Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Narty w Rabce z Panem Prezydentem


Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ coraz ciężej przychodzi mi znalezienie towarzystwa do nartowania,bo dawni koledzy i koleżanki nie mają czasu,zdrowia,pieniędzy lub po prostu zeszli,udałem się do Rabki na poszukiwanie nowych,którzy nie zeszli i to wszystko mają.

Dzisiejszy Memoriał Marii Kaczyńskiej odbył się w idealnych wręcz warunkach-mocno zalodzony północny stok i temperatura pewnie 

plus 10 stopni,która go nie nadgryzła.Po prześwietleniu sprzętu w Sprinterze,rewizji osobistej i krótkim wywiadzie mogłem już odebrać talon na kiełbasę,bilet na 3 wyjazdy ,numer startowy i broszkę z Maria Kaczyńską.

Podziału na kategorie wiekowe niestety nie było,więc musiałem stawić czoła młodym.

Potem w towarzystwie kapeli góralskiej,licznych kibiców i utajnionych przedstawicieli KODu oczekiwaliśmy na Pana Prezydenta.

Przybył ubrany bardzo gustownie,od gumy po gogle i zaprezentował zupełnie dobra technikę.

Największy entuzjazm wzbudził tym wśród grupy kibiców,którzy nie wiedzieć czemu  zaczęli wrzeszczeć "konstytucja,konstytucja".

Na szczęście właściwym służbom udało się ich uratować przed linczem ze strony pozostałych kibiców ,więc zawody pod każdym względem należy uznać za udane...

Edytowane przez lski@interia.pl
  • Like 14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, sebus51 napisał:

Relacja krótka zwięzła... wypośrodkowana politycznie... Ale jakoś propagowanie narciarstwa jako sportu dla wszystkich przez obecną opcyę jakoś mi nie podchodzi :)

Jeżeli ktoś promuje narciarstwo jako sport, to z jakiej opcji by nie był - chwała mu za to. To piękny sport i popularyzowanie go jest dobrą rzeczą. Może w końcu ktoś zadba również o naszych narciarzy sportowców, którzy nie mają nawet kadry narodowej i muszą jeździć na własną rękę.

 

A początek relacji autora.. smutny :(.

Edytowane przez Ratrak
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Ratrak napisał:

Jeżeli ktoś promuje narciarstwo jako sport, to z jakiej opcji by nie był - chwała mu za to. To piękny sport i popularyzowanie go jest dobrą rzeczą. Może w końcu ktoś zadba również o naszych narciarzy sportowców, którzy nie mają nawet kadry narodowej i muszą jeździć na własną rękę.

 

A początek relacji autora.. smutny :(.

Masz racje , całe szczęście że mamy "skoczków" bo gdyby nie oni to w sportach zimowych tak liczna NACJA jak Polacy w ogóle była by nie zauważalna , gdzie nam do Czechów Słowaków ????? -  Wiec KAŻDĄ inicjatywę należy  chwalić !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Z tego wynika tez że narciarstwo alpejskie nie jest obowiązkowe...... :-). A warunki jakie napisałeś wcale nie są konieczne czy nawet wystarczające. Np. ilość rowerzystów w tych krajach słabo przekłada się na swiatowe sukcesy kolarskie. Tu bliska analogia do ilości 'narciarzy alpejskich' w PL, mającej się nijak sukcesów narciarskich......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ,że zawody narciarskie to OK i chwała , że komuś chce się to organizować itp. , itd . Udział prezydenta "nie wszystkich Polaków" też odbieram pozytywnie .

Ale z tym , wydaje mi się ,trochę  na siłę szukaniem "patronów" tego typu  , co by nie było ,imprez  sportowych , to lekka przesada , z całym szacunkiem do śp. M.Kaczyńskiej .

Ciekawe , czy gdyby te zawody odbywały się pod patronatem np. L.Wałęsy ,to  A.Duda też by się pojawił ? ^_^

 

Edytowane przez aklim
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Ratrak napisał:

Jeżeli ktoś promuje narciarstwo jako sport, to z jakiej opcji by nie był - chwała mu za to. To piękny sport i popularyzowanie go jest dobrą rzeczą. Może w końcu ktoś zadba również o naszych narciarzy sportowców, którzy nie mają nawet kadry narodowej i muszą jeździć na własną rękę.

 

A początek relacji autora.. smutny :(.

Ok. Też jestem za promowaniem narciarstwa w Naszym kraju. Jak to słyszałem w zeszłym roku, pieniądze się znajdą ale na dyscypliny promujące Polskę (np. skoki, biegi). Kasy na dyscypliny alpejskie raczej nie będzie. Wcześniej nie było to tym bardziej teraz (chyba, że ktoś będzie pasował politycznie i pójdzie tym tropem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...