skionline.pl stacje wiadomości wyślij link znajomemu wydrukuj dodaj komentarz

Polskie dni w Andorze 2016 - Narty w rytmie flamenco - relacja z imprezy

2016.12.28
infoski.pl
Kliknij, aby powiększyć.
infoski.pl
Polskie dni w Andorze odbyły się w terminie 11-18.12.2016. Przez cały tydzień w Andorze świeciło słońce i śnieg lekko skrzypiał pod nogami. Sztruks na 150 km tras i biały puszysty dywan poza trasami. W zasadzie nie trzeba o niczym dalej pisać aby się domyślić, że doskonałe humory dopisywały wszystkim uczestnikom wyjazdu nieustanie już od wyjścia z samolotu w Barcelonie.
Polscy narciarze podróżujący liniami lotniczymi Wizz Air z Gdańska, Poznania, Warszawy i Katowic nie tylko szusowali po niekończących się stokach ale brali udział w licznych imprezach towarzyszących. Odbyły się rozgrywki w curlingu, wyścigi na gokartach i budzący jak zwykle najwięcej emocji mecz w hokeju na lodzie w którym Czerwone Pająki pokonały Czarne Pantery 8:5

infoski.pl
Kliknij, aby powiększyć.
infoski.pl
Kulminacyjnym wydarzeniem sportowym był Slalom Gigant, w którym w kategorii kobiet zwyciężyła Agnieszka Harat a wśród mężczyzn Bartek Szydłowski. Zawody poprzedziła uroczysta prezentacja zawodników prowadzona przez Michała Olszańskiego, który razem z Mariuszem Kałamagą wkręcił wszystkich na ponadprogowy poziom dobrego humoru.

Nie obyło się również bez mrożących krew w żyłach przygód. Poza trasy wyruszyli bowiem najlepszy Polski ski alpinista zdobywca śnieżnej pantery Andrzej Bargiel oraz Antoni Pawlicki.

Po podejściu na Pic d’Arcalis 2776(m) na zjeździe w bardzo stromym kuluarze "Canal Sergi" Jędrkowi złamała się narta. Nasz bohater wybrnął z tej trudnej sytuacji w mistrzowski sposób zjechał na 1 i 2/3 narty do samego dołu, wymienił sprzęt i z uśmiechem poszedł realizować dalszą część wyprawy.

infoski.pl
Kliknij, aby powiększyć.
infoski.pl
Po zakończeniu sportowych zmagań na śniegu i lodzie wszyscy w atmosferze wspólnego zrozumienia bawili się doskonale i tańczyli przez cały wieczór na koncercie niezawodnego Rock & Roll Band "Radio Luxemburg" z Poznania".

Gdy emocje już opadły o swoich fantastycznych podróżach i przygodach w najwyższych górach świata opowiedział nam Andrzej Bargiel i to była wisienka na torcie z której prawdziwi koneserzy przygód wyciskają soki do dzisiaj.

Tydzień upłynął szybko ale przed nami jeszcze cały sezon zimowy w największym ośrodku narciarskim w Pirenejach - rezerwacje wyjazdów na www.infoski.pl ZAPRASZAMY!

Tagi: #ośrodki narciarskie #andora #polskie dni

Powrót

Villa Hubertus Villa Hubertus

Olang
Południowy Tyrol, Włochy

Residence Piz da Cir Residence Piz da Cir

Colfosco
Południowy Tyrol, Włochy

Alagna Experience Resort Alagna Experience Resort

Alagna Valsesia
Piemont, Włochy

comments powered by Disqus
Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Haus Piesendorf Haus Piesendorf

5721 Piesendorf
Kraj Salzburski, Austria
Hotel Monzoni Hotel Monzoni

38035 Passo San Pellegrino
Trentino, Włochy
AlpenParks Residence Bad Hofgastein AlpenParks Residence Bad Hofgastein

5630 Bad Hofgastein
Kraj Salzburski, Austria
7 noclegów - od 558,00 € za osobę
7 noclegów - od 1162,00 € za apartament
7 noclegów - od 889,00 € za osobę
7 noclegów - od 947,00 € za osobę
7 noclegów - od 2805,00 € za apartament
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
www.trentino.plskionline.tv
Google+ | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | nota prawna | polityka cookies
Copyright © 1997-2018 Atmedia S.C.