skionline.pl stacje wiadomości wyślij link znajomemu wydrukuj dodaj komentarz

Polskie dni w Andorze 2016 - Narty w rytmie flamenco - relacja z imprezy

2016.12.28
infoski.pl
Kliknij, aby powiększyć.
infoski.pl
Polskie dni w Andorze odbyły się w terminie 11-18.12.2016. Przez cały tydzień w Andorze świeciło słońce i śnieg lekko skrzypiał pod nogami. Sztruks na 150 km tras i biały puszysty dywan poza trasami. W zasadzie nie trzeba o niczym dalej pisać aby się domyślić, że doskonałe humory dopisywały wszystkim uczestnikom wyjazdu nieustanie już od wyjścia z samolotu w Barcelonie.
Polscy narciarze podróżujący liniami lotniczymi Wizz Air z Gdańska, Poznania, Warszawy i Katowic nie tylko szusowali po niekończących się stokach ale brali udział w licznych imprezach towarzyszących. Odbyły się rozgrywki w curlingu, wyścigi na gokartach i budzący jak zwykle najwięcej emocji mecz w hokeju na lodzie w którym Czerwone Pająki pokonały Czarne Pantery 8:5

infoski.pl
Kliknij, aby powiększyć.
infoski.pl
Kulminacyjnym wydarzeniem sportowym był Slalom Gigant, w którym w kategorii kobiet zwyciężyła Agnieszka Harat a wśród mężczyzn Bartek Szydłowski. Zawody poprzedziła uroczysta prezentacja zawodników prowadzona przez Michała Olszańskiego, który razem z Mariuszem Kałamagą wkręcił wszystkich na ponadprogowy poziom dobrego humoru.

Nie obyło się również bez mrożących krew w żyłach przygód. Poza trasy wyruszyli bowiem najlepszy Polski ski alpinista zdobywca śnieżnej pantery Andrzej Bargiel oraz Antoni Pawlicki.

Po podejściu na Pic d’Arcalis 2776(m) na zjeździe w bardzo stromym kuluarze "Canal Sergi" Jędrkowi złamała się narta. Nasz bohater wybrnął z tej trudnej sytuacji w mistrzowski sposób zjechał na 1 i 2/3 narty do samego dołu, wymienił sprzęt i z uśmiechem poszedł realizować dalszą część wyprawy.

infoski.pl
Kliknij, aby powiększyć.
infoski.pl
Po zakończeniu sportowych zmagań na śniegu i lodzie wszyscy w atmosferze wspólnego zrozumienia bawili się doskonale i tańczyli przez cały wieczór na koncercie niezawodnego Rock & Roll Band "Radio Luxemburg" z Poznania".

Gdy emocje już opadły o swoich fantastycznych podróżach i przygodach w najwyższych górach świata opowiedział nam Andrzej Bargiel i to była wisienka na torcie z której prawdziwi koneserzy przygód wyciskają soki do dzisiaj.

Tydzień upłynął szybko ale przed nami jeszcze cały sezon zimowy w największym ośrodku narciarskim w Pirenejach - rezerwacje wyjazdów na www.infoski.pl ZAPRASZAMY!

Tagi: #ośrodki narciarskie #andora #polskie dni

Powrót

All Inklusive Hotel Die Sonne All Inklusive Hotel Die Sonne

Saalbach-Hinterglemm
Salzburgerland, Austria

Hotel Alte Post Hotel Alte Post

Großarl
Salzburgerland, Austria

Hotel Salzburger Hof Hotel Salzburger Hof

Dienten am Hochkönig
Salzburgerland, Austria

comments powered by Disqus
Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Hotel Ladinia Hotel Ladinia

39030 La Villa
Południowy Tyrol, Włochy
Hotel Europäischer Hof Hotel Europäischer Hof

5640 Bad Gastein
Salzburgerland, Austria
Alpina Family, Spa & Sporthotel Alpina Family, Spa & Sporthotel

5600 St. Johann im Pongau
Salzburgerland, Austria
4 noclegi - od 699,00 € za osobę
5 noclegów - od 638,00 € za osobę
7 noclegów - od 787,00 € za osobę
7 noclegów - od 999,00 € za dom
3 noclegi - od 199,00 € za osobę
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
www.trentino.plskionline.tv
Google+ | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | nota prawna | polityka cookies
Copyright © 1997-2017 Atmedia S.C.