skionline.pl sprzęt narciarski wiadomości wyślij link znajomemu wydrukuj dodaj komentarz

Kolekcja nart damskich HEAD - JOY

2016.12.15
Kolekcja nart damskich HEAD - JOY
Kliknij, aby powiększyć.
Kolekcja nart damskich HEAD - JOY
Narty z serii JOY to superlekkie narty, zapewniające każdej narciarce więcej satysfakcji i radości na stoku. Stało się to możliwe dzięki dodaniu do budowy nart Graphene, najlżejszego, najcieńszego a zarazem najmocniejszego materiału na świecie. Wykorzystanie Graphene pozwoliło na zbudowanie nart lekkich, perfekcyjnie zbalansowanych i zapewniających pełną kontrolę. Nart, które dzień na stoku wypełnią radością i zadowoleniem. Nart, spośród których znajdują się modele Super JOY, Absolut JOY, Pure JOY, czyli modele wśród których każda z Pań znajdzie nartę dla siebie, według upodobań i umiejętności.
Na co wpłynęło wykorzystanie Graphene do budowy nart z serii JOY? Na cechy, których udoskonalenie na pewno doceni każda narciarka, czyli:

- Lekkość nart - warstwy Graphene o grubości pojedynczego atomu powodują, że narty są bardzo elastyczne i intuicyjne. W połączeniu z innymi lekkimi materiałami, takimi jak koroyd i carbon, Graphene pozwala zaoszczędzić nawet do 350 gram.

- Balans nart - dzięki Graphene możliwa jest manipulacja profilem geometrycznym i rozłożenie masy w narcie w sposób, który jest najbardziej odpowiedni. W zależności od rodzaju narty, narciarza i przewidywanych warunków pogodowych, możliwe jest dopasowanie wagi i elastyczności tak, aby jazda na nartach była jeszcze przyjemniejsza. Narty jeszcze nigdy nie były tak idealnie wyważone i wydajne

- W każdym modelu, w każdym rodzaju. W naszej najnowszej linii nart JOY dla kobiet, dystrybucja wagi została podzielona na dwie kategorie: "na trasę" i "poza trasą".

- Kontrolę - dzięki zastosowaniu Graphene, camber w nartach kobiecych ma niższy profil co ułatwia skręty i czyni jazdę na nartach jeszcze bardziej przyjemną. A ponieważ korzyści płynące z ERA 3.0 Rocker zostały dodatkowo wzmocnione, to nawet jazda na krawędziach przebiega bez wysiłkowo. Z Graphene narciarka zawsze ma kontrolę - w każdej sytuacji, w każdych warunkach i podczas każdego skrętu.

Kolekcja nart damskich HEAD - JOY
Kolekcja nart damskich HEAD - JOY

Jazda na nartach to nie tylko kilka godzin spędzonych na stoku, to również przygotowania poprzedzające wyjazd na narty: dobór odpowiedniego sprzętu, odpowiednie ćwiczenia a nawet odpowiednia dieta. Kto może wiedzieć więcej na temat niż najlepsze zawodniczki Pucharu Świata z Larą Gut i Anną Veith na czele? Na specjalnie przygotowanej platformie joy.head.com dziewczyny dzielą się swoimi sprawdzonymi ćwiczeniami fitness, a każda z Pań może skompletować odpowiedni dla siebie strój narciarski - od kasku począwszy, przez odzież, na nartach skończywszy.
Innymi słowy: JOY to super zabawa i radość z każdego dnia na nartach.

Kolekcja nart HEAD na sezon 16/17

Narty Head Pure Joy
Narty Head Pure Joy

Narty Head Absolut Joy
Narty Head Absolut Joy

Narty Head Super Joy
Narty Head Super Joy

Tagi: #sprzęt narciarski #narty #head #joy #narty dla kobiet

Powrót

Residence Piz da Cir Residence Piz da Cir

Colfosco
Południowy Tyrol, Włochy

Hotel Europäischer Hof Hotel Europäischer Hof

Bad Gastein
Salzburgerland, Austria

Alpina Family, Spa & Sporthotel Alpina Family, Spa & Sporthotel

St. Johann im Pongau
Salzburgerland, Austria

comments powered by Disqus
Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Sprzęt narciarski 16/17
Porady
WorldSkitest 16/17
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
www.trentino.plskionline.tv
Google+ | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | nota prawna | polityka cookies
Copyright © 1997-2017 Atmedia S.C.