skionline.pl stacje Polska Beskid Śląski wyślij link znajomemu dodaj opinię RSS
Wisła Cieńków
Oceń
Opinie
Opinia (maks. 1000 znaków):

Kod:
Podpis:
adoska 2014.02.20 11:56
ćzy ktoś ma wiadomości z dzisiaj ,lub wczoraj.Jakie są warunki bo wybieram się w sobotę i nie wiem czy jest po co.

ido 2014.02.05 07:35
Witam wszystkich , wczoraj byłem na Cieńkowie i niestety ale warunki do jazdy są moze na poziomie dostatecznym .Jeśli ktos chce jeszcze jako tako pojezdzic to musi być na stoku o 8.00 rano to może do godziny 11.00 uda mu sie poszusować bo później zaczyna na stoku pojawiac się lód i przetarcia niestety czym wiecej ludzi na stoku to jest coraz gorzej , oczywiscie każdy powinien wziąć pod uwage że śnieg jest sztuczny i nawet rano jest twardy jak betonale jeżdzić się da , ale każdy upadek moze być bolesny . Niestety wczoraj dziewczyne po upadku ratownicy GOPR zwieźli toboganem na dół a następnie przyleciał po nią helikopter to było gdzieś około godz. 12-tej gdzie stok juz był trudny.

gość 2014.01.24 18:40
Cz2
Przeciętny czas oczekiwania na wyjazd wynosił 20-25 minut co, biorąc pod uwage fakt, iz zjeżdzało się ok 2 minut, pozwalało na zjazd 3 x w ciągu godziny ! Stok jest naśnieżany - i trasa była przygotowana całkiem dobrze, jednak to trasa dla stawiających pierwsze slizgi na nartach. Pędzący na krechę wariaci wymijający o włos dzieci ze szkólek przypomniały mi lekcje biologii i prawo Darwina. Na szczescie dla mnie, 120 kilo i słuszny wzrost sprawiły, iż drapieżcy omijali mnie raczej z daleka
plusy: dobrze przygotowany (naśnieżany) stok
minusy: trasa zbyt krótka, tylko jeden działający wyciąg, za dużo ludzi

W sumie - nazwa adekwatna do rzeczywistości

gość 2014.01.24 18:39
Cz.1
Skuszony pięknymi reklamami odwiedziłem dziś wyciąg Cieńków w Wiśle. Pierwsze ostrzeżenie nadeszło już w barze: oscypek z żurawiną okazał się byc łychą dżemu truskawkowego z kawałkiem starego baaardzo słonego sera. Z 5 wyciągów działał tylko jeden - talerzyk, zwany potocznie wyrwidupką. Na stoku - niestety - dominowała młodzież przyzwyczajona do normalnych kanap, tak więc co i rusz ktoś sie na wyciągu wywracał.

zawsze zadowolony 2013.12.08 16:40
Od razu przyznaję się że w tym sezonie jeszcze nie byłem, ale przez trzy ostatnie, Cieńków był bardzo dobrze przygotowany. Na trasie nr.1 w górnym odcinku zpod wartwy śniegu wychodziło troszkę lodu, ale w okolicach godziny 16-17 wyjeżdżał ratrak i wszystko było super. Trasa nr. 5 nie jest prawie nigdy przygotowana, ze względu na brak naśnieżania, ale czasem(szczególnie rano) można sobie na niej fajnie pojeździć.
Świetna stacja pod każdym wsględem.
POLECAM
zobacz więcej
Autor serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii!
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Szkoła narciarska STRAMA Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
www.trentino.plskionline.tv
newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | nota prawna | polityka cookies
Copyright © 1997-2014 Atmedia S.C.