skionline.pl stacje relacje
Wiadomości
Najlepsi z najlepszych - finał Pucharu Zakopanego!
2014.03.01
Już 2 marca 2014 na Kasprowym Wierchu będą rywalizować najlepsi amatorzy narciarstwa alpejskiego o zwycięstwo w Pucharze Zakopanego. Będą to już ostatnie zawody tegorocznej edycji, po których poznamy zwycięzców klasyfikacji generalnej. Każdy kto chciałby wziąć udział w tych zawodach może jeszcze się zarejestrować online na www.pkl.pl do dnia 28.02.2014 do godziny 12:00. Po tym czasie zgłoszenia można dokonać w dniu zawodów w godzinach od 07:30 do 08:45 w biurze organizatora w Kuźnicach dolna stacja
Emocje , emocje …. na Harendzie!
Emocje , emocje …. na Harendzie!2014.02.18
Takich zawodów narciarskich już dawno nie było w Zakopanem. W niedzielę 16 lutego w centrum rodzinnej rekreacji Harenda rozegrano III edycję Pucharu Zakopanego. Do rywalizacji przystąpiło prawie 70 zawodników z całego kraju, którzy przyjechali na zawody nawet z Gdańska! Wśród kobiet najlepsze okazały się Ombach Anna, Wysocka Izabela oraz Schwenk - Sapeta Agnieszka.
Harenda - wymagająca edycja Pucharu Zakopanego
2014.02.14
Rywalizacja o zwycięstwo w Pucharze Zakopanego i główną nagrodę samochód osobowy KIA RIO wchodzi w decydującą fazę. 16 lutego 2014 (niedziela) odbędzie się III edycja Pucharu Zakopanego na stoku narciarskim "Harenda". Stok ten jest jednym z najbardziej wymagających stoków narciarskich w Polsce, który gościł kilkakrotnie najlepszych alpejczyków na świecie przy organizacji Pucharu Europy.Czy obecni liderzy utrzymają swoją pozycję i zwiększą przewagę przed ostatnimi zawodami na Kasprowym Wierchu?
Puchar Zakopanego - wspaniała atmosfera na Nosalu!
Puchar Zakopanego - wspaniała atmosfera na Nosalu!2014.02.11
Na stoku Nosala rozegrano kolejną edycję zawodów w narciarstwie alpejskim w ramach Pucharu Zakopanego. W poszczególnych kategoriach zwyciężyli: Jolanta Czechowicz, Izabela Wysocka, Agnieszka Schwenk-Sapeta, Wojciech Gajewski, Michał Wojtiuk, Grzegorz Majcher i Bartłomiej Gąsienica-Józkowy.Biuro Promocji Zakopanego oraz Centrum Narciarskie Nosal dziękują za udział w zawodach na Nosalu wszystkim zawodnikom i kibicom!
Będą zawody, będzie zabawa, będzie się działo...
Będą zawody, będzie zabawa, będzie się działo...2014.02.04
Zapraszamy wszystkich pasjonatów "białego szaleństwa" do udziału w kolejnej edycji zawodów o Pucharu Zakopanego. Do startów zachęcamy wszystkich amatorów narciarstwa, którzy chcą zmierzyć się w rywalizacji o zwycięstwo i nagrody na legendarnym stoku Nosala w Zakopanem.
II zawody w ramach Pucharu Zakopanego - aktualizacja
2014.01.07
Już 26 stycznia 2014 r. na stoku ośrodka narciarskiego "Harenda" odbędą się II zawody w ramach Pucharu Zakopanego w narciarstwie alpejskim.Zapraszamy wszystkich pasjonatów "białego szaleństwa" do udziału w kolejnej edycji zawodów o Pucharu Zakopanego. Do startów zachęcamy wszystkich amatorów narciarstwa, którzy chcą zmierzyć się w rywalizacji o zwycięstwo i nagrody na stoku narciarskim Harendy. Oprócz nart i uśmiechu, zabierzcie ze sobą przyjaciół, rodzinę i znajomych - gwarantujemy dobrą zabawą dla wszystkich - zarówno uczestnikom jak i kibicom. Na zwycięzcę Pucharu Zakopanego czeka nagroda specjalna - samochód osobowy KIA RIO.
Puchar Zakopanego rozpoczął sezon zimowy
Puchar Zakopanego rozpoczął sezon zimowy2013.12.18
W sobotę 14 grudnia 2013 Zakopane rozpoczęło sezon zimowy. W stacji narciarskiej Polana Szymoszkowa rozegrano pierwsze otwarte zawody w narciarstwie alpejskim o Puchar Zakopanego. Główną nagrodą po czterech edycjach Pucharu Zakopanego będzie samochód marki KIA RIO.
Puchar Zakopanego w narciarstwie alpejskim 2013/2014
Puchar Zakopanego w narciarstwie alpejskim 2013/20142013.11.25
W Zakopanem w sezonie zimowym 2013/2014 zostały reaktywowane zawody o Puchar Zakopanego w narciarstwie alpejskim. Koordynatorem zawodów jest Biuro Promocji Zakopanego, a organizatorem poszczególnych edycji są zakopiańskie stacje narciarskie: Polana Szymoszkowa, Harenda, Nosal oraz PKL - Kasprowy Wierch.
poprzednie1 - 8 z 8następne
Partnerzy strategiczni:
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
www.trentino.plskionline.tv
Google+ | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | nota prawna | polityka cookies
Copyright © 1997-2018 Atmedia S.C.