Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

pol04

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem na moto "jak husaria"  ale obawiam się, że na A1 by mnie ściągnęli do wariatkowa... :D

PS. przyjadę tradycyjnie "puszką" (jak to mówią motocykliczni)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nie wiem czy uda mi się jutro podjechać do Was, ale się postaram :) 

Dzisiaj jeździło się świetnie - jeździłem aż 2,5 h bez przerwy! Sam nie sądziłem, że aż tyle będę się tam bawił. Jeździłbym dłużej, ale zamknęli stok, bo wybiła 15:00 ;) Relację wstawię jutro wieczorem jak wrócę do Warszawy. 

No i muszę się pochwalić jedną rzeczą - zostałem pierwszym w Polsce letnim instruktorem narciarstwa na śniegu :) Uczyłem 2 osoby z Pomorza - jedna Pani po kilku wywrotkach zjechała ostatecznie opierając się o moje plecy a jej córka wjechała prosto w stojący na dole ratrak (oczywiście były przed nim bandy), więc moje szkolenie nie wyszło chyba za dobrze :D 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo zabawy, mało zdjęć. Czekam na relację fotoreporterów @leitner i @johnny_narciarz , który tak oto dziś dojechał

 

WP_20170730_006.thumb.jpg.8ac95c89b3d280d61121dd0591fdcb18.jpg

Pozdrowienia dla kompanów @Szymonidius i @Jasiek. Do zobaczenia w zimie :), nie no za tydzień.

Edytowane przez Góral spod Skrzycznego
  • Like 3
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, mamad napisał:

Ignacy powiedz mi czy jest szansa na przyszłą niedziele pojeździć?? Zaczynam urlop córa napalona jej kuzynki które mają jutro dojechać też ale one akurat na dupoloty a tu będzie 30 pare przez prawie cały tydzień. Teraz nie wiem czy mogę obiecać czy nie. Raz danego słowa nie można złamać zwłaszcza dzieciom.

Wszystko wskazuje na to, że będzie jazda po śniegu. Właśnie kręcimy kolejne imprezy na weekend. DJ już grzeje płyty na ratraku ?

 

Ale 100 % nigdy nie jest pewne, więc lepiej nie obiecuj tego, a jakoś dobrze zapowiedz. Na BSA jest też kilka innych atrakcji.

 

Dzięki za spotkanie z ekipą skionline.pl i za Wasze dobre słowo ?

IMG_0793.JPG

IMG_0803.JPG

  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Ignacy z Beskidu napisał:

Wszystko wskazuje na to, że będzie jazda po śniegu. Właśnie kręcimy kolejne imprezy na weekend. DJ już grzeje płyty na ratraku ?

 

Ale 100 % nigdy nie jest pewne, więc lepiej nie obiecuj tego, a jakoś dobrze zapowiedz. Na BSA jest też kilka innych atrakcji.

 

Dzięki za spotkanie z ekipą skionline.pl i za Wasze dobre słowo ?

IMG_0793.JPG

IMG_0803.JPG

Ignacy ... uważaj bo takie zdjęcia można wystawiać dopiero po 22. ??

Edytowane przez bolec
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Gdyby ktoś przypadkiem planował narty na BSA, to spieszę z informacją, że już zakończyli letni sezon narciarski... -_-

Powód? Zaczęli już przygotowania do sezonu zimowego, który prawdopodobnie rozpocznie się już... 28 października! :D Oni są po porostu niesamowici! 

Przy okazji - oto największy gwiazdor: 

GOPR7904.thumb.JPG.e7b40581be587a4de7170f2a0fac5800.JPG

:D 

Dodam jeszcze, że trasa czarna niemal gotowa! 

GOPR7909.thumb.JPG.de0b8b2fb8ccddbf524c620077664e3a.JPG

 

 

  • Like 7
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • JC unpinned this temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...