skionline.pl stacje wiadomości
Ośrodki narciarskie - wiadomości
Garmin Winter Sports Festival 2018 po klasyfikacjach fot. Tomek Gola
Garmin Winter Sports Festival 2018 Jan Krzysztof Jr., Piotr Tokarczyk i Marek Łebek najlepsi w kwalifikacjach Big Air
2018.02.02
Za nami pierwszy dzień rywalizacji narciarzy, snowboardzistów i rowerzystów w ramach Garmin Winter Sports Festival 2018. Zawodnicy i zawodniczki specjalizujący się we free-style’owej konkurencji Big Air zaprezentowali widowiskowe ewolucje na wielkiej skoczni, która powstała w sercu Ośrodka Narciarskiego Kotelnica Białczańska. Konstrukcja ze śniegu pozwala na oddawanie skoków na wysokości 6 i odległość 25 metrów. Rowerzyści korzystający z osobnego najazdu oraz wybicia, wykonują ewolucje na wysokości 4 metrów nad śniegiem! Walka o najwyższe miejsca na podium rozegra się co prawda jutro (sobota, 3 lutego), ale już dziś zobaczyć można było takie tricki jak: frontside 1080 tailgrab, back-side 900 mute grab na snowboardzie; cork 900 japan, double front i double backflip na nartach; double backflip i cork 720 na rowerze.*
www.infoski.pl
Zima 2018 w Tonale
2018.02.02
Zima w Val do Sole w ośrodku narciarskim Adamello ski w tym roku rozpieszcza nawet najbardziej wybrednych narciarzy.
Winter Park Martinky - w poszukiwaniu prawdziwej zimy
Winter Park Martinky - w poszukiwaniu prawdziwej zimy
2018.02.01
Niedawno pisaliśmy Wam o naszej krótkiej wizycie w północnej części Małej Fatry, w ośrodku Vratna. Narzekaliśmy wtedy trochę, że śniegu, zwłaszcza w niższych partiach gór, jest niewiele, co skutkuje niewielką ilością otwartych tras. W poszukiwaniu prawdziwej zimy, wyruszyliśmy więc - paradoksalnie - bardziej na południe. Z krótkiego rozpoznania w Internecie wynikało bowiem, że niedaleko od Vratnej, w ośrodku Martinky, w południowej części Małej Fatry, naturalnego śniegu jest pod dostatkiem i otwarte są prawie wszystkie trasy. Zapraszamy więc na krótką relację, z naszego wypadu do Martinek (znanych też dawniej jako Martinske Hole).

Najlepsze rodzinne regiony narciarskie w Tyrolu
2018.02.01
Jeśli zastanawiacie się, gdzie pojechać z dziećmi na narty, podpowiadamy, które tyrolskie regiony posiadają w swej zimowej ofercie łagodne, szerokie trasy, duży wybór zakwaterowania tuż przy stoku, dobrze wyposażone wypożyczalnie sprzętu oraz mnóstwo atrakcji dla najmłodszych
Turracher Höhe - narty na wysokim poziomie
Turracher Höhe - narty na wysokim poziomie
2018.02.01
Słoneczna Karyntia to miejsce, gdzie narciarzy czeka silnie pożądana mieszanka słońca i dobrych warunków narciarskich. W tym najbardziej na południe wysuniętym kraju związkowym Austrii, oprócz dużych i renomowanych ośrodków jak Nassfeld czy Bad Kleinkirchheim, znaleźć można też kurorty nieco mniejsze, co nie znaczy, że mniej ciekawe. I co ważne - oferujące znakomite warunki do spędzenia zimowego urlopu. Do takich bez wątpienia należy Turracher Höhe, położony wysoko w górach Nockberge. Zapraszamy na krótką relację z naszego pobytu w tym wyjątkowo miłym i zaskakująco spokojnym ośrodku narciarskim.
Zmierzą się z grawitacją w Białce Tatrzańskiej
Zmierzą się z grawitacją w Białce Tatrzańskiej
2018.02.01
Blisko 60 narciarzy, snowboardzistów i rowerzystów z Polski, Finlandii, Niemiec, Norwegii, Łotwy i Wielkiej Brytanii zgłosiło się do startu w Garmin Winter Sports Festival 2018, który odbędzie się w dniach 2-3 lutego (piątek i sobota) w Ośrodku Narciarskim Kotelnica Białczańska.
VII Puchar Misia Stramusia
VII Puchar Misia Stramusia
2018.01.31
Szkoła Narciarska Strama serdecznie zaprasza wszystkie dzieci w wieku od 4 do 14 lat na zawody narciarskie o VII Puchar Misia Stramusia - w sobotę 17 lutego 2018 roku do Centrum Szkoleń Narciarskich Nosal. To weekendowa propozycja dla rodzin i możliwość aktywnego spędzenia czasu. Tegoroczna edycja Pucharu Misia Stramusia odbędzie się pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta Zakopanego.
7 Puchar Reksia - nowy termin zawodów w Bielsku-Białej
7 Puchar Reksia - nowy termin zawodów w Bielsku-Białej
2018.01.31
Z uwagi na niesprzyjające warunki śniegowe w Beskidach, organizator największej w Polsce imprezy narciarskiej dla dzieci - Klub Sportowy LIVE - podjął decyzję o przesunięciu terminu pierwszych zawodów. Siódmy Puchar Reksia odbędzie się 18 lutego 2018 na stoku Dębowiec w Bielsku-Białej oraz miesiąc później 18 marca przy hotelu Bania w Białce Tatrzańskiej.
Garmin Winter Sports Festival 2018 Jedyne takie zawody na świecie! fot. Tomek Gola
Garmin Winter Sports Festival 2018 Jedyne takie zawody na świecie!
2018.01.31
W dniach 2-3 lutego w Białce Tatrzańskiej odbędą się jedyne na świecie zawody, w czasie których rywalizować będą specjaliści od freestyle’owych ewolucji na nartach, snowboardach i rowerach. W ramach imprezy rozegrane zostaną Mistrzostwa Polski we Freeskiingu (od 2014 roku jedna z konkurencji olimpijskich). Tradycyjnie już będzie to także polski przystanek globalnego cyklu AFP World Tour.
MyDolomiti - nowe wirtualne możliwości
MyDolomiti - nowe wirtualne możliwości
2018.01.30
Z myślą o narciarzach, odwiedzających tak licznie włoskie ośrodki, objęte nazwą Dolomiti Superski, stworzono społeczność internetową, w której każdy może "doładować" skipassy bez stania w kolejce, sprawdzić pokonany na nartach dystans albo zmierzyć się na trasach z innymi użytkownikami. Dla najbardziej aktywnych narciarzy przewidziano atrakcyjne nagrody.
Jak zmieniła się Słotwiny Arena
Jak zmieniła się Słotwiny Arena
2018.01.29
W ciągu ostatnich dwóch sezonów, jeden z popularniejszych terenów narciarskich w Krynicy - Słotwiny Arena (dawniej znany jako CN Azoty) - zmienił się nie do poznania. I nie chodzi tutaj tylko o nowoczesną, szybką kanapę, z charakterystycznymi pomarańczowymi osłonami, do której przyzwyczaili się już (i zdążyli polubić) narciarze odwiedzający zimą Krynicę. Teren całej stacji bardzo starannie uporządkowano, a dolny budynek stacji "szóstki", który oddano przed obecnym sezonem do użytku, należy do najnowocześniejszych w Polsce.
Optegra
Na narty bez wady wzroku!
2018.01.26
Na stoku nie chcemy ograniczeń, także tych związanych z koniecznością noszenia soczewek kontaktowych lub okularów. Jeśli jesteś okularnikiem i wybierasz się w góry, mamy dla Ciebie dobre wiadomości. Sprawdziliśmy, jak można szybko i bezpiecznie pozbyć się wady wzroku, a przy tym nie rezygnować z ulubionego sportu. Przedstawiamy zabieg laserowej korekcji wzroku Lentivu, szczególnie polecany osobom aktywnym.
Ośrodek narciarski SkiResort ogranicza ruch poza trasami i wzmacnia ochronę lasów
Ośrodek narciarski SkiResort ogranicza ruch poza trasami i wzmacnia ochronę lasów
2018.01.25
Ośrodki narciarskie skupione pod marką SkiResort, w ostatnim czasie zamontowały nowe systemy siatek i oznakowania, które mają zniechęcić, czy też nawet uniemożliwić jazdę poza trasami. Jest to wynikiem ponad 50-centymetrowych opadów śniegu, które w ostatnim czasie miały miejsce we wschodniej części Karkonoszy. Uzupełniają one system siatek i barier montowanych każdego roku przed sezonem narciarskim.
Imprezowa zima w Szczyrku
Imprezowa zima w Szczyrku
2018.01.22
"Nowy" Szczyrk, to nie tylko nowe wyciągi i zmodernizowane trasy, ale także szeroka oferta kulturalna i imprezowa. Gospodarze ośrodków narciarskich i miasta, zadbali o to, by narciarze, którzy przyjadą do miasta pod Skrzycznem nie nudzili się. Koncerty, zawody, imprezy na stoku - kalendarz imprez wypalenia prawie 30 wydarzeń, wśród których każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.
poprzednie15 - 28 z 2845następne
AlpenParks Hotel & Apartment Orgler KaprunAlpenParks Hotel & Apartment Orgler Kaprun

5710 Kaprun
Kraj Salzburski, Austria
Hotel Salzburger Hof Hotel Salzburger Hof

5652 Dienten am Hochkönig
Kraj Salzburski, Austria
Das Central - Alpine . Luxury . Life Das Central - Alpine . Luxury . Life

6450 Sölden
Tyrol, Austria
7 noclegów - do -20,00 PROCENT za osobę
5 noclegów - od 792,00 € za osobę
7 noclegów - od 947,00 € za osobę
7 noclegów - od 921,00 € za osobę
7 noclegów - od 3880,00 CHF za pokój
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
www.trentino.plskionline.tv
Google+ | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | nota prawna | polityka cookies
Copyright © 1997-2018 Atmedia S.C.