skionline.pl stacje wiadomości
Ośrodki narciarskie - wiadomości
Świętokrzyskie tournee
Świętokrzyskie tournee
2018.03.05
Duże ośrodki narciarskie w polskich górach są na ogół znane. Stacje w Górach Świętokrzyskich - są zdecydowanie mniej rozpoznawalne. Jednak te małe i kameralne stoki mają jednak swój urok i klimat. W ciągu minionego tygodnia odwiedziliśmy trzy miejsca, które śmiało możemy polecić narciarzom poszukującym spokoju i tym, którzy lubią łączyć sport z turystyką i innymi atrakcjami. Z całą pewnością te niewielkie stoki są przyjazne początkującym narciarzom, a przede wszystkim są miejscami stworzonymi dla rodzin z dziećmi.
Zieleniec Ski Arena: najdłuższy sezon w Polsce
Zieleniec Ski Arena: najdłuższy sezon w Polsce
2018.03.02
Czas zimowych ferii dobiegł końca. Dopisali przede wszystkim goście, którzy licznie odwiedzili Zieleniec, przybywając do stacji narciarskiej z całej Polski, warunki oraz zimowa aura. Nic nie wskazuje też na to, że narciarski sezon ma zmierzać ku końcowi - zima trzyma mocno i nie zmierza odpuszczać.
Gdzie na narty we wschodniej części Sudetów?
Gdzie na narty we wschodniej części Sudetów?
2018.03.01
Ziemia Kłodzka, której centralną część otaczają ze wszystkich stron góry to tradycyjnie drugi najważniejszy po Karkonoszach, region narciarski w naszych Sudetach. Historycznie drugi - jednak pod względem infrastruktury i jakości usług zdecydowanie wyprzedził słynny Karpacz czy Szklarską Porębę. Takie stacje narciarskie jak Zieleniec czy Czarna Góra to ścisła krajowa czołówka, a w okolicy można pojeździć jeszcze w kilku innych, mniejszych stacjach. Mimo, że ferie dobiegły końca - zima trwa nadal, a warunki do jazdy są całkiem niezłe!
Małe jest piękne - czyli narty w Falkert
Małe jest piękne - czyli narty w Falkert
2018.02.28
Czasami nie potrzeba wielkiego ośrodka narciarskiego, z dziesiątkami wyciągów i tras zjazdowych, żeby można było czerpać wielką radość z jazdy na nartach. Zwłaszcza, kiedy wyjeżdża się z małymi dziećmi. Szukamy wtedy raczej cichego spokojnego miejsca, pięknie położonego, w którym można połączyć aktywny wypoczynek z prawdziwym relaksem. Heidi Alm BergResort, położony w północnej części Karyntii, całkiem niedaleko Turracher Höhe spełnia wszystkie te warunki. Można tu zaznać atmosfery obcej wielkim narciarskim kurortom - w której akompaniamentem pięknych widoków jest tylko świst wiatru na skalnych graniach…
Wygraj Pobyt w Południowym Tyrolu - konkurs rozstrzygnięty!
Południowy Tyrol2018.02.28
Szanowni Państwo, zadanie nie było łatwe. Spośród ponad trzystu zgłoszeń wybraliśmy te, które, naszym zdaniem, brzmią najbardziej przekonująco. Jak wynika z przesłanych opinii, zdecydowanie przodują ośrodki Kronplatz / Plan de Corones i Alpe di Siusi / Seiser Alm. Wybór Państwa nas nie dziwi, bo - zaiste - to jedne z najpiękniejszych i najbardziej malowniczych miejsc we włoskich Dolomitach.
Zimowe Grand Prix Szczyrku
Zimowe Grand Prix Szczyrku
2018.02.28
Już po raz drugi miasto Szczyrk wraz z trzema największymi ośrodkami narciarskimi: Beskid Sport Arena, Centralny Ośrodek Sportu Skrzyczne oraz Szczyrk Mountain Resort, zaprasza do wspólnej rywalizacji na trasach narciarskich. Impreza skierowana jest do wszystkich amatorów i byłych zawodników narciarskich i snowboardowych (dopuszczamy także starty zawodników z licencją, będących uczniami szkół podstawowych i gimnazjów).
Skiturowo na Tarnicę
Skiturowo na Tarnicę
2018.02.25
Charakterystyczna sylwetka najwyższego szczytu Bieszczad w ciągu kilkudziesięciu lat zrobiła zawrotną karierę wśród turystów. W przedwojennej Polsce zapomniana, wspominana zaledwie przy okazji wycieczek na sąsiednie, niższe szczyty, dopiero po podzieleniu pasma na dwie części granicą państwową zyskała na znaczeniu i popularności. Dziś nikt nie kwestionuje pierwszeństwa Tarnicy wśród bieszczadzkich połonin, a wizyta w najbardziej południowo-wschodnim zakątku naszego kraju bez wejścia na jej wyniosły wierzchołek uważana może być za niepełną. W zimie może być znakomitym celem nietrudnej wycieczki na skiturach.
Jakie warunki w Sudetach Zachodnich?
Jakie warunki w Sudetach Zachodnich?
2018.02.24
W Sudetach Zachodnich naturalnego śniegu nie jest zbyt dużo, ale warunki do jazdy są dość dobre. Mróz pozwala utrzymywać stoki w bardzo dobrym stanie, w tygodniu ruch na trasach jest niewielki i praktycznie przez cały dzień można liczyć na brak muld, odsypów… i kolejek. Zapraszamy na krótką relacje z naszej wizyty w zachodniej części Sudetów.
Wybieramy najlepszy ośrodek narciarski w Polsce w sezonie 2017/18
Wybieramy najlepszy ośrodek narciarski w Polsce w sezonie 2017/18
2018.02.23
To już czwarty sezon z rzędu chcemy zaprosić wszystkich czytelników skionline.pl, a także wszystkich miłośników narciarstwa, do wzięcia udziału w głosowaniu na najlepszą stację narciarską w Polsce. Tak jak i w ubiegłych latach, pragniemy by oprócz oceny poszczególnych ośrodków przez naszą redakcję, na ocenę każdego miejsca na zimowej mapie naszych stoków, złożyły się także głosy samych narciarzy. Tym samym zapraszamy naszych Czytelników do współtworzenia tego wyjątkowego na naszym krajowym podwórku zestawienia.

Wiosenne atrakcje na pięciu tyrolskich lodowcach
2018.02.23
Sezon zimowy powoli wkracza w ostatnią fazę, ale to wcale nie oznacza końca wyjazdów narciarskich. Wręcz przeciwnie - już niedługo na austriackich lodowcach rozpocznie się czas wiosennego szusowania po nasłonecznionych stokach. Oczywiście nie zabraknie dobrej muzyki oraz imprez sportowo-kulturalnych.
Gymkhana narciarska 2018
Gymkhana narciarska 2018
2018.02.21
Ośrodek narciarski Słotwiny Arena zaprasza 24.02.2018 na kolejną edycję imprezy: Gymkhana narciarska.Co to jest Gymkhana?Po prostu szalony zjazd na miednicach oraz slalom z przeszkodami. Zawody na wesoło! Tradycja narciarska wiele lat później - ostra jazda z trzymanką i bez! Prawdziwe zimowe wyzwanie dla wielbicieli zimy i tych, którzy nie uprawiają sportów zimowych.
Marzec - wiosenne szusowanie w blasku słońca w Pirenejach
www.infoski.pl2018.02.20
Długie słoneczne dni i dużo śniegu pod błękitnym niebem to wystarczająca zachęta do wyjazdu narciarskiego na zakończenie sezonu zimowego. Podróż na narty samolotem Wizz Air jest komfortowa, szybka i bezpieczna. Przelot, 7 dni ze skipasem, Hotel 4**** z wyżywieniem już za 2290 PLN. Rezerwacja wyjazdów na www.infoski.pl
Przemytniczym szlakiem - czyli z Ischgl do Samnaun na nartach
Przemytniczym szlakiem - czyli z Ischgl do Samnaun na nartach
2018.02.19
Ischgl - jeden z najpiękniejszych terenów narciarskich w Austrii, często uważany za największy pojedynczy region zjazdowy to nie tylko 238 km tras zjazdowych i dziesiątki nowoczesnych wyciągów i kolei linowych. To także ciekawa i oryginalna historia. Mimo, że narciarska kariera tej zagubionej w zachodnim zakątku Tyrolu miejscowości rozpoczęła się stosunkowo niedawno, wcześniej miejscowość znana była z profesji swoich mieszkańców. Czyli z przemytu. Od kilku sezonów można poznawać ośrodek zwiedzając na nartach cały region wytyczonymi specjalnie szlakami przemytników. Zapraszamy więc na krótką przejażdżkę szlakami szmuglerów po Ischgl…
Marcowe narty w Alta Badia pod znakiem kulinarnych wydarzeń
Marcowe narty w Alta Badia pod znakiem kulinarnych wydarzeń
2018.02.14
Kiedy sezon narciarski w Południowym Tyrolu powoli zbliża się do końca, region Alta Badia obfituje w niezwykle smakowite wydarzenia. W dniach 1, 15 i 22 marca 2018 odbędzie się trzecia edycja "Sommeliers on the Slopes", 11 marca rozpocznie się kulinarny tydzień "Roda dles Saus", a dwa tygodnie później zostanie zorganizowane "De dl Vin - Wine Skisafari". Warto wybrać się w tym czasie na narty, by połączyć aktywność fizyczną na świeżym powietrzu z degustacją tradycyjnych dań kuchni ladyńskiej.
poprzednie15 - 28 z 2869następne
Das Alpenhaus Gasteinertal Das Alpenhaus Gasteinertal

6530 Bad Hofgastein
Kraj Salzburski, Austria
TAUERN SPA Zell am See - Kaprun TAUERN SPA Zell am See - Kaprun

5710 Kaprun
Kraj Salzburski, Austria
Hotel Monzoni Hotel Monzoni

38035 Passo San Pellegrino
Trentino, Włochy
7 noclegów - od 1996,00 € za dom
7 noclegów - od 599,50 € za pokój
7 noclegów - od 1286,00 € za osobę
7 noclegów - od 1038,00 € za pokój
3 noclegi - od 399,00 € za osobę
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
www.trentino.plskionline.tv
Google+ | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | nota prawna | polityka cookies
Copyright © 1997-2018 Atmedia S.C.