - jak w tych popularnych tematach na forach narciarskich ;)

Przynajmniej mam odpowiedź na ewentualne pytanie "Po co komu kijki?"  - moja odpowiedź "Po to aby sobie obtłuc żebra" :D

Jakbyś chciał rażący zielony - to mam takie na zbyciu nówki 125 od Kompierdell ;) w dobrej cenie ;) 

Edytowane przez marboru
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, marcinn napisał:

A ja zawsze używam zaczepów do kijów i nigdy nic nie miałem połamanego czy obtłuczonego ale się nie wysypuję :D

Ja też nie lubię się wywalać bo to przecież boli. Ale jak już... to i tak nie wiem gdzie są kije :) 

PS. z zasady za jakiś czas... ludzie mi przywożą i opowiadają jak to leciałem :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Annaa napisał:

Górala wkleiłabym między gregora i Jaśka:D

Mówisz i masz :)

pilsko2.thumb.jpg.c62f931103e8362a599b7865a3ec6c70.jpg

Sory Darek ale narty masz od Maćka :) 

PS. nartę znaczy jedną ale chyba dasz radę...

Edytowane przez Gość
PS.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...