skionline.pl sprzęt narciarski wiadomości wyślij link znajomemu wydrukuj dodaj komentarz

Targi ISPO 2017 w Monachium - relacja już wkrótce

2017.02.03
Targi ISPO 2017 w Monachium - relacja już wkrótce
Kliknij, aby powiększyć.
Targi ISPO 2017 w Monachium - relacja już wkrótce
Niespełna dwa dni pozostały do największej imprezy, w której udział wezmą wszyscy liczący się na rynku przedstawiciele branży sportowej. ISPO, czyli Międzynarodowe Targi Sprzętu Sportowego i Mody Sportowej odbędą się w Monachium między 5 - 8 lutego 2017. Jak twierdzą organizatorzy, targi zapowiadają się rekordowo, bowiem na terenach wystawienniczych znajdzie się ponad 2700 stoisk. To pierwsza w historii targów tak duża liczba wystawców.
Targi ISPO w Monachium od lat są barometrem wyznaczającym trendy w branży sportowej. Kolekcje sprzętu, najnowsze technologie, zaawansowany materiały i tkaniny oraz cała feeria odzieży sportowej, która pojawi się na półkach w kolejnym sezonie zimowym przyciągają tysiące odwiedzających spragnionych powiewu nowości.

W tym roku ponad 80 tys. zwiedzających będzie miało okazję oglądać ekspozycje usytuowane w 16 halach wystawienniczych, które podzielone zostały na dziewięć segmentów tematycznych: Action Sports, ISPO Health & Fitness, Textrends, Outdoor, Ski, Performance, Sportstyle, ISPO Vision i Sourcing.
Tradycyjnie, targom towarzyszy bogaty program imprez towarzyszących - prezentacji, konferencji, imprez sportowych oraz spotkań ze znanymi postaciami ze świata sportu. Tym razem, na ISPO będzie można spotkać m.in. samego Bode Millera, który od niedawna rozpoczął współpracę z amerykańskim producentem odzieży sportowej Aztech Mountain, Henrika Kristoffersena, Felixa Neureuthera, Marię Hoefl - Riesch i Robby Naisha.

W trakcie nadchodzących targów postaramy się prezentować na łamach skionline.pl jak największą garść sprzętowych nowinek, które pojawią się na rynku w sezonie zimowym 2017/2018.

ah/skionline.pl

Tagi: #sprzęt narciarski #nowości #ispo #zima 17-18 #narty #buty narciarskie #kaski #gogle

Powrót

Untervernatsch Untervernatsch

Schnalstal
Południowy Tyrol, Włochy

Residence Piz da Cir Residence Piz da Cir

Colfosco
Południowy Tyrol, Włochy

Alagna Experience Resort Alagna Experience Resort

Alagna Valsesia
Piemont, Włochy

comments powered by Disqus
Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Sprzęt narciarski 17/18
Porady
WorldSkitest 16/17
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
www.trentino.plskionline.tv
Google+ | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | nota prawna | polityka cookies
Copyright © 1997-2018 Atmedia S.C.