Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Jakie narty? POMOCY!


Quarion

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem zupełnie zielony, i potrzebuje całkiem podstawowej pomocy co do wyboru nart.

Nie ma być to coś szczególnego, gdyż jadę tylko na tygodniowy oboz narciarski, chodzi mi tylko o długośc nart i kijów.

Mam 178 cm wzrostu i 75 kg wagi

Proszę o szybką pomoc, z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rtgpsn

Jakie narty? POMOCY!

Jak dobrze przejrzysz to forum do znajdziesz z setke odpowiedzi na ten temat: "jaka długośc narty dla 178cm/75kg - umiejetności - zielony" :)

Zapewne długość około 160cm - narta o niewielkim promieniu skrętu (13-16m) ale z grup amatorskich - allround - z niedrogich na przykład firmy Elan. Przy wysokich ambicjach i zapale do jazdy ewentualnie można rozwazyc amatorskie slalomki.

Na tydzień to można sobie po prostu pożyczyć narty jeżeli nie planuje sie dalszego uprawiania narciarstwa.

Kije to sobie weź dowolne, byle nie do do biegania :o bo służą głównie do wypinania wiązań po zakończonej jeździe ;)))

A!!! I nie traktuj tych uwag jako opinii eksperta :)

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie narty? POMOCY!

nno wieć bracie kije musiz miec jak postawisz je odwrotnie na ziemi i zlapiesz kija to miedzy ręką a kijem musi być kąt 90 stopni a narty to polecam wlasnie elana sam na elankach zaczynalem i daze te firme wielkim sentymentem i polecam je początkującym co stawiają 1 kroki

narta przy twoim wzroscie -10 /15 cm niektórtsza bo bedziesz frówał bo nieumiejsz jeszcze jeździć:) taką 160-170 bedzie tak 165 bedzie git:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...