Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Skrzyczne małe i duże.


Rekomendowane odpowiedzi

Dziś z córką odwiedziłem ponownie Szczyrk. 

Rano szybkie spotkanie z Marionen i Anią poczym rozdzielamy się.  Maroionen ma wyższe cele niż slizganie się ? 

Gigant.

Pare zjazdów na Dużem Skrzycznem ;)

i postanawiamy uciekać na małe. Nie byłem wcześniej więc chęć tym bardziej wielka. Bylo lodowo i zimno ❄ jazda mało przyjemna. W nocy było dużo na minusie,  a co się dzieje po odwilzy pisać nie muszę. Decyzja więc była strzałem w 10.

Góra dostajemy się na drugą stronę. Świetna przygoda dla mojej córki i przepiękne widoki gdyż słońce zaczyna przebijać się coraz mocniej.

Mimo prób nie udało się poznać Andyiego :(  Może się jeszcze kiedyś uda.

Na Małym fajna jazda. Dużo lepsze warunki w porównaniu z Dużym.  

Jeździmy cały czas góra dół. Kolejny polski ośrodek z wielkim potencjałem. 

W pewnym momencie zauważam odpiera kieszeń w spodniach córki. 

Pytam,  gdzie twój telefon. Prawie płacz ? 

Panika, córką się trzęsie, ja próbuję dzwonić na jej telefon. 

Jest sygnał. Odbiera Pan w knajpie na górze. Telefon znaleźli Rosjanie i oddali do baru :x

Nowy iPhone 6 :)

Gdy pojechaliśmy byli tam na kolejnego kielicha.  Tym razem ja uregulowałem rachunek i serdecznie podziękowałem. 

Dobrzy ludzie.

Cdn

  • Like 13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po trzeciej zjazd na sam dół i taxi na Duże Skrzyczne na parking po auto.

Tam rozmawiam z Maćkiem przez telefon,  a on stoi w tłumie 5 metrów obok mnie na rozdaniu nagród po zawodach. 

Trochę pogadaliśmy cała paczka,  kawa i do domku.

Jak zwykle miło było się spotkać. 

Trochę fotek. 

Na pierwszym zdjęciu miejsce gdzie został telefon.

 

DSC_0475.JPG

DSC_0464.JPG

DSC_0457.JPG

DSC_0452.JPG

DSC_0467.JPG

DSC_0474.JPG

Screenshot_20170225-185152.png

Edytowane przez artix
  • Like 21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SON właśnie z tego słynie, zawsze znajdziesz coś dla siebie przy tej ilości tras. Nigdy nie żałowałem wyboru tego ośrodka na dany weekend. A w COS coś zawsze wypadnie, albo lodowisko, huraganisko, albo Grzebień zamkną bo Marionen na zawody przyjeżdża ?. Bardzo sie cieszę, ze sie podobało. Mnie dziś zatrzymały moje dolegliwości w domu. Żałuję. Hey

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minutes ago, johnny_narciarz said:

 

P1150906.thumb.JPG.6f955d69c6335219f0c77539c09bbc7d.JPG

Było super! Trochę jedynie zaskoczył mnie lód i mróz... ;) 

Zawsze miałem jak najlepsze zdanie o K2 Rictor (miałem 2 pary, a teraz syn ma trzecia parę), ale, że można na nich zawody wygrywać na lodzie ;) ?

- SZACUN i gratulacje Marionen.

No chyba, że są to narty wciśnięte zawodnikowi na mecie przez sponsora tak jak na Pucharze Świata.

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki dla Artix z córką, Johnny z Dżonką za spotkanie. W Szczyrku było świetnie. Dlaczego ja dopiero teraz tu przyjechałem. Widoki z trasy Fis niezwykłe i niesamowite. Piękniejszych nie ma nigdzie. Bardzo żałuję Andy-W, że spotkanie nam nie wyszło, ale jakby co numer zapisałem. Coś więcej skrobnę wieczorem albo jutro. Niestety obowiązki wzywają do Zieleńca, muszę już pędzić. 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, marionen napisał:

Wielkie dzięki dla Artix z córką, Johnny z Dżonką za spotkanie. W Szczyrku było świetnie. Dlaczego ja dopiero teraz tu przyjechałem. Widoki z trasy Fis niezwykłe i niesamowite. Piękniejszych nie ma nigdzie. Bardzo żałuję Andy-W, że spotkanie nam nie wyszło, ale jakby co numer zapisałem. Coś więcej skrobnę wieczorem albo jutro. Niestety obowiązki wzywają do Zieleńca, muszę już pędzić. 

Gratuluję wygranej i życzę kolejnej w Zieleńcu w takim razie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj jak ja wam zazdroszczę takich forumowych spotkań. Do tego jeszcze w Szczyrku, super trasy i te widoki.... Dzięki waszym relacją powracam myślami do świąteczno - sylwestrowego pobytu w Sczyrku.

Artix dobrze że komórkowa przygoda zakończyła się dobrze.

Gratulacje dla Mario.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, waldek~ napisał:

Oj jak ja wam zazdroszczę takich forumowych spotkań. Do tego jeszcze w Szczyrku, super trasy i te widoki.... Dzięki waszym relacją powracam myślami do świąteczno - sylwestrowego pobytu w Sczyrku.

Artix dobrze że komórkowa przygoda zakończyła się dobrze.

Gratulacje dla Mario.

Waldek,  nic tylko deklarować się i wpadać ;)

Dzięki takim spotkaniom kocham to forum. 

Poprzez 0101 poznaje wspaniałych ludzi. ?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Góral spod Skrzycznego napisał:

A nic o kiełbasce u Józka w Hiltonie nie piszecie, nawet P. Martyna W. zawsze do niego wstąpi jak jest na Skrzycznem.

Smażyli cuda mięsko i kiełbaski na grillu....czułam ten wspaniały zapach,odpoczywając pod Skrzycznem.:) kąsając sobie skromnie jabłuszko^_^

P2254918.thumb.JPG.078d00fef729d4b493249198c91794ff.JPG

P2254917.thumb.JPG.dd4e2438a588e5cc46ffdd847b952cc3.JPG

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Annaa napisał:

Na zawodach moim zdaniem ,te narty, też godne uwagi^_^

P2254913.thumb.JPG.9aa9eb69130e1709334dda2b3029a865.JPG

 

Ach jooo... :-)  Mam też takie, na MRR z rotamatem....  A już otrzymałem domowy nakaz eksmitowania nieużywanych sprzętów, teraz mam argument  :-)

Edytowane przez Greg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...