Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Franz Klammer - legenda narciarstwa 1973 r.


Rekomendowane odpowiedzi

Kolejny film z historii narciarstwa. Tym razem głównym bohaterem jest Franz Klammer. Jeśli ktoś w ogóle go nie kojarzy, to wymienię jego najważniejsze osiągnięcia: mistrz olimpijski, trzykrotny medalista mistrzostw świata (w tym dwukrotny mistrz - w kombinacji i w zjeździe) oraz pięciokrotny zdobywca Małej Kryształowej Kuli w klasyfikacji zjazdu Pucharu Świata. Więcej --> https://pl.wikipedia.org/wiki/Franz_Klammer 

Posłuchajcie też świetnego dopingu :) 

https://www.facebook.com/worldsnowday/videos/1493994457288782/ 

 

 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, leitner napisał:

Kolejny film z historii narciarstwa. Tym razem głównym bohaterem jest Franz Klammer. Jeśli ktoś w ogóle go nie kojarzy, to wymienię jego najważniejsze osiągnięcia: mistrz olimpijski, trzykrotny medalista mistrzostw świata (w tym dwukrotny mistrz - w kombinacji i w zjeździe) oraz pięciokrotny zdobywca Małej Kryształowej Kuli w klasyfikacji zjazdu Pucharu Świata. Więcej --> https://pl.wikipedia.org/wiki/Franz_Klammer 

 

Tylko dlaczego miał tępe krawędzie??? :D

Edytowane przez mifilim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, mifilim napisał:

Tylko dlaczego miał tępe krawędzie??? :D

Nie wiem czy to takie śmieszne! :mad:

Bo to tak jakby śmiać się z Betovena, że nie pisał Hip Hopu! 

Chyba nie łapiesz kim był Klammer! 

PS. szacun dla klasyków bo to podstawa naszej narciarskiej tradycji!  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 5.04.2017 o 22:06, Jasiek napisał:

Nie wiem czy to takie śmieszne! :mad:

Bo to tak jakby śmiać się z Betovena, że nie pisał Hip Hopu! 

Chyba nie łapiesz kim był Klammer! 

PS. szacun dla klasyków bo to podstawa naszej narciarskiej tradycji!  

Myślę, że nie muszę w zasadzie odpowiadać na twojego posta...

PS

Z drugiej strony staram się tolerować narwaną młodzież :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Jeżeli ktoś nie kojarzy Franza Klammera to nie jest narciarzem a kosmitą. Jak ciekawostkę mogę Wam tylko dorzucić, że ma kolegę Marcina Klammera - bardzo dobry narciarz i instruktor, który zna Franza Klammera - podobno świetny wyluzowany człowiek.

Sukcesy Franza to jedno ale czymś co jest jego największą zasługa jest stworzenie nowej jakości w zjeździe w sensie stylu a nie techniki. Przekraczał on zdecydowanie granice czym podniósł poziom tej dyscypliny o klasę wyżej.

Żartu o krawędziach szczerze mówiąc nie rozumiem. Mam wrażenie, że jesteś po prostu młodym narciarzem.

 

Edytowane przez Mitek
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...