skionline.pl stacje wiadomości wyślij link znajomemu wydrukuj dodaj komentarz

6 Puchar Reksia w przygotowaniu

2016.12.20
6 Puchar Reksia w przygotowaniu
Kliknij, aby powiększyć.
6 Puchar Reksia w przygotowaniu
Przygotowania do odpalenia największej narciarskiej imprezy dla dzieci trwają. Pierwsi zawodnicy już zostali wpisani na listy startowe.

Już odliczamy dni do rozpoczęcia największej imprezy narciarskiej w Polsce dla dzieci 6 Pucharu Reksia. Ta edycja imprezy pod wieloma względami będzie wyjątkowa. 6 Puchar Reksia to jednocześnie 50 urodziny sympatycznego animowanego pieska Reksia, który stał się symbolem zawodniczych zmagań najmłodszych miłośników nart. Z tej okazji organizatorzy przewidzieli dodatkowe atrakcje urodzinowe, które być może w kolejnych latach na trwałe wejdą do terminarza zawodów.
Najważniejszą zmianą jest rozszerzenie zawodów na dwa miejsca ich rozgrywania, w dwóch terminach:
5 lutego 2017 - na Stoku Dębowca w Bielsku-Białej
19 marca 2017 - na Stoku Bania w Białce Tatrzańskiej
Dzięki temu dwukrotnie więcej dzieci spotka się z Reksiem i będzie miało możliwość wzięcia udziału w zawodach narciarskich wpisanych do kalendarza wydarzeń sportowych Międzynarodowej Federacji Narciarskiej FIS.

Młodzi zawodnicy otrzymają numery startowe i w zależności od umiejętności i wieku będą mogli wystartować na jednej z dwóch tras. Na obu stokach: na Bani i na Dębowcu, w dniu zawodów umiejscowione zostaną biura zawodów. Każdy z uczestników otrzyma pamiątkowe nagrody, a także ciepłe napoje oraz słodycze.

Kolejną niespodzianką jaką przygotowali organizatorzy, są imprezy poprzedzające zawody (before party). W Bielsku-Białej before party odbędzie się 4 lutego na Lodowisku BBOSiR i scenie BCK przy ul. Piastowskiej w parku Słowackiego. Już od godziny 16.00 dzieci za symboliczną złotówkę będą mogły pościgać się na lodzie z Reksiem. W Białce Tatrzańskiej before party odbędzie się 18 marca. Wśród atrakcji znajdą się m.in. bezpłatny instruktarz z narciarstwa zjazdowego na Stoku Bania z Mistrzem Polski w narciarstwie alpejskim Jakubem Ilewiczem, spotkanie autorskie w Hotelu Bania z panią Heleną Filek-Marszałek oraz czytanie bajek i oglądanie filmów z Reksiem.


Puchar Reksia odbywa się pod patronatem Prezydenta Miasta Bielska-Białej, Wójta Gminy Bukowina Tatrzańska, Marszałka Województwa Śląskiego, Marszałka Województwa Małopolskiego oraz pani Heleny Filek-Marszałek, wdowy po twórcy postaci Reksia, założycielki Fundacji Reksia dbającej o spuściznę po Lechosławie Marszałku. Puchar Reksia uświetnia swoją obecnością także słynna podróżniczka Martyna Wojciechowska.

Impreza na stałe wpisała się w krajobraz beskidzkich stoków i z roku na rok zdobywa co raz większą rzeszę kibiców i uczestników. Kilku uczestników poprzednich edycji staje w szranki Mistrzostw Polski, zdobywając już pierwsze poważne trofea. Mamy nadzieję, że tak stanie się i w przypadku zawodów odbywających się na tatrzańskich stokach.

Więcej informacji:
Strona imprezy - www.pucharreksia.pl
Fanpage- www.facebook.com/Puchar-Reksia

Tagi: #ośrodki narciarskie #puchar reksia #zawody dla dzieci #dębowiec #białka tatrzańska

Powrót

Ganischgerhof Mountain Resort & Spa Ganischgerhof Mountain Resort & Spa

Deutschnofen-Obereggen-Eggen
Południowy Tyrol, Włochy

Alagna Experience Resort Alagna Experience Resort

Alagna Valsesia
Piemont, Włochy

AlpenParks Hagan Lodge Altaussee AlpenParks Hagan Lodge Altaussee

Altaussee
Styria, Austria

comments powered by Disqus
Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Hotel Taufers Hotel Taufers

39032 Mühlen in Taufers
Południowy Tyrol, Włochy
Alpina Family, Spa & Sporthotel Alpina Family, Spa & Sporthotel

5600 St. Johann im Pongau
Kraj Salzburski, Austria
Hotel Goldene Rose Hotel Goldene Rose

39035 Welsberg
Południowy Tyrol, Włochy
0 noclegów - od 845,00 € za osobę
7 noclegów - od 1580,00 € za osobę
7 noclegów - od 1038,00 € za pokój
7 noclegów - od 978,50 € za osobę
7 noclegów - od 567,00 € za osobę
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
www.trentino.plskionline.tv
Google+ | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | nota prawna | polityka cookies
Copyright © 1997-2018 Atmedia S.C.