skionline.pl stacje wiadomości
Ośrodki narciarskie - wiadomości
Koziniec SKI Czarna Góra
TatrySki - i zima nadal trwa!
2017.03.08
Sezon narciarski nie kończy się wraz z ostatnim śniegiem. W marcu nadal możesz szusować po stokach i wcale nie musisz daleko wyjeżdżać! Razem z zakupem karnetu TatrySki do Twojej dyspozycji zostaje oddanych 9 ośrodków narciarskich - ponad 30 kilometrów wysokiej jakości tras w Polsce i na Słowacji. Karnet TatrySki zapewni Ci wygodny dostęp do najlepszych stoków, a także możliwość skorzystania z atrakcyjnych promocji dostępnych już od 6 marca!
Galtür - i rodzinnie, i ambitnie
Galtür - i rodzinnie, i ambitnie
2017.03.08
Położone na samym końcu doliny Paznau Galtür to nieduży ośrodek narciarski, najczęściej reklamowany jako idealne miejsce dla rodzin z dziećmi. Na tle Ischgl - swojego wielkiego sąsiada, tętniącego życiem do późnych godzin nocnych i oferującego ogromną ilość narciarskich wrażeń, rysuje się jako miejsce spokojne i kameralne. Ze swoimi 43 km tras może wydawać się miejscem dobrym jedynie dla stawiających pierwsze kroki na nartach. Ale to pozory - ostatnio poczynione inwestycje udostępniły nową część ośrodka, w której znakomicie poczują się wszyscy szukających mocniejszych wrażeń, łącznie z jazdą poza trasami. Zapraszamy na krótką relację z naszej wizyty w Galtür.

Gymkhana narciarska - kryterium ostatniego śniegu!
2017.03.07
Stacja narciarska Słotwiny Arena zaprasza na zawody wiosenne w Krynicy Zdrój. Tradycyjna Gymkhana 35 lat później - kryterium ostatniego śniegu, czyli zjazd na miednicach oraz szalony przejazd po narciarskim torze przeszkód.
Finał sezonu w Ischgl z Zucchero
Finał sezonu w Ischgl z Zucchero
2017.03.03
Na zakończenie sezonu ośrodek narciarski Ischgl zaprosił włoską supergwiazdę: 30 kwietnia 2017 r. podczas legendarnego koncertu Top of the Mountain na plenerowej scenie na 2320 m n.p.m. wystąpi Zucchero. Ważny karnet narciarski upoważnia do wstępu na koncert.
W marcu Alta Badia obfituje w kulinarne wydarzenia
W marcu Alta Badia obfituje w kulinarne wydarzenia
2017.03.03
Położony w Południowym Tyrolu region Alta Badia od lat przyciąga zarówno narciarzy, jak i entuzjastów dobrej kuchni. W marcu amatorzy sportów zimowych będą mogli doświadczyć jedynego w swoim rodzaju połączenia jazdy po perfekcyjnie przygotowanych trasach we włoskich Dolomitach z degustacją lokalnych przysmaków. W programie czekają nas aż trzy imprezy dla prawdziwych smakoszy.
10 najbardziej popularnych kierunków na narty z województwa mazowieckiego
10 najbardziej popularnych kierunków na narty z województwa mazowieckiego
2017.03.03
Tatry, Sudety czy Bieszczady? Eksperci marki Yanosik postanowili sprawdzić jakie góry podczas tegorocznych ferii zimowych cieszyły się największą popularnością wśród narciarzy z województwa mazowieckiego. Pod lupę specjalistów trafiły trasy pokonywane przez mieszkańców tego regionu od 10 do 26 lutego 2017r., których punktem docelowym były miejscowości górskie.
Sellaronda - uroki "Królowej Dolomitów"
Sellaronda - Marmolada uroki "Królowej Dolomitów"
2017.03.03
Spośród wszystkich terenów i dolin otaczających masyw Sella, Arabba i jej okolice zajmuje najmniejszą powierzchnię, samo miasteczko również wyróżnia się kameralnością. Natomiast zróżnicowanie terenów narciarskich, a także spektakularność krajobrazu jest tu bez wątpienia największe - wszystkie trasy zjazdowe położone są wśród wysokich gór, niewiele tutaj szerokich dolin, a dużo skał. Stąd w końcu można wyruszyć na Marmoladę - najwyższy wierzchołek Dolomitów. Przyciąga ona wielu narciarzy - trudno więc mówić o jakimś sekrecie. Jednak po drodze można zabawić dłużej w rejonie Porta Vescovo, gdzie zwłaszcza dla zaawansowanych narciarzy czeka prawdziwa uczta.
Jasna Adrenalin po raz piętnasty na Chopoku
Źleby Łukowej Doliny w Jasnej ponownie goszczą czołówkę freeriderów z całego świata
2017.03.03
3 marca na Chopoku po raz piętnasty odbędą się legendarne zawody Jasna Adrenalin, które są zarazem edycją Freeride World Qualifier (FWQ). W tym roku zakwalifikowanych zostało 80 zawodników z całego świata a główna nagroda wynosi 10 tys. euro.
Ranking skionline.pl - najlepsze ośrodki narciarskie w Polsce 2017
Ranking skionline.pl - najlepsze ośrodki narciarskie w Polsce 2017
2017.03.02
Koniec ferii, to czas ogłoszenia wyników naszego "Rankingu Polskich Ośrodków Narciarskich". To już trzeci raz z rzędu oceniamy stacje narciarskie w polskich górach, na podstawie naszych wizyt w zdecydowanej większości stacji narciarskich, a także na podstawie ankiety, w której ośrodki zostały poddane krytycznej ocenia czytelników skionline.pl. Z prawdziwą przyjemnością zauważamy coraz większe zainteresowane ocenianie poszczególnych ośrodków, a tym samym współtworzenie listy najlepszych stacji narciarskich w Polsce. Wasze głosy wpływają na jej kształt na równi z oceną redakcji skionline.pl. Dlatego - jak co roku - na liście jest ciekawie…
Zima jeszcze się nie skończyła - warunki na polskich stokach
Zima jeszcze się nie skończyła - warunki na polskich stokach
2017.03.02
Niech nie zmyli nas pogoda za oknem w mieście - w górach zima jeszcze się nie skończyła! Co prawda ocieplenie i pogorszenie warunków narciarskich jest odczuwalne prawie wszędzie, ale z pewnością w czasie nadchodzącego weekendu da się pojeździć jeszcze w wielu miejscach. Zwłaszcza w wyżej położonych lokalizacjach, przed południem warunki do jazdy powinny być bardzo dobre - według prognoz najbliższe dni mają być słoneczne, z ujemnymi temperaturami w nocy powyżej 700 m n.p.m. Ci którzy się zdecydują - mogą mieć udany narciarski dzień.
Zima 2.0 w Zieleńcu
Zima 2.0 w Zieleńcu
2017.03.01
Pojawiające się pogłoski o rzekomym nadejściu wiosny są być może prawdą, ale jedynie na nizinach i wśród osób, którym zima dała się już w tym roku mocno we znaki. Nic nie wskazuje jednak na to, aby miała ona przyjść w najbliższym czasie w wyższe partie Sudetów, w tym także do stacji narciarskiej Zieleniec Ski Arena.
Sellaronda - sekrety Val di Fassa
Sellaronda - sekrety Val di Fassa
2017.02.27
Kontynuując nasz cykl artykułów odkrywających sekretne miejsca popularnej Sellarondy, przerzucamy się z północnych dolin - Val Gardeny i Alta Badii na południe. Na początek proponujemy wypad w rejony, które narciarze przebywający w okolicach Wielkiej Pętli odwiedzają bardzo rzadko - Ciampac, Buffaure i Catinaccio. Od ubiegłego sezonu, odkąd wybudowano nowoczesną kolej z Alby na Col dei Rossi, dostęp do tego ternu jest bardzo prosty i szybki. Narciarze znajdą tutaj to, na co narzekają zazwyczaj na Sellaronda - kilka naprawdę ambitnych tras i spokój w otoczeniu wspaniałego krajobrazu.
GAIA - Stubai Mother Earth fot. TVB Stubai Tirol/Martin Vandory
Nowatorskie widowisko "GAIA - Stubai Mother Earth" przerosło wszelkie oczekiwania
2017.02.26
Za nami premierowe wykonanie multimedialnej inscenizacji "GAIA - Stubai Mother Earth" w dolinie Stubai. Przepiękny zakątek zimowego Tyrolu stworzył wspaniałe tło dla artystów, a efektowne połączenie tańca, muzyki i jazdy na nartach na długo pozostanie w pamięci publiczności.
Red Bull Bieg Zbójników fot. Marcin Kin
Andrzej Pradziad I Anna Mąka wygrywają Red Bull Bieg Zbójników
2017.02.26
W Ośrodku Narciarskim Kotelnica Białczańska rozegrana dziś została IV edycja zawodów Red Bull Bieg Zbójników. Z wyjątkową, liczącą 8,2 km trasą, zmierzyła się rekordowa liczba 140 biegaczy narciarskich z całej Polski, gotowych do walki o tytuł Zbója i Zbójniczki Roku.
poprzednie15 - 28 z 2330następne
Hotel Rastbichler Hotel Rastbichler

39030 St. Sigmund/Kiens
Południowy Tyrol, Włochy
Falkensteiner Hotel & Spa Wulfenia Falkensteiner Hotel & Spa Wulfenia

9620 Nassfeld-Hermagor
Karyntia, Austria
Hotel Kaprun Hotel Kaprun

5710 Kaprun
Salzburgerland, Austria
7 noclegów - od 1376,00 € za osobę
7 noclegów - od 924,00 € za pokój
3 noclegi - od 367,00 € za osobę
6 noclegów - od 968,00 € za osobę
3 noclegi - od 529,00 € za osobę
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
www.trentino.plskionline.tv
Google+ | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | nota prawna | polityka cookies
Copyright © 1997-2017 Atmedia S.C.