skionline.pl sprzęt narciarski wiadomości wyślij link znajomemu wydrukuj dodaj komentarz

Reusch - nowe rękawice Alexis Pinturault GTX®

2017.05.17
Tym razem niemiecki producent poszukał inspiracji na trasach pucharu świata i stworzył serię rękawic na miarę wielkich, alpejskich mistrzów. Kolekcja "Matadors" obejmuje sześć najwyższej jakości modeli rękawic sygnowanych nazwiskami siedmiu słynnych alpejek i alpejczyków. Wszystkie wykonane zostały z niezwykłą dbałością o szczegóły przy użyciu najlepszych materiałów.

Zobacz także:

Reusch zaprosił do współpracy siedmiu najlepszych zawodników i zawodniczek Alpejskiego Pucharu Świata, których zadaniem była pomoc i doradztwo przy projektowaniu rękawic. Lindsey Vonn, Marcel Hirscher, Mikaela Shiffrin, Henrik Kristoffersen, Lara Gut, Alexis Pinturault i Anna Veith - wszyscy z wymienionych przyczynili się do powstania serii "Matador", którą sygnowali własnymi nazwiskami.

W tym roku Reusch zaprosił do współpracy asa francuskiej kadry narciarskiej Alexisa Pinturault. Efektem wspólnego działania są doskonałej jakości męskie rękawice wykonane z koźlej skóry, z silikonowymi wzmocnieniami, elastycznymi wstawkami z softshellu oraz z miękkimi elementami chroniącymi zewnętrzną część dłoni i pace. W konstrukcji rękawic zastosowano wysokiej jakości membranę GORE-TEX® oraz technologię Gore Grip zapewniającą precyzyjny i stabilny uchwyt kijów. Ocieplone warstwą PrimaLoft® Gold gwarantują komfort termiczny nawet w bardzo niskich temperaturach,

Alexis Pinturault: "Rękawice są rewelacyjne. Wyróżniają się idealnie dobraną kolorystyką, doskonałym dopasowaniem i precyzją wykonania. Co bardzo ważne, rękawice gwarantują doskonałe czucie i trzymanie kijów. To naprawdę wyjątkowy model, pod którym bez wahania mogę się podpisać."

Źródło: Reusch

Tagi: #sprzęt narciarski #rękawice #reusch

Powrót

Hotel Felsenhof Hotel Felsenhof

Flachau
Kraj Salzburski, Austria

Hotel Salzburger Hof Hotel Salzburger Hof

Dienten am Hochkönig
Kraj Salzburski, Austria

Villa Hubertus Villa Hubertus

Olang
Południowy Tyrol, Włochy

comments powered by Disqus
Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Sprzęt narciarski 16/17
Porady
WorldSkitest 16/17
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
www.trentino.plskionline.tv
Google+ | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | nota prawna | polityka cookies
Copyright © 1997-2017 Atmedia S.C.