skionline.pl sprzęt narciarski wiadomości wyślij link znajomemu wydrukuj dodaj komentarz

Atomic Cloud 17/18 - styl i jakość w jednych nartach

2017.10.25
Atomic Cloud 17/18 - styl i jakość w jednych nartach
Kliknij, aby powiększyć.
Atomic Cloud 17/18 - styl i jakość w jednych nartach
Od kilku lat damska linia Cloud cieszy się ogromną popularnością, stąd dążenie producenta, by w kolejnych sezonach wprowadzać modele, które nie tylko jeździć, ale i wyglądać będą jeszcze lepiej. W nadchodzącym sezonie na sklepowych półkach znajdziemy nową wersję Cloud 12, tym razem udoskonaloną o technologię Servotec.
Cloud 12 to przede wszystkim model kojarzący się z niezwykle przyjemną, niewymagającą dużego nakładu siły jazdą oraz bardzo atrakcyjną szatą graficzną. Jak zapewniają konstruktorzy z fabryki Atomica, w tym roku narty będą jeszcze skuteczniejsze - wszystko za sprawą udoskonalenia Cloud 12 o nową, zaczerpniętą z pucharu świata technologię - Servotec. Stosowany już w serii Redster patent wpływa na większą zwinność nart w skręcie i zdecydowanie poprawia stabilność podczas jazdy z dużą prędkością. Co więcej, na lepszą sterowność i łatwiejsze prowadzenie nart ma również wpływ zastosowany w konstrukcji lekki drewniany rdzeń (Light Woodcore).

Narty Atomic Cloud
Narty Atomic Cloud

Cloud 12 to najwyższy model z serii obejmującej w sumie pięć modeli. Szczególnie popularny jest model Cloud 9 - jedne z najlepiej sprzedających się na rynku damskich nart - idealny dla początkujących i średnio zaawansowanych pań. Jego prowadzenie nie wymaga dużego nakładu siły, lekko inicjuje skręty, jest zwinny i chętnie wybacza błędy.

Wracając do Cloud 12, na uwagę zasługuje wspomniana już czarna, imitująca skórę szata graficzna - to z pewnością propozycja dla osób, które poszukują nie tylko zdolnych, ale i pięknych nart.

Marlies Raich (Schild)
Marlies Raich (Schild)

Marlies Raich (Schild): dla kogo nowe Cloud 12?
Cloud 12 to narty dla osób prezentujących dobrą technikę jazdy, poruszających się po stoku szybko i zwinnie. Dla wszystkich ceniących sobie stabilne i precyzyjne nart, które potrafią wycinać krótsze i dłuższe carvingowe łuki. "Jestem byłą zawodniczką, więc, co oczywiste, jakość jazdy stanowiła dla mnie zawsze kluczowe zagadnienie. W porównaniu z nartami race’owymi, Cloud zdecydowanie łatwiej się prowadzą, niemniej jednak, dzięki zastosowanej w konstrukcji technologii Servotec, są bardzo przewidywalne i stabilne. Ich prowadzenie nie wymaga aż tak dużego nakładu siły, co oznacza, że pokręcić na nich można na stoku o wiele dłużej, zachowując wciąż sporo energii na popołudnie." - mówi o nowych nartach Marlies.

Kolekcja nart Atomic na sezon 17/18

ah/skionline.pl

Tagi: #sprzęt narciarski #anrty #atomic #cloud #servotec #weareskiing #sheskis

Powrót

Zobacz
ispo 2017 - Atomic kolekcja nart na sezon 17/18
ispo 2017 - Atomic kolekcja nart na sezon 17/18
ispo 2017 - Atomic kolekcja nart na sezon 17/18
Untervernatsch Untervernatsch

Schnalstal
Południowy Tyrol, Włochy

Hotel Monzoni Hotel Monzoni

Passo San Pellegrino
Trentino, Włochy

Sonnberg Ferienanlage Sonnberg Ferienanlage

Flachau
Kraj Salzburski, Austria

comments powered by Disqus
Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Sprzęt narciarski 17/18
Porady
WorldSkitest 16/17
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
www.trentino.plskionline.tv
Google+ | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | nota prawna | polityka cookies
Copyright © 1997-2017 Atmedia S.C.