skionline.pl sprzęt narciarski wiadomości wyślij link znajomemu wydrukuj dodaj komentarz

Atomic Cloud 17/18 - styl i jakość w jednych nartach

2017.10.25
Atomic Cloud 17/18 - styl i jakość w jednych nartach
Kliknij, aby powiększyć.
Atomic Cloud 17/18 - styl i jakość w jednych nartach
Od kilku lat damska linia Cloud cieszy się ogromną popularnością, stąd dążenie producenta, by w kolejnych sezonach wprowadzać modele, które nie tylko jeździć, ale i wyglądać będą jeszcze lepiej. W nadchodzącym sezonie na sklepowych półkach znajdziemy nową wersję Cloud 12, tym razem udoskonaloną o technologię Servotec.
Cloud 12 to przede wszystkim model kojarzący się z niezwykle przyjemną, niewymagającą dużego nakładu siły jazdą oraz bardzo atrakcyjną szatą graficzną. Jak zapewniają konstruktorzy z fabryki Atomica, w tym roku narty będą jeszcze skuteczniejsze - wszystko za sprawą udoskonalenia Cloud 12 o nową, zaczerpniętą z pucharu świata technologię - Servotec. Stosowany już w serii Redster patent wpływa na większą zwinność nart w skręcie i zdecydowanie poprawia stabilność podczas jazdy z dużą prędkością. Co więcej, na lepszą sterowność i łatwiejsze prowadzenie nart ma również wpływ zastosowany w konstrukcji lekki drewniany rdzeń (Light Woodcore).

Narty Atomic Cloud
Narty Atomic Cloud

Cloud 12 to najwyższy model z serii obejmującej w sumie pięć modeli. Szczególnie popularny jest model Cloud 9 - jedne z najlepiej sprzedających się na rynku damskich nart - idealny dla początkujących i średnio zaawansowanych pań. Jego prowadzenie nie wymaga dużego nakładu siły, lekko inicjuje skręty, jest zwinny i chętnie wybacza błędy.

Wracając do Cloud 12, na uwagę zasługuje wspomniana już czarna, imitująca skórę szata graficzna - to z pewnością propozycja dla osób, które poszukują nie tylko zdolnych, ale i pięknych nart.

Marlies Raich (Schild)
Marlies Raich (Schild)

Marlies Raich (Schild): dla kogo nowe Cloud 12?
Cloud 12 to narty dla osób prezentujących dobrą technikę jazdy, poruszających się po stoku szybko i zwinnie. Dla wszystkich ceniących sobie stabilne i precyzyjne nart, które potrafią wycinać krótsze i dłuższe carvingowe łuki. "Jestem byłą zawodniczką, więc, co oczywiste, jakość jazdy stanowiła dla mnie zawsze kluczowe zagadnienie. W porównaniu z nartami race’owymi, Cloud zdecydowanie łatwiej się prowadzą, niemniej jednak, dzięki zastosowanej w konstrukcji technologii Servotec, są bardzo przewidywalne i stabilne. Ich prowadzenie nie wymaga aż tak dużego nakładu siły, co oznacza, że pokręcić na nich można na stoku o wiele dłużej, zachowując wciąż sporo energii na popołudnie." - mówi o nowych nartach Marlies.

Kolekcja nart Atomic na sezon 17/18

ah/skionline.pl

Tagi: #sprzęt narciarski #anrty #atomic #cloud #servotec #weareskiing #sheskis

Powrót

Zobacz
ispo 2017 - Atomic kolekcja nart na sezon 17/18
ispo 2017 - Atomic kolekcja nart na sezon 17/18
ispo 2017 - Atomic kolekcja nart na sezon 17/18
Köflerhof Köflerhof

St. Leonhard im Pitztal
Tyrol, Austria

Das Alpenhaus Gasteinertal Das Alpenhaus Gasteinertal

Bad Hofgastein
Kraj Salzburski, Austria

Alagna Experience Resort Alagna Experience Resort

Alagna Valsesia
Piemont, Włochy

comments powered by Disqus
Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Sprzęt narciarski 17/18
Porady
WorldSkitest 17/18
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
www.trentino.plskionline.tv
Google+ | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | nota prawna | polityka cookies
Copyright © 1997-2018 Atmedia S.C.