skionline.pl sprzęt narciarski wiadomości wyślij link znajomemu wydrukuj dodaj komentarz

Salomon Custom Heat - koniec zmarzniętych stóp

2017.01.03
Salomon Custom Heat - koniec zmarzniętych stóp
Kliknij, aby powiększyć.
Salomon Custom Heat - koniec zmarzniętych stóp
Udany dzień na nartach to wielki zastrzyk adrenaliny. Kupując karnet przygoda, prędkość, puch i przednia zabawa są na wyciągnięcie ręki. Czego jeszcze potrzeba do szczęścia? Oczywiście, odpowiedniego sprzętu; takiego, który nie zawiedzie, będzie wygodny i sprawdzi się w trudnych warunkach atmosferycznych. Nie ważne, czy większość zimy spędzasz na nartach, czy jeździsz rekreacyjnie, potrzebujesz tak samo dobrych butów.
Salomon wprowadza w pełni zintegrowany system ogrzewania do butów z grupy high performance (modele przeznaczone dla zaawansowanych narciarzy).

Czego oczekują od butów zaawansowani narciarze? Wygody, perfekcyjnego przekazu siły i dobrej izolacji termicznej. Buty, w których marzną stopy z pewnością nie podbiją rynku i - przede wszystkim - mogą sprawić, że dzień na stoku będzie średnią frajdą.
Do tej pory na rynku pojawiały się różne systemy mające na celu utrzymać ciepłotę stóp, niemniej jednak, żaden z nich nie był idealny. Duże, trudne do naładowania, grzejące tylko w niektórych partiach stóp i trudne do kontroli - nie do końca sprawdzały się w butach narciarskich i szybko psuły.

Buty narciarskie Salomon X Pro Custom Heat
Buty narciarskie Salomon X Pro Custom Heat

Biorąc pod uwagę, jak ważny jest komfort termiczny, Salomon opracował innowacyjny system ogrzewania, tzw. Custom Heat. Jest to pierwszy na rynku całkowicie zintegrowany z wkładką system łączący materiały o najlepszych właściwościach izolacyjnych z elementami grzewczymi, które oplatają całą stopę. System zapewnia równomierne i stałe grzanie przy mniejszym zużyciu energii niż elementy umieszczone pod samą stopą. Dużo mniejsza niż w konkurencyjnych modelach jest również bateria, która umieszczona jest w samej wkładce. Custom Heat działa od 4 do 18 godzin, w zależności od tego jak ustawimy stopiń grzania. Łatwy w obsłudze przełącznik temperatury umieszczony jest w górnej części wkładki - nie uwiera i nie zajmuje dużo miejsca. Na koniec dnia wystarczy włączyć kabel do kontaktu i ponownie naładować akumulatory.

Buty narciarskie Salomon X Pro Custom Heat W
Buty narciarskie Salomon X Pro Custom Heat W

"System ogrzewania Custom Heat został tak dobrze przyjęty przez narciarzy, że zaczęliśmy otrzymywać mnóstwo zapytań o kolejne modele z grupy high performance", wyjaśnia Marion Bonnard, manager odpowiedzialny za linię damskich butów.
"Biorąc pod uwagę potrzeby rynku zintegrowaliśmy system z damskimi i męskimi butami X PRO. W efekcie otrzymaliśmy ciepłe buty z najwyższej półki", dodaje Bonnard.

ah/skionline.pl

Tagi: #sprzęt narciarski #buty narciarskie #salomon #custom heat #dobów butów #porady

Powrót

Hotel Alpina Hotel Alpina

Sölden
Tyrol, Austria

Ganischgerhof Mountain Resort & Spa Ganischgerhof Mountain Resort & Spa

Deutschnofen-Obereggen-Eggen
Południowy Tyrol, Włochy

Hotel Salzburger Hof Hotel Salzburger Hof

Dienten am Hochkönig
Kraj Salzburski, Austria

comments powered by Disqus
Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Sprzęt narciarski 17/18
Porady
WorldSkitest 16/17
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
www.trentino.plskionline.tv
Google+ | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | nota prawna | polityka cookies
Copyright © 1997-2017 Atmedia S.C.