Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Kostelic technika ...?


JC

Rekomendowane odpowiedzi

Kostelic technika ...?

No mojej skromnej osobie ciągle to się zdarza ;-)

Może spróbuję sił na zawodach jakowyś?

Jestem totalnym amatorem - samoukiem ale może świetlana przyszłość przede mną?

Zawsze można powiedzieć, że zjazdy jeżdzę jak Bode (chyba mam podobny procent nieukończonych) a slalom ja Ivica, hehe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kostelic technika ...?

Moim zdaniem zaś chodzi tutaj o utrzymanie odpowiedniej równowagi. Przy rytmicznym ustawieniu bramek ułatwia to jazdę ,,jednostajną"(nie dosłowienie-podobnie brać każdą tyczke). Na stromym odcinku trasy pozwala na bardziej asekuracyjną jazdę.

Tyle ode mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Kostelic technika ...?

Hehe! Też to zauważyłem. Chyba jednak chłopina podszedł lajtowo do treningu, bo jazdą na górnej nartce to by normalnie daleko nie zajechał. Gdyby nie było wiadomo, że to Kostelicz to bym se pomyślał, że to jakiś średnio zaawansowany amator tyczek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kostelic technika ...?

Moim skromnym zdaniem może mieć coś na rzeczy sprzęt z jakiego korzysta (Salomon 3V). Anja Person i Janica (siostra Ivicy) teź korzystają z tego modelu i o ile wiem dla obu narty musza być przygotowane mniej "agresywnie" (czyli kąty ostrzenia) niż to zwykle na potrzeby zawodników PŚ bywa. Może więc przy większej masie jeźdźca i b. twardej trasie po prostu trzymanie jest słabsze ?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...