skionline.pl stacje wiadomości wyślij link znajomemu wydrukuj dodaj komentarz

Polskie dni w Andorze 2016 - Narty w rytmie flamenco - relacja z imprezy

2016.12.28
infoski.pl
Kliknij, aby powiększyć.
infoski.pl
Polskie dni w Andorze odbyły się w terminie 11-18.12.2016. Przez cały tydzień w Andorze świeciło słońce i śnieg lekko skrzypiał pod nogami. Sztruks na 150 km tras i biały puszysty dywan poza trasami. W zasadzie nie trzeba o niczym dalej pisać aby się domyślić, że doskonałe humory dopisywały wszystkim uczestnikom wyjazdu nieustanie już od wyjścia z samolotu w Barcelonie.
Polscy narciarze podróżujący liniami lotniczymi Wizz Air z Gdańska, Poznania, Warszawy i Katowic nie tylko szusowali po niekończących się stokach ale brali udział w licznych imprezach towarzyszących. Odbyły się rozgrywki w curlingu, wyścigi na gokartach i budzący jak zwykle najwięcej emocji mecz w hokeju na lodzie w którym Czerwone Pająki pokonały Czarne Pantery 8:5

infoski.pl
Kliknij, aby powiększyć.
infoski.pl
Kulminacyjnym wydarzeniem sportowym był Slalom Gigant, w którym w kategorii kobiet zwyciężyła Agnieszka Harat a wśród mężczyzn Bartek Szydłowski. Zawody poprzedziła uroczysta prezentacja zawodników prowadzona przez Michała Olszańskiego, który razem z Mariuszem Kałamagą wkręcił wszystkich na ponadprogowy poziom dobrego humoru.

Nie obyło się również bez mrożących krew w żyłach przygód. Poza trasy wyruszyli bowiem najlepszy Polski ski alpinista zdobywca śnieżnej pantery Andrzej Bargiel oraz Antoni Pawlicki.

Po podejściu na Pic d’Arcalis 2776(m) na zjeździe w bardzo stromym kuluarze "Canal Sergi" Jędrkowi złamała się narta. Nasz bohater wybrnął z tej trudnej sytuacji w mistrzowski sposób zjechał na 1 i 2/3 narty do samego dołu, wymienił sprzęt i z uśmiechem poszedł realizować dalszą część wyprawy.

infoski.pl
Kliknij, aby powiększyć.
infoski.pl
Po zakończeniu sportowych zmagań na śniegu i lodzie wszyscy w atmosferze wspólnego zrozumienia bawili się doskonale i tańczyli przez cały wieczór na koncercie niezawodnego Rock & Roll Band "Radio Luxemburg" z Poznania".

Gdy emocje już opadły o swoich fantastycznych podróżach i przygodach w najwyższych górach świata opowiedział nam Andrzej Bargiel i to była wisienka na torcie z której prawdziwi koneserzy przygód wyciskają soki do dzisiaj.

Tydzień upłynął szybko ale przed nami jeszcze cały sezon zimowy w największym ośrodku narciarskim w Pirenejach - rezerwacje wyjazdów na www.infoski.pl ZAPRASZAMY!

Tagi: #ośrodki narciarskie #andora #polskie dni

Powrót

Alpina Family, Spa & Sporthotel Alpina Family, Spa & Sporthotel

St. Johann im Pongau
Salzburgerland, Austria

Hotel Alte Post Hotel Alte Post

Großarl
Salzburgerland, Austria

All Inklusive Hotel Die Sonne All Inklusive Hotel Die Sonne

Saalbach-Hinterglemm
Salzburgerland, Austria

comments powered by Disqus
Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Trentino
AlpenParks Hotel & Apartment CentralAlpenParks Hotel & Apartment Central

5700 Zell am See
Salzburgerland, Austria
Falkensteiner Hotel Cristallo Falkensteiner Hotel Cristallo

9863 Rennweg am Katschberg
Karyntia, Austria
Hotel Pider Hotel Pider

39030 Wengen / La Valle
Południowy Tyrol, Włochy
4 noclegi - od 399,00 € za osobę
5 noclegów - od 756,00 € za pokój
7 noclegów - od 1188,00 € za osobę
7 noclegów - od 1080,00 € za osobę
2 noclegi - od 384,00 € za osobę
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
www.trentino.plskionline.tv
Google+ | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | nota prawna | polityka cookies
Copyright © 1997-2017 Atmedia S.C.