skionline.pl sprzęt narciarski wiadomości wyślij link znajomemu wydrukuj dodaj komentarz

Salomon Custom Heat - koniec zmarzniętych stóp

2017.01.03
Salomon Custom Heat - koniec zmarzniętych stóp
Kliknij, aby powiększyć.
Salomon Custom Heat - koniec zmarzniętych stóp
Udany dzień na nartach to wielki zastrzyk adrenaliny. Kupując karnet przygoda, prędkość, puch i przednia zabawa są na wyciągnięcie ręki. Czego jeszcze potrzeba do szczęścia? Oczywiście, odpowiedniego sprzętu; takiego, który nie zawiedzie, będzie wygodny i sprawdzi się w trudnych warunkach atmosferycznych. Nie ważne, czy większość zimy spędzasz na nartach, czy jeździsz rekreacyjnie, potrzebujesz tak samo dobrych butów.
Salomon wprowadza w pełni zintegrowany system ogrzewania do butów z grupy high performance (modele przeznaczone dla zaawansowanych narciarzy).

Czego oczekują od butów zaawansowani narciarze? Wygody, perfekcyjnego przekazu siły i dobrej izolacji termicznej. Buty, w których marzną stopy z pewnością nie podbiją rynku i - przede wszystkim - mogą sprawić, że dzień na stoku będzie średnią frajdą.
Do tej pory na rynku pojawiały się różne systemy mające na celu utrzymać ciepłotę stóp, niemniej jednak, żaden z nich nie był idealny. Duże, trudne do naładowania, grzejące tylko w niektórych partiach stóp i trudne do kontroli - nie do końca sprawdzały się w butach narciarskich i szybko psuły.

Buty narciarskie Salomon X Pro Custom Heat
Buty narciarskie Salomon X Pro Custom Heat

Biorąc pod uwagę, jak ważny jest komfort termiczny, Salomon opracował innowacyjny system ogrzewania, tzw. Custom Heat. Jest to pierwszy na rynku całkowicie zintegrowany z wkładką system łączący materiały o najlepszych właściwościach izolacyjnych z elementami grzewczymi, które oplatają całą stopę. System zapewnia równomierne i stałe grzanie przy mniejszym zużyciu energii niż elementy umieszczone pod samą stopą. Dużo mniejsza niż w konkurencyjnych modelach jest również bateria, która umieszczona jest w samej wkładce. Custom Heat działa od 4 do 18 godzin, w zależności od tego jak ustawimy stopiń grzania. Łatwy w obsłudze przełącznik temperatury umieszczony jest w górnej części wkładki - nie uwiera i nie zajmuje dużo miejsca. Na koniec dnia wystarczy włączyć kabel do kontaktu i ponownie naładować akumulatory.

Buty narciarskie Salomon X Pro Custom Heat W
Buty narciarskie Salomon X Pro Custom Heat W

"System ogrzewania Custom Heat został tak dobrze przyjęty przez narciarzy, że zaczęliśmy otrzymywać mnóstwo zapytań o kolejne modele z grupy high performance", wyjaśnia Marion Bonnard, manager odpowiedzialny za linię damskich butów.
"Biorąc pod uwagę potrzeby rynku zintegrowaliśmy system z damskimi i męskimi butami X PRO. W efekcie otrzymaliśmy ciepłe buty z najwyższej półki", dodaje Bonnard.

ah/skionline.pl

Tagi: #sprzęt narciarski #buty narciarskie #salomon #custom heat #dobów butów #porady

Powrót

Untervernatsch Untervernatsch

Schnalstal
Południowy Tyrol, Włochy

Alagna Experience Resort Alagna Experience Resort

Alagna Valsesia
Piemont, Włochy

AlpenParks Hagan Lodge Altaussee AlpenParks Hagan Lodge Altaussee

Altaussee
Styria, Austria

comments powered by Disqus
Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Sprzęt narciarski 17/18
Porady
WorldSkitest 17/18
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
www.trentino.plskionline.tv
Google+ | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | nota prawna | polityka cookies
Copyright © 1997-2018 Atmedia S.C.