Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Plaża na Nowej Osadzie


Rekomendowane odpowiedzi

Zapowiadali full lampę, + 18 st. a Nowa Osada zakończenie sezonu. Nie było co się zastanawiać, tylko szybko gnać do Wisły! Tym bardziej, że od 10.00 do 14.00 (godz. zamknięcia) miała być darmoszka. No jakby mi czytali w myślach! Załatwiłem wolne, zawiozłem Żonkę do pracy, a samemu ruszyłem na narty. Celowałem oczywiście tak, żeby być na stoku o równej 10.00, bo nie chciałem jeździć po zmrożonym. Narty do zadań specjalnych lubią przede wszystkim zadania specjalne. Po za tym, wolę od razu wyjść w odpowiednim stroju. Jak sobie wymyśliłem, tak też wykonałem. Godzina punkt 10.00 wchodzę na stok. Wszystkie oczy na mnie! O co im chodzi? A, no tak. Krótkie gacie i podkoszulek to standardowy strój narciarza. Patrze jeszcze czy faktycznie otwarli bramki i ruszam.

P1160398.thumb.JPG.1853bf99e17eca2b63de7f012dbcbda6.JPG

Upał niemiłosierny! Już o tej porze w życiu nie ubrałbym kurtki! Jak przyjechałem, miałem na sobie cienkie, długie spodnie, ale już na parkingu zaczęły się kleić. Jak ci ludzie znosili taki upał? Ale najlepsze jest to, że stok o tej porze wyglądał znakomicie! Widać, że rano musiało być twardo i nawet trochę lodowo. Mimo upału stok mięknął powoli - niesamowite! Mogę tylko chwalić.

G0014533.thumb.JPG.efc93d84f643cf7283b57b9c96575fad.JPG

 P1160402.thumb.JPG.a1bd56b94c3d02bc2390fcf7df201448.JPG

P1160403.thumb.JPG.8442f6ebed34e1e7c2bd7f90aaa65d98.JPG

P1160405.thumb.JPG.4adf8cc6ab3f1e48d70a8016f6a25180.JPG

P1160406.thumb.JPG.7157bb3dbbc9737ea600cfc5c8805c43.JPG

P1160411.thumb.JPG.340e4a37be6a3711c2c3e2b21b693788.JPG

Zacząłem nawijać i oczywiście kręcić filmik. Zabawy było sporo. Roboty też zapewne będzie... ;) Stok powoli puszczał, ale to dla mnie bez znaczenia. Dopiero gdzieś pod koniec, jak pokazały się kałuże i w jedną trafiłem, lekko mnie zachwiało. Gleba była blisko... :D 

58daada185d2b_plaza1.thumb.jpg.5377e79035fc8b47dd361337cf97e730.jpg

58daadb1c9a7f_plaza2.thumb.jpg.9d4a1132f9f0d9f1da58a25082159dc0.jpg

P1160419.thumb.JPG.2e89b61dbc05785ea220db5dd48f7868.JPG

P1160422.thumb.JPG.a7ef65992c7d1c44727baa810227009f.JPG

Przy okazji spojrzałem na Siglany, które już nie działają, ale śniegu tam nie brakuję! Pewnie brak frekwencji...

 P1160414.thumb.JPG.c4c9ebd46544abeac1b939e04f75056c.JPG

Podobnie wyglądał Soszów z daleka, więc może ruszy na weekend? Zobaczymy po opadach...

Na takie dni zawsze czekam niecierpliwie! Niestety są to pojedyncze przypadki,a chciało by się tak cały tydzień. Choć teraz jestem tak spalony, że nie wiem jakbym to wytrzymał. Niestety stok mi zamknęli już o 14.00 i mam mały niedosyt. Tak choć do 16 by mogli... Ale zbliża się weekend i "Bikini Day" na BSA! B|

Stoki pozamykane więc ruszyłem na rower. Tłuste 70 km mnie ostatecznie zadowoliło. :) 

GOPR4701.thumb.JPG.ab80cb1987c12b86cb32067e59197990.JPG

Baaardzo udany dzień!

Pozdrawiam,

Johnny.

  • Like 28
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, marboru napisał:

@johnny_narciarz ale żeś kija dorwał do kamery :o pytam tylko, gdzie film jest z tego plażingu? :) Dzięki za relację!

 

Sam go sobie zrobiłem, ale trochę waży... :D Materiału tyle, że pewnie do piątku zejdzie, a jeszcze z Czarnego Gronia mam... :o

54 minuty temu, keisyzrk napisał:

Johnny, to teraz pozostał Chopek... w sobotę? :D

Nie! Najpierw "Bikini Day" na BSA... :D Będzie w ten weekend. B|

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie szkoda, że zamknęli bo miałbym wieczorami gdzie jeszcze z moimi córkami pojeździć a śniegu mają naprawdę dosyć jak na tą porę. Niestety przy tej ilości ludzi jaka była ostatnio rozumiem, że im się po prostu nie opłaca.... W zeszłym sezonie nieukrywam hejtowałem ich za kłamstwa za rzekome dobre warunki kiedy na stoku było "kartoflisko". Obawiam się, że w kolejnym sezonie wykończy ich TMR i nie tylko ich.... Wisła się rozwinęła ostatnio w czasie "nieobecności" Szczyrku ale widać po frekwencji na nowych stacjach , że wszystkie te inwestycje mogą szybko upaść (skolnity, poniwiec, kiczera). I oby nie była to samospełniająca się prognoza :( 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, bolec napisał:

Obawiam się, że w kolejnym sezonie wykończy ich TMR

Mogą się obronić, ale chyba się nie garną... CAŁOSEZONOWY WIŚLAŃSKI SKIPASS!!! To jedyna rozsądna odpowiedź na Gopass... 9_9

Kończą się czasy "każdy sobie rzepkę skrobie" ... ^_^ Czas na większy rozwój regionu! :ph34r:

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.03.2017 o 07:32, mig12345 napisał:

Wygląda na to, że mijalismy się na NO. Niestety konczylem ok 11tej (musiałem wrócić do pracy;-) ). O 8 faktycznie nieco lodowato bylo. PozdrawiamM

Szkoda :( Tak się zastanawiałem, czy kogoś z forum nie będzie.

 

Filmik z "Plażowej Osady" - nieco więcej się napracowałem... ;)

 

  • Like 15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek, tym razem są czubki nart, kolana , ale brak jest rękawic.  Pal licho rękawice,  nie mnie także oceniać zgrabnosc nóg.  Za jedno musze Ciebie opierd...... Gdzie jest urwał kask?!!!!  Możesz goly jeździć ale kask musisz mieć,  pamiętaj! 

PS,  z goła klata na lodowcu paradowalem ale bez portek nigdy. Trzeba by było spróbować na starość.  Pozdrawiam, kręc filmiki dalej bo mnie się podobają. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Bumer napisał:

Maciek, tym razem są czubki nart, kolana , ale brak jest rękawic.  Pal licho rękawice,  nie mnie także oceniać zgrabnosc nóg.  Za jedno musze Ciebie opierd...... Gdzie jest urwał kask?!!!!  Możesz goly jeździć ale kask musisz mieć,  pamiętaj! 

PS,  z goła klata na lodowcu paradowalem ale bez portek nigdy. Trzeba by było spróbować na starość.  Pozdrawiam, kręc filmiki dalej bo mnie się podobają. 

Ha ha, raczej dość masywne te nogi... ;)

Andrzej, polecam spróbować! Przy takiej pogodzie jest genialnie! :)

A kask? :$ To prawda - powinien być. Następnym razem może zabiorę rowerowy (ma lepszą wentylację).

Dzięki i pozdrawiam. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś kask carrera. Był super, nie dość ze ważył nieco ponad 300 gramów,  to jeszcze dało się go rozbierać z różnych wyściółek i nausznikow dostosowując do nart, rolek i roweru, czyli warunków pogodowych. Niestety skończył żywot po glebie w Livigno.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Bumer napisał:

dało się go rozbierać z różnych wyściółek i nausznikow dostosowując do nart, rolek i roweru, czyli warunków pogodowych

Takie coś by się przydało... :)

Jakby ktoś chciał spróbować, to będzie kolejna okazja na BSA w ten weekend! Znad Wysp Brytyjskich zbliża się "właściwy Wyż"... :D 

mapa_baryczna.thumb.gif.23d200f52b3c7d0f03a9ea803d064bca.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, johnny_narciarz napisał:

Szkoda :( Tak się zastanawiałem, czy kogoś z forum nie będzie.

Filmik z "Plażowej Osady" - nieco więcej się napracowałem... ;)

Widać, że w takich warunkach czujesz się Maciek jak ryba w wodzie. Nie możesz częściej kręcić takich filmów? Mi się nigdy nie znudzą! Na pohybel malkontentom!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, marionen napisał:

Widać, że w takich warunkach czujesz się Maciek jak ryba w wodzie. Nie możesz częściej kręcić takich filmów? Mi się nigdy nie znudzą! Na pohybel malkontentom!

Dzięki Mariusz! :) Oczywiście, jak czasu starczy. :) No, takie warunki uwielbiam i taka pooogooooda.... B|

3 godziny temu, mysiauek napisał:

Patrząc na mapkę to raczej niż się zbliża :) 

3 godziny temu, janek57 napisał:

Niż Johnny! Tief po niemiecku niż a Hoch-wyż. Napłynie powietrze z nad południowej Europy i Morza Śródziemnego. Weekend z letnimi temperaturami

 

Pewnie macie rację, ale niż jakoś do mnie nie pasuję... ;) B|

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, johnny_narciarz napisał:

Filmik z "Plażowej Osady" - nieco więcej się napracowałem... ;)

:D 

Czekałem na ten film! :) 

Super - to taki wstęp przed BSA jak rozumiem ;) Na BSA proponuję przygotować coś ekstra :D Jakiś odlotowy, nietypowy kask albo majtki w batmana... :) hahaha

Tylko nie zapomnij kamery!

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, marboru napisał:

:D 

Czekałem na ten film! :) 

Super - to taki wstęp przed BSA jak rozumiem ;) Na BSA proponuję przygotować coś ekstra :D Jakiś odlotowy, nietypowy kask albo majtki w batmana... :) hahaha

Tylko nie zapomnij kamery!

Dzięki Mariusz! :) 

No, na BSA trzeba się będzie odpowiednio przygotować... ;) Na razie nie mam pomysłu, ale ja pojadę bardziej jako reporter... ;) 

Będzie się działo! B|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, johnny_narciarz napisał:

 

No, na BSA trzeba się będzie odpowiednio przygotować... ;) Na razie nie mam pomysłu, ale ja pojadę bardziej jako reporter... ;) 

Będzie się działo! B|

Maciek takim strojem np.ze slipami na twarzy jak ten angol siedzący obok mnie tez byś na siebie zwrócił uwagę ,bankowo :D

 

IMAG0515.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...