Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Bończa

Rekomendowane odpowiedzi

No to co? Wychodzimy na Gąsienicową! :D 

18011187_621400494733010_506453871087139

 To jest jakiś kosmos! :D 

Majówka będzie wypasiona! B|

9 godzin temu, artix napisał:

Maciek, cos negatywnie  patrzysz na tego Kasprusia :)

Artur, ja jestem w skowronkach! :x

Mój budżet domowy nie koniecznie, ale szarpnąłem się na Sprytną Sezonówkę (na Chopok itp), bo teraz warto! :x

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, mamad napisał:

 Bedzie te 20 stopni we wtorek. Za to w środę hmmm oby zima.

Patrze to max(18-19) ma byc we wschodnich czesciach...nad morzem w ten sam dzien 5-6 :D:D:D

Snieg bedzie raczej powyzej tysiaca,a nizej solidne ulewy deszczu...w tym roku majowka bedzie w gorach mocno blotnista i sniezna!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, mamad napisał:

Znaczy patrzysz na Twoja Pogode bo to dokladnie ich prognoza:)

A skad wiesz gdzie sprawdzam???Wyobraz sobie ze nie z TwojejPogody to napisalem tylko stad...a juz dokladnie nie dociekalem czy na poludniowych krancach Malopolski czy Slaska bedzie najcieplej...i snieg z deszczem moze popadac i ponizej tysiaca:D

a co do KW to obecnie tyle napadalo ze trawers dla narciarzy ponad Cicha jest nie zrobiony i tylko przez kopule szczyt.jest przejscie na Goryczke

Widzialem na kamerce ze dzwon ma jeszcze galanty zapas(tzn nie zasypalo go totalnie),a pamietam 2009 to prawie nie bylo go widac...330cm wtedy bylo ok:-)Musialo mniej wiac i jeszcze bardziej padac:-))

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, johnny_narciarz napisał:

 

Ja juz raczej nie wyskocze tej wiosny...a tak dla zobrazowania pokrywy ok330cm,to 1kwietnia 2009 bylo tak:-)

Wtedy jeszcze nie jezdzilem na nartach,pojechalem pamietam na 4 dni...i na rozruch padl Kaspro przez Boczan i Hale...niestety z gory musialem zjechac wagonem bo nie bylo opcji zejscia:-))

k1.jpg

k2.jpg

k3.jpg

k4.jpg

  • Like 12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Baartos napisał:

ok330cm,to 1kwietnia 2009 bylo tak

Byłem chyba 3 albo 4 kwietnia (to był piątek), było 295 cm według ich komunikatu. Specjalnie czekałem na odpowiednia pogodę! ;) 

Te 330 (dokładnie  335 cm) było kilka dni wcześniej. 

Niestety mało się nacieszyłem, bo oprócz mnie mnóstwo ludzi przyjechało... Aż za dużo! ^_^

Ale i tak dobrze wspominam. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już zarezerwowałem hotel na majówkę w Zakopane. Niestety znajomi zawiedli i w ten weekend nie zawitałem, ale kolejnej okazji nie odpuszczam. 

Zabieram też biegówki (pewnie po 4h to na KW będzie tłocznie), w które się w ostatnich latach bardzo wkręciłem, ponieważ widzę, że biegacze też nie zawiesili nart na kołku. Jakby ktoś biegał w Zakopane to chętnie skorzystam z doświadczenia, ponieważ kompletnie nie znam tras w Zakopane. 

Czy powinienem wykupić sobie karnety i godziny już na wszystkie dni na KW, czy zwrócą mi kasę, jak któregoś dnia będzie wiało? Czy mogą mi przełożyć na inny dzień kiedy już nie planowałem jeździć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś jest mi w stanie wyjaśnić jak dokładnie to wygląda - czy jeżeli kupię skipass na 1 dzień na KW to mogę rano wjechać na samą górę gondolą, a potem korzystać tylko z krzesełek bez dopłaty i na koniec dnia zjechać dopiero niebieską trasą do dolnej stacji? Na stronie PKL gwiazdki mówiącej o 1 wjeździe koleją Kasprowy nie ma obok oferty promocyjnej. Czy to znaczy, że mam nieograniczoną liczbę wjazdów gondolą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o warunki, to:
- wczoraj rano było ok 20-30 cm puchu na wytyczonych trasach w goryczkowej i gąsienicowej
- masa ludzi jeździła poza trasami, do 14:00 było całkiem fajnie. Potem zza chmur zaczęło przebijać się słońce, przez co śnieg zaczął robić się cięższy i mokrzejszy
- na wytyczonych trasach bardzo dużo muld, najlepiej wziąć narty allmountain, ew freeride (nie wiem czy śnieg poza trasami jeszcze nadaje się na taką jazdę, łatwiej o lawinę)
- wczoraj nartostrada do Kuźnic była idealna, aż do samego parkingu
- masa osób na skitourach, pogoda wręcz idealna na takie zabawy
- we wczorajszym dniu była zima na całego, oby tak dalej :)

Pozdrawiam

  • Like 14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To że ktoś sprzedał wyciągi bez stacji to jeszcze rozumiem, ale że ktoś to tak kupił..... to już ciekawostka. .... :-)
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...