Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Kilka ciekawych ujęć i linii


marboru

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Powiem Wam szczerze, ze same zjazdy mnie tak nie szokują ale podejście (a właściwie wbieganie) po grani jest dla nie nie do ogarnięcia. Jest taki moment jak gość się potyka....

Linie w każdym razie piękne a formacje jeszcze piękniejsze. Dzięki.

Pozdrowienia serdeczne

Edytowane przez Mitek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten facet z trójki, wejście po grani, to nie jest jakiś przypadkowy freerider, to jest Kílian Jornet:) Czyli taki nasz Bargiel.

Górski biegacz i skialpinista. Ma koncie taki rekord jak poniżej 5h na trasie Chamonix-Mont Blanc. http://www.climbing.com/news/extraordinary-speed-record-on-mont-blanc/
Realizuje projekt wejścia i zejścia (a właściwie to biegu) na najważniejsze szczyty na świecie w najkrótszym czasie "Summits of My Life".

Ciekawostka że on i Bargiel obecnie występują w tej samej drużynie Salomona, czarne narty S-Lab.

https://en.wikipedia.org/wiki/Kílian_Jornet_Burgada

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Mitek napisał:

Cześć

Powiem Wam szczerze, ze same zjazdy mnie tak nie szokują ale podejście (a właściwie wbieganie) po grani jest dla nie nie do ogarnięcia. Jest taki moment jak gość się potyka....

Linie w każdym razie piękne a formacje jeszcze piękniejsze. Dzięki.

Pozdrowienia serdeczne

Przyznam, że to mnie zaczyna pociągać, może nie na taką skalę, na taki poziom, ale "łatwy" skialpinizm to jest coś niesamowitego. Nie potrafię do końca opisać co się czuje w momencie jak wyjdzie się na przełęcz czy szczyt i siedzi się tam tylko w 2-3os, albo po całym dniu przejścia lub jakiejś pięknej pętelki. Napiszę może jutro na temat niesamowitego przejścia tatrzańskiego, które byłoby moim marzeniem narciarskim :) - "Gipsyho prechod", ale jest to górna półka, podesłała je osoba z KW Kraków. Na ten moment jedyne na co byłoby mnie pewnie stać to Tatrzańskie Haute Route :)

Przy okazji piękna pętelka, którą robił właśnie Krzysiek z KW który podesłał Gipsyho prechod warte oglądnięcia:
 

Popradzkie Pleso -> Waga -> zjazd do Ciężkiej -> Pusta Ławka -> zjazd do Kaczej -> Gerlachowskie Spady -> Wschodnie Żelazne Wrota -> zjazd do Złomisk -> Popradzkie Pleso

Dla mnie, mega pętelka! :) jak widać u nas w Tatrach też można przeżyć kawał dobrej przygody :) może nie tak ekstremalnej jak na filmikach marboru, ale i tak wrażenia pozostają bezcenne, wspomnienia na lata :). Przyznam, że jest to pętelka którą chciałbym jak najszybciej zrobić :P:)

Pozdr
Tomek

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Piotr_67 napisał:

Szóstka :)

Mnie od patrzenia bolało. Brrrr

Na tej taśmie bez zabezpieczenia to trochę igranie ze śmiercią.

Szóstkę miałem na myśli a wpisałem - 5.

Oczywiście miałem na myśli przejście po taśmie.

 

Mario, Major - dzięki za informacje i wpisy.

 

Tomek - czekam na info w sprawie planowanego Twojego tatrzańskiego przejścia :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...