Wyjazdy
Stacje
Sprzęt
Pogoda
Hotele
Forum
Sport
Galerie
Katalog
SPORT
Wiadomości
Narciarstwo alpejskie
Skoki
Live
Wyniki
Klasyfikacje
Kalendarz
Galerie
skionline.pl
sport
wyniki
Wyniki - Olimpiada 17/18
2018.02.22 PyeongChang, slalom, mężczyźni
Poz.
Zawodnik
Kraj
Przejazd 1.
Przejazd 2.
Czas
Punkty FIS
1.
Andre Myhrer
Szwecja
47.93
51.06
1:38.99
0.00
2.
Ramon Zenhaeusern
Szwajcaria
48.66
50.67
1:39.33
2.47
3.
Michael Matt
Austria
49.00
50.66
1:39.66
4.87
4.
Clement Noel
Francja
48.58
51.12
1:39.70
5.16
5.
Alexis Pinturault
Francja
48.54
51.18
1:39.72
5.31
6.
Victor Muffat-Jeandet
Francja
48.34
51.41
1:39.75
5.53
7.
Kristoffer Jakobsen
Szwecja
48.74
51.20
1:39.94
6.91
8.
Daniel Yule
Szwajcaria
48.88
51.24
1:40.12
8.22
9.
Dave Ryding
Wielka Brytania
49.09
51.07
1:40.16
8.51
10.
Sebastian Foss-Solevaag
Norwegia
48.53
51.65
1:40.18
8.66
11.
Marco Schwarz
Austria
48.62
51.57
1:40.19
8.73
12.
Manfred Moelgg
Włochy
48.40
51.84
1:40.24
9.09
13.
Leif Kristian Haugen
Norwegia
49.27
51.04
1:40.31
9.60
14.
Loic Meillard
Szwajcaria
49.63
50.69
1:40.32
9.67
15.
Manuel Feller
Austria
49.35
51.03
1:40.38
10.11
16.
Stefano Gross
Włochy
49.27
51.44
1:40.71
12.51
17.
Alexander Khoroshilov
Rosja
49.72
51.01
1:40.73
12.66
18.
David Chodounsky
USA
49.43
51.41
1:40.84
13.46
19.
Mattias Hargin
Szwecja
49.71
51.51
1:41.22
16.22
20.
Fritz Dopfer
Niemcy
49.79
51.48
1:41.27
16.58
21.
Istok Rodes
Chorwacja
49.60
51.81
1:41.41
17.60
22.
Phil Brown
Kanada
50.22
51.72
1:41.94
21.46
23.
Elias Kolega
Chorwacja
51.18
50.94
1:42.12
22.77
24.
Adam Zampa
Słowacja
49.91
52.36
1:42.27
23.86
25.
Marco Pfiffner
Lichtenstein
51.09
52.22
1:43.31
31.42
26.
Laurie Taylor
Wielka Brytania
51.08
52.33
1:43.41
32.15
27.
Dong-Hyun Jung
Korea Południowa
51.79
53.28
1:45.07
44.22
28.
Iason Abramashvili
Georgia
52.69
55.00
1:47.69
63.28
29.
Erik Read
Kanada
49.81
58.74
1:48.55
69.53
30.
Marton Kekesi
Węgry
53.49
55.56
1:49.05
73.17
31.
Mark Engel
USA
56.18
53.13
1:49.31
75.06
32.
Simon Breitfuss Kammerlander
Boliwia
54.66
55.76
1:50.42
83.14
33.
Yuri Danilochkin
Białoruś
55.42
56.73
1:52.15
95.72
34.
Mohammad Kiyadarbandsari
Iran
55.66
57.03
1:52.69
99.65
35.
Andreas Zampa
Słowacja
54.15
59.43
1:53.58
106.12
36.
Erjon Tola
Albania
58.00
59.06
1:57.06
131.43
37.
Michael Poettoz
Kolumbia
57.46
1:00.00
1:57.46
134.34
38.
Arthur Hanse
Portugalia
58.26
1:00.35
1:58.61
142.71
39.
Albin Tahiri
Kosowo
1:00.80
1:02.13
2:02.93
174.13
40.
Evgeniy Timofeev
Kirgistan
1:01.56
1:02.37
2:03.93
181.40
41.
Andrej Drukarov
Litwa
59.40
1:07.77
2:07.17
204.97
42.
Ashot Karapetyan
Armenia
1:02.47
1:05.61
2:08.08
211.59
43.
Myong Gwang Choe
Korea Północna
1:09.42
1:13.39
2:22.81
318.72
Powrót
Wyniki - wybierz kategorię
Sezon
23/24
22/23
21/22
20/21
19/20
18/19
17/18
16/17
15/16
14/15
13/14
12/13
11/12
10/11
09/10
08/09
07/08
06/07
05/06
04/05
03/04
02/03
Alpejski Puchar Świata
Letnie Grand Prix
Olimpiada
PŚ w biegach narciarskich
PŚ w skokach narciarskich
Kalendarz
poprzedni
marzec 2024
następny
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
Sb
Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
najbliższe zawody
dodaj wydarzenie
Szukaj
Wiadomości:
w:
całym serwisie
dziale sport
dziale sprzęt
dziale stacje
Bezpłatny newsletter skionline.pl
Dopisując się do bazy subskrybentów otrzymasz:
dostęp do najświeższych informacji na temat sprzętu, stacji
oraz wydarzeń na polskich i alpejskich stokach;
bieżące informacje o warunkach śniegowych i pogodowych w górach;
atrakcyjne oferty wyjazdów i szkoleń narciarskich w kraju i za granicą;
informacje o konkursach.