Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Dorchester-Maraton


marcinn

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie wybieramy się jutro,znaczy lecimy do południowej Anglii wybiegać się :)    http://www.dorchestermarathon.co.uk/

Z racji tego ze nasz kolega z teamu miał dziś niegrożną (wydawało by się) stłuczkę autkiem jednak nie dał by radę w niedzielę pobiec z przyzwoitym czasem (poniżej 5 godzin)

Wszystko opłacone przez organizatorów(spanie,jedzenie,itp),wystarczy tylko przebukować bilety(koszt ok 300zł w obie strony)

Może ktoś się skusi,będzie nam bardzo miło

Ps.Wylot jutro z Krakowa do Bournemount o 18.25,powrót w poniedziałek 13.30

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I kolejny maratonik pękł :)

 

Od początku chłopaki mieli plan ambitny co by zejść i złamać 3.30,ja nie koniecznie,chciałem życiówkę robić,ale dałem z siebie wszystko...

Przygotowania raczej standartowe 3-4 razy w tygodniu po 10km i trochę krótkich interwałów plus co 10 dzień długie wbieganie ok 25km

Treningi u mnie bez zmian w ostatnich 3 lat po pracy,weekend rano

Pierwszą dychę bez szaleństw w 49 min potem  było dobrze

W 3.12 odcięło mi prąd,czyli dopadła mnie ściana, na szczęście było już całkiem blisko ^_^

Ogólnie biegło mi się dobrze na trasie stosunkowo lużno, uczestniczyło ok 1000 osób

Najlepszy czas coś koło 3 godzin,ja musiałem trochę do swojego dodać

 

Pierwszy raz uczęszczaliśmy w angielski maratonie,powiem tak czasami było śmiesznie

Co do samej organizacji to wszystko w najlepszym porządku

 

Ps.Pozdrowienia dla kolegi forumowego który dosłownie w ostatniej chwili się zdecydował

Obiecał że coś poklika i powkleja nasze wspólne zdjęcia jak się ogarnie,a czas miał zacny :)

 

 

IMG_20170528_081836.jpg

IMG_20170528_083705.jpg

IMG_20170528_084729.jpg

IMG_20170528_091112.jpg

IMG_20170528_114800.jpg

IMG_20170528_090358.jpg

IMG_20170528_114914.jpg

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MarioJ napisał:

Gratulacje, fajnie to wygląda.

Czemu akurat wybraliście takie miejsce ? :)

Tak jak pisałem,tam nasz jeszcze nie było

A że nadarzyła się okazja to pociągneliśmy temat :)

 

Ps.Za 2 tygodnie Bieg Rzeżnika w Bieszczadach,jak by się parę osób chętnych znalazło to można by pociągnąć drużynowo

Edytowane przez marcinn
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Dnia 28.05.2017 o 21:25, marcinn napisał:

 

 

Ps.Za 2 tygodnie Bieg Rzeżnika w Bieszczadach,jak by się parę osób chętnych znalazło to można by pociągnąć drużynowo

Panie i panowie prawie 2 tyg.minęły

Jutro startujemy rodzinnie  (sobota,niedziela indywidualnie)  http://www.biegrzeznika.pl

Dzieciaki będą startować w biegu rzeźniczątka :P

Od.Gdyby byli jacyś forumowicze pisać na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...