skionline.pl stacje wiadomości wyślij link znajomemu wydrukuj dodaj komentarz

Grand Prix Szczyrku w Szczyrkowskim Ośrodku Narciarskim

2017.02.02
Grand Prix Szczyrku w Szczyrkowskim Ośrodku Narciarskim
Kliknij, aby powiększyć.
Grand Prix Szczyrku w Szczyrkowskim Ośrodku Narciarskim
Zima w Szczyrku nie odpuszcza, po zakończonej pierwszej turze ferii zimowych pora przyszła na kolejne województwa. Idealnym pomysłem na aktywne spędzenie wolnych dni jest wypad na stok narciarski. W najbliższy piątek koniecznie trzeba pojawić się na stokach Szczyrkowskiego Ośrodka Narciarskiego, bo właśnie tu, na trasie nr 7 Suche-Solisko odbędą się profesjonalne zawody dla amatorów Zimowe Grand Prix Szczyrku.

Zobacz także:

Kolejna tura ferii wystartowała! Do 12 lutego 2017, z dni wolnych, korzystać będą województwa małopolskie, świętokrzyskie, lubuskie, wielkopolskie i kujawsko-pomorskie. Marzeniem każdego jest spędzić zimową przerwę na śniegu i cieszyć się zabawą na świeżym puchu. Możliwości ku temu zapewnia Szczyrkowski Ośrodek Narciarski, w którym nieprzerwanie bardzo dobre warunki na stokach zapewniają przednią zabawę.

Aktualne warunki narciarskie i prognoza pogody w Szczyrkowskim Ośrodku Narciarskim

Obecnie w ośrodku funkcjonuje 12 tras zjazdowych oferując niespełna 20 kilometrów tras. Warunki są dobre i bardzo dobre, a pokrywa śnieżna sięga nawet 70cm.
W najbliższy piątek 3 lutego, zapraszamy wszystkich do odwiedzenia naszego ośrodka i wzięcia udziału w Zimowym Grand Prix Szczyrku. Jest to cykl 6 zawodów narciarskich, które odbywają się w trzech największych ośrodkach narciarskich w Szczyrku. Najbliższa, druga edycja zawodów odbędzie się w SON. Grand Prix Szczyrku to profesjonalne zawody dla amatorów, gdzie bez względu na wiek i umiejętności każdy może spróbować swoich sił. Serdecznie zapraszamy do udziału w zawodach również Państwa, dziennikarzy aby zmierzyć się ze swoimi kolegami po fachu, a przy okazji świetnie się bawić.

Zawody odbędą się 3 lutego 2017r. na trasie numer 7, odcinek Suche - Solisko. Przygotowaliśmy dwie długości slalomu - 400m (dla osób do 8 lat) i 600m (dla pozostałych uczestników). Zawody rozpoczną się o godzinie 17:30, natomiast biuro zawodów czynne będzie od 15:00 do 16:30.

Zapisy oraz szczegółowe informacje dotyczące Grand Prix Szczyrku dostępne sa na stronie: www.zima.szczyrk.pl/grandprix Gorąco zapraszamy i trzymamy kciuki za wszystkich uczestników.


Więcej informacji można uzyskać na stronie www.szczyrkowski.pl oraz na naszym profilu na facebooku: www.facebook.com/szczyrkowski

Tagi: #ośrodki narciarskie #szczyrk #szczyrkowski ośrodek narciarskiwarunki narciarskie

Powrót

Köflerhof Köflerhof

St. Leonhard im Pitztal
Tyrol, Austria

Untervernatsch Untervernatsch

Schnalstal
Południowy Tyrol, Włochy

Alpen Hotel Corona Alpen Hotel Corona

Vigo di Fassa
Trentino, Włochy

comments powered by Disqus
Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Hotel Kaprun Hotel Kaprun

5710 Kaprun
Kraj Salzburski, Austria
Hotel Alex Hotel Alex

3920 Zermatt
Wallis, Szwajcaria
Feriendorf KirchleitnFeriendorf Kirchleitn

9546 Bad Kleinkirchheim
Karyntia, Austria
7 noclegów - od 1759,00 € za apartament
7 noclegów - od 1149,00 € za apartament
7 noclegów - od 558,00 € za osobę
7 noclegów - od 1199,00 € za apartament
5 noclegów - od 1426,00 € za osobę
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
www.trentino.plskionline.tv
Google+ | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | nota prawna | polityka cookies
Copyright © 1997-2018 Atmedia S.C.