Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Reputacja użytkownika - jak to działa ?


Jeeb

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 13.7.2017 o 08:54, johnny_narciarz napisał:

Dajesz "lajka", dajesz punkty. 

Też tak myślałem ale zobacz  w temacie

Paffi i Kati napisały po 1 poście, otrzymały 0 lajków a już mają po 10 punktów 

Edytowane przez Jeeb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
  • 1 month later...
10 godzin temu, JC napisał:

Ostatnio otrzymałem od użytkowników forum informacje dot. nabijania poziomu reputacji.

W związku z tym wykonane zostało przeliczenie poziomu reputacji, co skutkuje zmianą ilości punktów reputacji na Waszych profilach.

Jak się już "orze" to wypadałoby napisać jaka logika obowiązywała dotąd a jaka obowiązuje od teraz...

  • Like 3
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TO JEST JEDENA WIELKA Ściema - nie wiem kto tym "zarządza" ale nie ma tu żadnych zasad ...

Chyba kogo admin lubi ten "awansuje" wyżej ... wiem to po ostatnich obserwacjach mojego konta i kont innych ... ja cały czas w tym samym miejscu a inni ...

Ale - szczerze - mi to lotto ... czy jestem początkujący, średnio zaawansowany, stary wyjadacz czy VIP i tak nie mam tu nic do powiedzenia ... rządzą tu inni :) 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, shuger napisał:

Jak się już "orze" to wypadałoby napisać jaka logika obowiązywała dotąd a jaka obowiązuje od teraz...

Sprawa jest prosta i bez podtekstów. Jako, że punkty reputacji „zaczęły się mnożyć”, prawdopodobnie przez boty, postanowiłem przeliczyć punkty reputacji. W administracji jest opcja przeliczania punktów, która została włączona, a punkty reputacji zostały przeliczone  ponownie wszystkim użytkownikom forum (mi też) na podstawie dotychczasowych polubień. Tyle!

  • Like 5
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, JC napisał:

Sprawa jest prosta i bez podtekstów. Jako, że punkty reputacji „zaczęły się mnożyć”, prawdopodobnie przez boty, postanowiłem przeliczyć punkty reputacji. W administracji jest opcja przeliczania punktów, która została włączona, a punkty reputacji zostały przeliczone  ponownie wszystkim użytkownikom forum (mi też) na podstawie dotychczasowych polubień. Tyle!

Ahh ten mój nieszczęsny profil... jakiś strasznie podatny na boty :D:D:D
Wygląda to tak jakby utracona została historia reputacji z poprzednich wersji forum...
Szczerze mówiąc w moich oczach ta reputacja jest teraz bezwartościowa i ten krok z ponownym przeliczeniem to był krok ale wstecz. 9_9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając posty niektórych osób mam czasami wrażenie, że trafiłem na forum gimnazjalistów.

W poprzedniej wersji forum "podziękowania" były warte 5 pkt. Do tego dochodziły punkty reputacji, które były ogromnym bonusem (nie pamiętam, ile dokładnie było to punktów). Teraz jedno polubienie to jeden punkt. Zapewne po przeliczeniu automat liczy stare podziękowania jak polubienia - stąd takie różnice.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9.01.2018 o 06:43, JC napisał:

Sprawa jest prosta i bez podtekstów. Jako, że punkty reputacji „zaczęły się mnożyć”, prawdopodobnie przez boty, postanowiłem przeliczyć punkty reputacji. W administracji jest opcja przeliczania punktów, która została włączona, a punkty reputacji zostały przeliczone  ponownie wszystkim użytkownikom forum (mi też) na podstawie dotychczasowych polubień. Tyle!

Cześć

Jacek mam całkiem poważną prośbę:

Mam 2199 punktów reputacji. Podziel te punkty pomiędzy kolegów budujących teorie spiskowe i specjalizujących się w pretensjach do całego świata. Z przyjemnością im oddam.

Pozdrowienia serdeczne

  • Like 4
  • Thanks 2
  • Haha 7
  • Downvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabrać bogatym - dać biednym. Wszystkim po równo!!!

JC - możesz po raz pierwszy w historii zrealizować model powszechnej szczęśliwości. Trafisz do podręczników, będą o Tobie pisały światowe media, pokojowy Nobel ? Kto wie, kto wie. Wreszcie jakaś utopia się uda.  

Pozdro

Wiesiek

 

Edytowane przez Wujot
  • Like 5
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z czystej ludzkiej ciekawości  :)  , zajrzałem w ten wątek i kurcze , trochę się zmartwiłem ,bo po prawie dwunastu latach bycie forumowiczem moja reputacja nie wygląda zbyt ciekawie :o  .Jak tu teraz  żyć ze świadomością , że inni , raptem po paru latach , już daaaawno  mnie prześcignęli ......... O.o . JC no jak tu żyć na forum z taką mizerną reputacją ??? :$ , normalnie jest mi trochę głupio ;) 

Edytowane przez aklim
  • Like 7
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, aklim napisał:

Z czystej ludzkiej ciekawości  :)  , zajrzałem w ten wątek i kurcze , trochę się zmartwiłem ,bo po prawie dwunastu latach bycie forumowiczem moja reputacja nie wygląda zbyt ciekawie :o  .Jak tu teraz  żyć ze świadomością , że inni , raptem po paru latach , już daaaawno  mnie prześcignęli ......... O.o . JC no jak tu żyć na forum z taką mizerną reputacją ??? :$ , normalnie jest mi trochę głupio ;) 

Dlatego powtarzam:

Zabrać bogatym - dać biednym. Wszystkim po równo!!!

 

Wujot

Trybun forumowy

 

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję działanie rewolucyjne. Ściąć wszystkim wszystkie reputaje. Reputacja null. Do mnie bardziej przemawiają merytoryczne argumenty w poszczególnych postach, a nie jakieś rankingi punktowe. Co z tego, że ktoś ma 8000 pkt (przykładowo) i pisze bzdury i głupoty, a ktoś 200 pkt (przykładowo), a jego tematy ciekawe, inspirujące, błyskotliwe, analityczne. Liczy się treść, a nie punkciki ciułane.

  • Like 4
  • Thanks 1
  • Haha 1
  • Downvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Wujot napisał:

Zabrać bogatym - dać biednym. Wszystkim po równo!!!

Jako "Bogaty" - mojej zgody na komunę nie ma :D 

19 minut temu, marionen napisał:

Reputacja null. Do mnie bardziej przemawiają merytoryczne argumenty w poszczególnych postach, a nie jakieś rankingi punktowe. Co z tego, że ktoś ma 8000 pkt (przykładowo) i pisze bzdury i głupoty, a ktoś 200 pkt (przykładowo), a jego tematy ciekawe, inspirujące, błyskotliwe, analityczne. Liczy się treść, a nie punkciki ciułane.

:D Kto, co pisze - to dokładnie bez punktów reputacji wszyscy wiedzą :D 

Dnia ‎15‎.‎07‎.‎2017 o 12:29, marionen napisał:

Może kobiety dostają bonus na zachętę. Więcej kobiet na forum to mniej chamstwa. 

Jeśli miałbym zrezygnować ze swoich punkcików - to tylko na rzecz Kobiet.

Takie rozwiązanie jestem w stanie zaakceptować :rolleyes:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Uwaga!

Od dzisiaj można używać negatywnej reputacji. Jeżeli nam się coś nie spodoba możemy klikną znaczek strzałki na czerwonym tle, wyrażając swoje niezadowolenie. Waga takiego przycisku to -1 pkt.

react_down.png

Czekam na Wasze komentarze dot. ujemnej reputacji.

  • Like 2
  • Downvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...