skionline.pl sprzęt narciarski wiadomości wyślij link znajomemu wydrukuj dodaj komentarz

Kolekcja nart damskich HEAD - JOY

2016.12.15
Kolekcja nart damskich HEAD - JOY
Kliknij, aby powiększyć.
Kolekcja nart damskich HEAD - JOY
Narty z serii JOY to superlekkie narty, zapewniające każdej narciarce więcej satysfakcji i radości na stoku. Stało się to możliwe dzięki dodaniu do budowy nart Graphene, najlżejszego, najcieńszego a zarazem najmocniejszego materiału na świecie. Wykorzystanie Graphene pozwoliło na zbudowanie nart lekkich, perfekcyjnie zbalansowanych i zapewniających pełną kontrolę. Nart, które dzień na stoku wypełnią radością i zadowoleniem. Nart, spośród których znajdują się modele Super JOY, Absolut JOY, Pure JOY, czyli modele wśród których każda z Pań znajdzie nartę dla siebie, według upodobań i umiejętności.
Na co wpłynęło wykorzystanie Graphene do budowy nart z serii JOY? Na cechy, których udoskonalenie na pewno doceni każda narciarka, czyli:

- Lekkość nart - warstwy Graphene o grubości pojedynczego atomu powodują, że narty są bardzo elastyczne i intuicyjne. W połączeniu z innymi lekkimi materiałami, takimi jak koroyd i carbon, Graphene pozwala zaoszczędzić nawet do 350 gram.

- Balans nart - dzięki Graphene możliwa jest manipulacja profilem geometrycznym i rozłożenie masy w narcie w sposób, który jest najbardziej odpowiedni. W zależności od rodzaju narty, narciarza i przewidywanych warunków pogodowych, możliwe jest dopasowanie wagi i elastyczności tak, aby jazda na nartach była jeszcze przyjemniejsza. Narty jeszcze nigdy nie były tak idealnie wyważone i wydajne

- W każdym modelu, w każdym rodzaju. W naszej najnowszej linii nart JOY dla kobiet, dystrybucja wagi została podzielona na dwie kategorie: "na trasę" i "poza trasą".

- Kontrolę - dzięki zastosowaniu Graphene, camber w nartach kobiecych ma niższy profil co ułatwia skręty i czyni jazdę na nartach jeszcze bardziej przyjemną. A ponieważ korzyści płynące z ERA 3.0 Rocker zostały dodatkowo wzmocnione, to nawet jazda na krawędziach przebiega bez wysiłkowo. Z Graphene narciarka zawsze ma kontrolę - w każdej sytuacji, w każdych warunkach i podczas każdego skrętu.

Kolekcja nart damskich HEAD - JOY
Kolekcja nart damskich HEAD - JOY

Jazda na nartach to nie tylko kilka godzin spędzonych na stoku, to również przygotowania poprzedzające wyjazd na narty: dobór odpowiedniego sprzętu, odpowiednie ćwiczenia a nawet odpowiednia dieta. Kto może wiedzieć więcej na temat niż najlepsze zawodniczki Pucharu Świata z Larą Gut i Anną Veith na czele? Na specjalnie przygotowanej platformie joy.head.com dziewczyny dzielą się swoimi sprawdzonymi ćwiczeniami fitness, a każda z Pań może skompletować odpowiedni dla siebie strój narciarski - od kasku począwszy, przez odzież, na nartach skończywszy.
Innymi słowy: JOY to super zabawa i radość z każdego dnia na nartach.

Kolekcja nart HEAD na sezon 16/17

Narty Head Pure Joy
Narty Head Pure Joy

Narty Head Absolut Joy
Narty Head Absolut Joy

Narty Head Super Joy
Narty Head Super Joy

Tagi: #sprzęt narciarski #narty #head #joy #narty dla kobiet

Powrót

Alagna Experience Resort Alagna Experience Resort

Alagna Valsesia
Piemont, Włochy

Alpen Hotel Corona Alpen Hotel Corona

Vigo di Fassa
Trentino, Włochy

Hotel Schloss Rosenegg Hotel Schloss Rosenegg

Fieberbrunn
Tyrol, Austria

comments powered by Disqus
Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Sprzęt narciarski 17/18
Porady
WorldSkitest 17/18
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
www.trentino.plskionline.tv
Google+ | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | nota prawna | polityka cookies
Copyright © 1997-2018 Atmedia S.C.