Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Warunki narciarskie 09/10


JC

Rekomendowane odpowiedzi

Na Hintertuxie spadło od wczoraj 100 cm śniegu!

A ja to sobie myślę że to promocyjna zagrywka, bo do śniadanka włączyłem sobie 3SAT(:)) i mimo sporych rozmiarów telewizora nie było widać ani tego metra na Tuxie, a tym bardziej 50 cm na Stubaiu:confused:,śnieg świeży oczywiście jest, ale na pewno nie w tych deklarowanych ilościach:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja to sobie myślę że to promocyjna zagrywka, bo do śniadanka włączyłem sobie 3SAT(:)) i mimo sporych rozmiarów telewizora nie było widać ani tego metra na Tuxie, a tym bardziej 50 cm na Stubaiu:confused:,śnieg świeży oczywiście jest, ale na pewno nie w tych deklarowanych ilościach:cool:

Chcesz powiedzieć, że Prezes na stronie głównej w dziale pogoda i stacje też kłamie ?

No to teraz Ty dostaniesz bencki :D

pzdr

misal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz powiedzieć, że Prezes na stronie głównej w dziale pogoda i stacje też kłamie ?

Przecież prezes tego nie wpisuje, to samo "idzie z automatu"

...z całego regonu zbierają ten śnieg w jedno miejsce i obliczją że zajął on objętość metra sześciennego, prawda SB? :D

Dokładnie tak, a potem ten śnieg z Tuksa wiozą na Stubaia, tylko im pół metra stopniało po drodze:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież prezes tego nie wpisuje, to samo "idzie z automatu"

Ale Prezes się pod tym podpisuje :rolleyes:

W związku z tym Prezes powinien wysłać niezależną komisję śledczą, która na miejscu sprawdzi warunki śniegowe.

Moje warunki to skipass, hotel ****, paliwo i winietka. Sprzęt (narty, auto, kurtka z naszywką, laptop z netem) wezmę swój :D

pzdr

misal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z tym Prezes powinien wysłać niezależną komisję śledczą, która na miejscu sprawdzi warunki śniegowe.

Moje warunki to skipass, hotel ****, paliwo i winietka. Sprzęt (narty, auto, kurtka z naszywką, laptop z netem) wezmę swój :D

No to jestem bardziej konkurencyjny: skipass, apartament(zwykły), paliwo.

Sprzęt mam jak da cosik do testów to nie wzgardzę, kurtkę z naszywką też mam.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Prezes się pod tym podpisuje :rolleyes:

W związku z tym Prezes powinien wysłać niezależną komisję śledczą, która na miejscu sprawdzi warunki śniegowe.

Moje warunki to skipass, hotel ****, paliwo i winietka. Sprzęt (narty, auto, kurtka z naszywką, laptop z netem) wezmę swój :D

pzdr

misal

To proponuję pierwszą komisję wysłać tu: http://www.skionline.pl/forum/showthread.php?p=79051#post79051

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sławek,

Ale komisja to przynajmniej przewodniczący, dwóch asesorów i sekretarz. Oprócz tego komisja może powoływać świadków :D

Masz rację w komisji musi być co najmniej trzech, zgodnie z powiedzeniem z dawnych czasów gdzie wszystko szło na lewo:

Dwóch to złodzieje, ale trzech to już komisja.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sławek,

Ale komisja to przynajmniej przewodniczący, dwóch asesorów i sekretarz. Oprócz tego komisja może powoływać świadków :D

Ja to bym mógł nawet narty reszcie składu komisji nosić byleby w takiej komisji być ;)

A wracając do warunków narciarskich (czy śniegowych)

w zakopcu nieźle narozrabiał pierwszy śnieżek,...są ofiary spadających konarów.Na szczęście nie są to ofiary śmiertelne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prognozowana pokrywa śnieżna na jutrzejszy poranek:

file.php?id=23

"Jak widać powyżej - jutro rano śnieg ma leżeć na sporym obszarze. Ciężko coś prognozować, gdyż dawno nie spotkałem się z sytuacją, gdy w jednym tygodniu temperatura sięga 25, a w drugim ma spaść śnieg - nie wiem, jak się ten śnieg zachowa - pisałem już o tym wcześniej.

Co do prezentowanej wyżej niewielkiej pokrywie an Podhalu - przy tej rozdzielczości Podhale jest kiepsko zobrazowane, po drugie tego śniegu tam jeszcze od 6UTC jutrzejszego dnia dopada. Docelowo ma to być wg. modelu 23cm, a więc uwzględniając niedostatki siatki nie wykluczam, że w okolicach Zakopanego może spaść 40cm. Na Kasprowym pokrywa będzie oczywiście jeszcze większa, choć przy tym wietrze ciężko ocenić jej wysokość."

Źródło: http://www.gfspl.rootnode.net

I inne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...