Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

dobry serwis nart w pobliżu Koszalina ?


carverfan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie !

Czy ktoś z Was szanowni forumowicze jest w stanie polecić mi jakiś sprawdzony, dobry serwis nart w pobliżu, lub w samym Koszalinie ? Generalnie gdzies na Pomorzu ?

Cholera, prawdopodobnie u nas nigdzie takiego serwisu nie ma, albo jestem źle poinformowany(Koszalin). Może być też Szczecin - często tam jestem.

W starych nartach nie miałem problemu i smarowałem po domowemu, nie za bardzo się przejmując. Swoje nowe rejsy robiłem w czeskim serwisie w Pecu.

Jak patrzę jednak na piękne nowe dziewicze ślizgi w nowych nartach syna - to nie odważę się ich skaleczyć moimi koślawymi rączkami :)

Wolałbym oddać je profesjonalistom...

Chodzi oczywiście o przygotowanie nowych nart do jazdy.

Wyjazd pod koniec lutego.

Polecicie coś, Panowie i Panie ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posłuchaj jak pojedziesz w alpy czy w nasze górki to bedziesz przejeżdzał przez śląsk a na śląsku czy w beskidach są bobre servisy

W dobrym serwisie w B-B już za trzy , cztery dni narty są gotowe :eek:.

W troszkę mniej renomowanym za dwa dni albo na popołudnie jeśli rano zostawisz.

Można dać na expres ale to tyle samo kosztuje co w Alpach zwykły serwis.

Po co więc kombinować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i właśnie tutaj leży pies pogrzebany.

Nie chcę czekać dwa dni, jak będę już w drodze :)

Chciałbym te deseczki mojego młodego przygotować już teraz, jak mam czas.

Mogę je zrobić w Pecu, ale szkoda mi będzie każdej chwili - tam też nie robią od ręki. A przecież trzeba pośmigać jak najwięcej, najdłużej - naj, naj... :D Cholera, tutaj u nas nad morzem nie ma gdzie oddać deseczek ze spokojnym sumieniem. Googlarka znalazła mi serwis w Szczecinie na Wierzbowej i chyba tam się udam z moimi dechami.

Tak z ciekawości - podrzucicie ile kosztuje ekspress service u Was na południu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
  • 6 years later...

W Koszalinie serwis i sklep narciarski znajduje się tutaj: Orzechowa 26, Koszalin

Telefon: 603 876 338

Można kupić nowy sprzęt lub wypożyczyć narty czy kask znajduje się tam też serwis. Pan Marek dobierze i doradzi, polecam

Witam ponownie !

Czy ktoś z Was szanowni forumowicze jest w stanie polecić mi jakiś sprawdzony, dobry serwis nart w pobliżu, lub w samym Koszalinie ? Generalnie gdzies na Pomorzu ?

Cholera, prawdopodobnie u nas nigdzie takiego serwisu nie ma, albo jestem źle poinformowany(Koszalin). Może być też Szczecin - często tam jestem.

W starych nartach nie miałem problemu i smarowałem po domowemu, nie za bardzo się przejmując. Swoje nowe rejsy robiłem w czeskim serwisie w Pecu.

Jak patrzę jednak na piękne nowe dziewicze ślizgi w nowych nartach syna - to nie odważę się ich skaleczyć moimi koślawymi rączkami :)

Wolałbym oddać je profesjonalistom...

Chodzi oczywiście o przygotowanie nowych nart do jazdy.

Wyjazd pod koniec lutego.

Polecicie coś, Panowie i Panie ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...