Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Prognoza pogody na sezon 17/18


mamad

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem wiem mamy czerwiec. Miesiąc temu jeszcze śnieg sypał i zima ledwie się skończyła ale jak co roku zakładam wątek wraz z zakwitem akacji. W tym roku zawitała bardzo obficie. Wskazuję wyraźnie na wczesną długą mroźną i śnieżną zimę. Także prognozy są coraz lepsze. Zima może śmiało zawitać już w listopadzie. W grudniu sezon powinien już trwać w najlepsze. Co będzie zobaczymy ale zapowiada się początek długiego okresu z normalnymi zimami. Dokladniejsza prognoza pojawi się na początku jesieni. Udanych urlopów. Pozdrawiam.

  • Like 18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • JC pinned this temat

Nie wytrzymałem. Panie mamad wypisuje pan BZDURY. Jak pan zna angielski to proszę sobie zobaczyć i wysłuchać . Zima 17.18 oby była tylko trochę powyżej normy temperaturowej. W Alpach da się pojeździć na pewno. Dużo zdrowia i ciepłego oraz nie za suchego

suchego lata życzę Wszystkim.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestańcie piep...ć o waszym wróżeniu z fusów!!! 

Pogodę można przewidzieć na jakieś 48...może 72 godziny! 

PS. chyba że w Egipcie bo tam to nie wiem za co płacą wróżbitom! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to w moim naukowym podejściu fajnie jakby już sypnęło... (ojjjj przesadziłem moje nogi jeszcze nie doszły do formy) no dobra w październiku spadło metr i utrzymało się do czerwca :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wytrzymałem. Panie mamad wypisuje pan BZDURY. Jak pan zna angielski to proszę sobie zobaczyć i wysłuchać . Zima 17.18 oby była tylko trochę powyżej normy temperaturowej. W Alpach da się pojeździć na pewno. Dużo zdrowia i ciepłego oraz nie za suchego
suchego lata życzę Wszystkim.
 


Janek... wyluzuj.
Napisz proszę swoją prognozę... porównamy w zimie. Nie ma sensu obrzucać się inwektywami.

Pogoda w zimie Was, a raczej Wasze prognozy zweryfikuje!

PROSZĘ!
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
3 godziny temu, mamad napisał:

Witam po śnieżnych wakacjachxD Jesień tuż tuż. Wiem wiem za oknem tego jeszcze nie widać jedenie Ci co podnoszą się z łóżka przed świtem już czują jesienną temperature. U mnie minimalna to +3O.o Po 10 września jesnak poczujemy ją pełną gębą. Dość o Jesieni bo tu Zima jest królową białego szaleństwa:P Prognozy dalej nie zmieniam ale można troszkę szczegółów podać. Listopad nie będzie dawał szansy nam pomyśleć że w tym roku zima zawita. Do 3 dekady będziecie pisać że z prognozami nie trafie totalna wtopa. Dopiero po 25 przyjdzie potężną zmiana w pogodzie. Na co zmiana?? Na to co tygrysy lubią najbardziejxD Nic nie bedzie wskazywało że się pojawi a tu nawet zacznie rozpakowywać walizki. Do 10, 15 będzie normalna jak to na poczatku plusy minusy opady śniegu i śniegu z deszczem. Po tym okresie zadomowi się na całego obsypie nas porządnie minusy będą normą. Świętą także zapowiadają się w bajecznej scenerii zimowe piękne i mroźne. Sylwester na stoku kurcze ja odpadam bo dzieci szkoda zostawić muszę poczekać aż zaczną chodzić na swoje sylwki:D Dalej potrzymam w tajemnicy ale dodam że będzie dobrze:cool: Trzeba tylko sprawdzić kiedy Warszawa ma ferie bo pewnie przyjdzie klątwa ferii warszawskich:D

Cześć

15-28 01. Czy można jakieś bliższe dane co do tej "klątwy"?

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, mamad napisał:

Dziadek jednak się pomylil;) Jesień zawitała i lata już nie widać nie licząc pojedynczych dni. Panie i Panowie ruszamy na grzybki. Zaczyna się wysyp. W końcu można iść zbierać grzyby a nie ich szukać:D

Potwierdzam,  dziś byłem i było to zbieranie nie szukanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

no niby tak... gratuluję połowu! ale... tyle to ja miałem 3 tyg. temu :D 30 litrów w 3 godziny!

PS. i żal mi dupe ściska bo teraz siedzę na CRO a zanim wrócę to już tych... małych... leśnych... sk... nie będzie :(

PS2. aaaa i jeszcze jedno! @mamad wyzbieraj wszystkie! będzie, mi mniej szkoda! 

PS3. u nas dziś trochę chłodniej 26 :D

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalezione w Internecie. 

Czeka nas zima stulecia

Według długoterminowych prognoz meteorologów, w tym roku na nas czeka wyjątkowo sroga i długa zima. Na terenie Europy prognozują się obfite opady śniegu i silne mrozy, w niektórych krajach słupki termometrów pokażą nawet -30 st. Celsjusza. W Irlandii pierwsze opady śniegu i przymrozki oczekują się w październiku – podaje serwis pogodowyExacta Weather.

Już na początku grudnia Europejczyków zaskoczy anomalnie niska temperatura powietrza. Zimno będzie do kwietnia. Naukowcy przypisują to zjawisko nowym cyklonom na Ziemi, a także gwałtownym wzniesieniem temperatury powietrza na Oceanie Pacyficznym. Oprócz tego, tej tendencji pogodowej sprzyja spadek aktywności słonecznej.

Źródło: meteorolog.pl

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • JC unpinned this temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...