Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Warunki narciarskie 09/10


JC

Rekomendowane odpowiedzi

W związku z tym, że minęła połowa roku otwieram nowy sezon z warunkami narciarskimi.

Na początek miła informacja. Mimo, że mamy środek lata na lodowcu Moeltaller jest ... uwaga ... 320 cm śniegu!

Na Kitzsteinhornie 233 cm, a na Tuxie 195 cm

Przypominam to środek lata, nie zimy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje ze szczyrk wraz z pierwszym konkretniejszym sniegiem ruszy normalnie w calosci :)

nie żebym był złośliwy...ale co rozumiesz poprzez "całość":confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atak zimy w Ameryce Południowej.

Skoro o warunkach,to warto wspomnieć,że Ameryka Południowa przeżywa atak zimy i obfite opady śniegu!Mieszkańcom nie jest do śmiechu,ale dla narciarzy poszukujących coś egzotycznego to może być interesująca wiadomość... :rolleyes:

Nawet w Buenos Aires sypnęło 40 cm.śniegu!

Więcej można przeczytać tutaj

Edytowane przez johnny_narciarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro o warunkach,to warto wspomnieć,że Ameryka Południowa przeżywa atak zimy i obfite opady śniegu!Mieszkańcom nie jest do śmiechu,ale dla narciarzy poszukujących coś egzotycznego to może być interesująca wiadomość... :rolleyes:

Nawet w Buenos Aires sypnęło 40 cm.śniegu!

Więcej można przeczytać tutaj

Fajny resort w Argentynie, bardzo mi się podobało to miejsce gdzie między wielkie góry wbija się ogromne jezioro o charakterze fiordowym. I można jeździć:

Polecam filmik

Hq25W8mBSqA

Edytowane przez JC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

wg portalu Twojapogoda to początek zimy u nas nie bedzie wygladał za ciekawie :

"Grudzień ciepły i wilgotny

Zima rozpocznie się ciepłymi masami powietrza, które o tej porze roku zawsze oznaczają bardzo dużą liczbę dni pochmurnych i mokrych. Docierające do nas wilgotne niże znad krajów basenu Morza Śródziemnego przynosić będą także silne wiatry. Pogoda niestety będzie sprzyjać przeziębieniu i grypie "

:confused::o

mam nadzieję ,że jak zwykle ich prognozy nie do końca się sprawdzą i w grudniu będzie już można w Beskidach śmigać na nartach:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg portalu Twojapogoda to początek zimy u nas nie bedzie wygladał za ciekawie :

"Grudzień ciepły i wilgotny

Zima rozpocznie się ciepłymi masami powietrza, które o tej porze roku zawsze oznaczają bardzo dużą liczbę dni pochmurnych i mokrych. Docierające do nas wilgotne niże znad krajów basenu Morza Śródziemnego przynosić będą także silne wiatry. Pogoda niestety będzie sprzyjać przeziębieniu i grypie "

:confused::o

mam nadzieję ,że jak zwykle ich prognozy nie do końca się sprawdzą i w grudniu będzie już można w Beskidach śmigać na nartach:)

Wczoraj to czytałem :D W ubiegłym sezonie miało być tak samo - ciepło i deszczowo. Oby ich prognozy znów się tak samo sprawdziły!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj to czytałem :D W ubiegłym sezonie miało być tak samo - ciepło i deszczowo. Oby ich prognozy znów się tak samo sprawdziły!!!

... dokladnie, prognoza na tym portalu jest bez sensu, tu cytuje: Letnia pogoda szybko dobiegnie końca, dlatego też we wrześniu nie będziemy mogli delektować się wieloma gorącymi dniami. Pierwsze wyraźniejsze fale chłodów pojawią się już w pierwszej połowie miesiąca a jak sie spojrzy na ich prognoze 16-to dniowa to sie okazuje ze prognozuja temperatury powyzej 20 stopni do polowy miesiaca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
W końcu coś optymistycznego :) - wczoraj w radiu słyszałem takie info ,że żurawie powoli zaczynają odlatywać do ciepłych krajów. W tym roku robią to wcześniej niz zwykle co podobno zwiastuje długą i mroźną zimę.
Więc powinniśmy się chyba cieszyć :) oby to była prawda bo jak wiadomo nie zawsze w radiu mają rację :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...