Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Zasady na forum!!!


JC

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Robalek

Jako że Hotrok

wywołał mnie do tablicy powiem krótko.

Życzę Wam w dosłownym i pozytywnym tego słowa znaczeniu (dotyczy mnie także i już zaczynam to stosować) byście brali pod uwagę stare powiedzenie że:

- Mowa jest srebrem, zaś milczenie złotem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dorastasz przy nas :)

PS

A teraz powinien wpaść **** i nadać Ci za błędne sory :)

Tak sobie pomyślałem czy to czasem nie do mnie? ...ale nie zgadza mi się ilość gwiazdek w porównaniu z ilością literek w nicku :P

Z resztą mówiłem że już się nie będę czepiał spolszczeń... No chyba że coś błędnie zrozumiałem :confused:

A wracając do tego o czym pisał SB to podobnie się nam darek1975 rozpisał. Dzisiaj tak ok 15 jak sobie kliknąłem na nowe posty to lekko w ponad 20 wątkach się wyświetlał nick kolegi. Nie żebym miał coś przeciwko ale jakieś zawody robicie?

Pozdrawiam

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba suma sumarum nie bardzo jest się co czepiać.

To funkcjonuje tak, że po przerwie spowodowanej (szkołą, pracą, wyjazdem, odpoczynkiem, inne)* delikwent (w tym i ja:)) siada do komputera i odrabia "zaległości", a jak jest sam na forum to nagle okazuje się, że jest jego królem.

Póki nie odpowiada sam sobie nie jest źle:D:D:D

-----------------------

*niepotrzebne skreślić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie ;) ja mam lat mniej niż bugajson, ale jakis młodzieżowiec na forum musi byc! :) no i co sie stało - dzis na matmie koles mowił nam o efekcie motyla - z pozoru błacha sprawa powoduje cos wielkiego... kamien rzucony w górach spada w przepasc powodując lawine itp ;D no i moje pytanie spowodowało lawine postów i tutaj pkt dla Sławka troche mu pomogłem rozkminic dlaczego zadałem to pytanie, bo bugajson ja do pisania nic nie mam i sam piszee baaaaardzo dużo ale nie pisze pod każdym postem po jednym zdaniu i tak x 100 działam na innym wiekszym forum z tym że żużlowym i tam bys dostał w pape za takie cos i to ostro a tutaj poprostu tylko grzecznie Cie upomniano ;) i to mi sie podoba ze nas ,takich co tu bywaja co dzien jest paru nastu noo dwudziestu ? na tym drugim forum stałych bywalców jest 500? i tam jest mentlik a tutaj spokojnie i luzno ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wywołał mnie do tablicy powiem krótko.

Życzę Wam w dosłownym i pozytywnym tego słowa znaczeniu (dotyczy mnie także i już zaczynam to stosować) byście brali pod uwagę stare powiedzenie że:

- Mowa jest srebrem, zaś milczenie złotem.

Hehe, Robalek, kurde jakby tak Twoja maksyme wprowadzic w zycie to forum by podupadlo:D

A tak na serio, zgadzam sie z Toba w 100%.

P.S.

A teraz powinien wpaść **** i nadać Ci za błędne sory

Hmm, Jacku z moim nickiem tez sie nie zgadza;) (co to niby SB kiedys za angielszczyzne ochrzanilem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SB, wyjasnialem sprawe uzycia spolsczen.

A tak w ogole to jestem filologiem angielskim tak, ze o angileskim mozemy dlugo i duzo gadac:)

A no nie wontpię, wierzę i gratuluję:cool:

A ze mną na ten temat nie pogadasz bo znam 5 słów no może 7 po angielsku(w nie spolszczonych wersjach jednak)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to czekam aż dostane ;) już od dzis, nie bede z tobą dyskutował ale nie ma sensu wdawac sie w dystkusje bo kiedys ktos napisał "że żeby z kimś dyskutować należy mu dorównać" choc napewno byś podyskutował... zawsze jakies posty sie ponabija. ogolnie n/c z mojej strony ;)

dokładnie masz racje bo wiesz moja twoj "sufit" intelektualny jest moją "podłogą" takze masz racje:) posty ponabija no żałosne, a sam co robisz?? skad masz tak duzo postów?? nie piszesz co tylko czytasz a posty same sie pisza ehh pomysl czasem troche :]

pozdro:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 years later...
Mam takie pytanie do dyrekcji forum,

czy możliwe jest, aby ktoś mógł (a jeżeli tak, to kto ma takie uprawnienia) usunąć część wpisu w poście, bez powiadamiania o tym piszącego ?

Moderatorzy i administratorzy mają takie uprawnienia i mogą, a wcale nie muszą się z tych działań tłumaczyć, sami oceniamy co jest zasadne ewentualnie edytować, czy zupełnie usuwać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie do dyrekcji forum,

czy możliwe jest, aby ktoś mógł (a jeżeli tak, to kto ma takie uprawnienia) usunąć część wpisu w poście, bez powiadamiania o tym piszącego ?

Tak. Ja jako Admin mam takie możliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moderatorzy i administratorzy mają takie uprawnienia i mogą, a wcale nie muszą się z tych działań tłumaczyć, sami oceniamy co jest zasadne ewentualnie edytować, czy zupełnie usuwać.

Czyli rozumiem, że podanie osobie pytającej o wyjazd w Alpy adresu innego forum organizującego takie wyjazdy, jest wystarczającym powodem do wymazania tego wpisu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli rozumiem, że podanie osobie pytającej o wyjazd w Alpy adresu innego forum organizującego takie wyjazdy, jest wystarczającym powodem do wymazania tego wpisu?

Nie znam sytuacji, nie ja ingerowałem, więc się nie odniosę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...