Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Spodnie narciarskie...JAKIE????


Ola

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Ja z pytaniem o spodnie narciarskie. Wiem, że sprzęt sprzętowi nie równy, więc i wnioskuję, że spodnie spodniom również. I tu jest mój problem, nie wiem, w jakie zainwestować, aby ani nie przeinwestopwać ani nie "strzelić gafy".

Dla niektórych może to błahy problem, ale dla mnie nie. Po prostu chcę jeździć wygodnie i żeby PODSTAWA było mi Ciepło.

Interesują mnie rozwiązania techniczne, firma , model etc.

Z góry dziękuję za pomoc. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spodnie narciarskie...JAKIE????

A ja z uporem maniaka godnym lepszej sprawy ;-) trzymam się "pianek". Aktualnie "Roberto Tonini" w kolorze feldgrau. W połączeniu z dobrą, termoaktywną bielizną* jest OK.

Pozdróv,

HiPhoto

*Zachciało mi się dzisiaj poszerzyć zestaw "termoaktywnej". Wybrałem sie do Galerii Mokotów. NARCIARZE! (spocznij) To miejsce możecie sobie ze spokojnym sumieniem odpuścić :-)

Poz, HiP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spodnie narciarskie...JAKIE????

Co do pianek to tez ciagle w nich jezdze i to nie w bieliznie termoaktywnej (chyba bym odlecial z goraca), zamierzam kupic w tym roku jakies niepiankowe spodnie, ale to bedzie dla mnie prawdziwa rewolucja - cos jakby przejscie na karwing.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spodnie narciarskie...JAKIE????

Cześć !!

Może by trzeba zacząć od twojego wieku ! (dla mnie to ma duże znaczenie, jak np. dla dzieci to pianki wydają się poręczniejsze)

To zależy co lubisz ! Ja np. lubie spodnie szersze nie przylegające do Ciała!! wydaje mnie się iż pianki są troszkę przeszłością choć są zwolennicy ! a na 99% w piankach będzie potrzebna dodatkowa bielizna !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spodnie narciarskie...JAKIE????

PIANKI.

Jak kupisz inne i pojedziesz w Alpy to może Ci się zdarzyć, że na orczyku ktoś będzie chciał do Ciebie zagadnąć np. po niemiecku. Po co się męczyć z burakami. Kupuj pianki problem z głowy. Z daleka poznać gości z "demoludów".

poważnie: TYLKO szerokie, ciepłe spodnie. Większość firm produkujących sprzet narciarski ma je w swojej kolekcji.

Pozdrawiam. kuba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pianki precz

Ja osobiście mysle ze najlepsze sa nie-piankowe gacie. Od roku jezdze w super, mega portkach JMP i uwazam ze nie ma lepszych spodni narciarskich(nie liczac Spydera, Descenta, Killy`ego, Colmara ktore kosztuja grubo ponad 1200 zeta).

Te ktore mam sa na prawde rewelacyjne. Cieplo. Nie przemakaja. I kosztuja 300 zeta. Polecam!!!!!!!

Pozdrawiam wszystkich piankowcow i tych co juz zmienili "wyznanie".....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pianki precz

Polecam Mammut Whistler Pants Gore-Tex XCR.

Cena moze troszke wysoka, ale jaka jakosc. ( a tansze to badziewstwo przynajmniej od Spydera;)) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spodnie narciarskie...JAKIE????

Sie ma.

polecam Helly Hansena.

http://www.hellyhansen.com/product/results.php?mode=advanced&type=trousers%2Cbibs%2Cpants&activities%5B%5D=wintersport

Jeśli nie znajdziesz u nas ... to w Pradze masz kilka sklepów z całą kolekcją po bardzo dobrych cenach.

Pozdrawiam

.::LE`SKI::.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spodnie narciarskie...JAKIE????

Hello!

Wiesz Olu, razem z Arkiem twierdzimy. że jesli zabiera się dobre towarzystwo to ciepłe spodnie nie są konieczne. Jeśli do tego ma się "kompocik babuni" to tak jakbyś jeździła na nartach w środku lata :-)!

Z pozdrowieniami

Załoga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...