Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Olimpiada!!!!


Raceman

Rekomendowane odpowiedzi

Przepiękne otwarcie Olimpiady w Chinach... Boże a co MY, pokażemy za 4 lata,

kapelę góralską z Zakopanego? (bez urazy:D)

Może tu wpisujmy posty dotyczące Olimpiady.

A tam zaraz kapelę góralską, a może górniczą orkiestrę dętą, przecież górnicy lubią chodzić na imprezy masowe... szczególnie w Warszawie po Marszałkowskiej z łańcuchami i petardami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe sprostowanie

Olimpiada to okres czteroletni. A to co w Pekinie dziś się zaczyna to są Igrzyska Olimpijskie.

A poza tym ledwo się zaczynają a już mnie wkurzają. Non stop wszędzie trąbią o tym otwarciu ochy i achy nawet w Trójce radiowej i tak będzie przez dwa tygodnie. Trza będzie sobie chyba kablówkę do roboty założyć i moje ulubione programy popularno naukowe oglądać. A radio do kosza.:o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytalem troche ostatnio o tych chinskich "przygotowaniach" do olimpiady - i przed olimpiada i "przygotowaniach wogole" tez.

To szopka przy ktorej wysiadaja w kupie olimpiady w Moskie, Seulu i Berlinie (chyba 1936).

Ale masz racje rejskawer - zamierzony efekt osiagniety.

A jakimi srodkami - szczegoliki nieistotne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to ma pirenik do wiatraka że My nie umiemy nic prawie doprowadzić do końca A co Wy pierdoły wiecie o tych zawodach:D

Sadzicie sie a kto Kur..a był???? lokiec Ty? Bobek Ty???

Ten post powinien być w wątku "Zawody Skionline" a nie o Igrzyskach Olimpijskich. I to ma właśnie piernik do wiatraka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

relacja radiowego komentatora sportowego z Trójki z meczu siatkarek :

" widzę na trybunach mnóstwo biało-czerwonych flag z nazwami polskich miast - jest Ostrów,Toruń,Brodnica,Odlew ... zaraz zaraz jaki Odlew ...aaaa Odlew Poznań " :)

Odlew Poznań - kultowa w tym miescie druzyna piłkarska chyba z 7 ligi , zawsze walczy o to , by nie być na ostatnim miejscu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się cieszę, że jest polska flaga z portretem Agaty Mróz, jak nasze "złotka" grają.

A swoją drogą, oglądając dziś olimpiadę, doszedłem do wniosku, że najbardziej widowiskowym sportem jest szermierka (pań na dodatek :) ). Takich nerwów jak podczas meczu o złoto pomiędzy Chinkami a Ukrainkami to dawno nie miałem :)

I fajnie, że są możliwe powtórki podczas punktowania sędziów. Żaden mały żółty kitajec nie oszuka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takich nerwów jak podczas meczu o złoto pomiędzy Chinkami a Ukrainkami to dawno nie miałem :)

Niestety nie wiem jak ten fascynujacy pojedynek się zakończył.Tak czy inaczej muszę przyznać,że najbardziej bolesne jest to,że przez Chmielnickiego i jego powstanie uciekłam nam szansa na medal:(:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie wiem jak ten fascynujacy pojedynek się zakończył.Tak czy inaczej muszę przyznać,że najbardziej bolesne jest to,że przez Chmielnickiego i jego powstanie uciekłam nam szansa na medal

zakonczył sie najlepiej :D wygrały ukrainki :))

A to ma pirenik do wiatraka że My nie umiemy nic prawie doprowadzić do końca A co Wy pierdoły wiecie o tych zawodach:D

Sadzicie sie a kto Kur..a był???? lokiec Ty? Bobek Ty???

Slow down Race, do konca swoich dni bedziesz to wszystkim wypominał czy jak ?:>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...