skionline.pl o nas wyślij link znajomemu wydrukuj dodaj komentarz

Praca

2010.01.01
Redakcja portalu skionline.pl poszukuje redaktora stron internetowych. Od kandydatów oczekujemy dziennikarskiej wnikliwości, umiejętności kreatywnego tworzenia treści, łatwości wyszukiwania informacji i operowania multimediami. Ponadto, wymagana jest znajomość języka angielskiego lub niemieckiego. Mile widziani kandydaci z pasją do narciarstwa, uprawiający sporty i spędzający czas aktywnie.
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
W zakres obowiązków redaktora stron www wchodzą:
- pisanie i redagowanie wiadomości;
- tłumaczenie informacji prasowych z języka angielskiego lub niemieckiego;
- zarządzanie treściami portalu za pomocą panelu administracyjnego;
- przygotowanie ilustracji graficznych i wykresów uzupełniających informacje i artykuły;
- pozyskiwanie informacji przydatnych dla potrzeb portalu we wskazanych źródłach.

Aplikacje zawierające CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać na adres: skionline@skionline.pl z dopiskiem "Redaktor portalu internetowego".

Prosimy o dołączenie klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)"

Villa Hubertus Villa Hubertus

Olang
Południowy Tyrol, Włochy

Hotel Monzoni Hotel Monzoni

Passo San Pellegrino
Trentino, Włochy

Hotel Salzburger Hof Hotel Salzburger Hof

Dienten am Hochkönig
Kraj Salzburski, Austria

comments powered by Disqus
Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl