skionline.pl stacje wiadomości wyślij link znajomemu wydrukuj dodaj komentarz

Święta i Sylwester na nartach w Zieleńcu

2017.12.23
Święta i Sylwester na nartach w Zieleńcu
Kliknij, aby powiększyć.
Święta i Sylwester na nartach w Zieleńcu
Stało się już tradycją, że coraz częściej właśnie na nartach spędzamy świąteczno-noworoczny czas. Nie inaczej będzie zapewne w tym roku. Stacja narciarska Zieleniec Ski Arena zaprasza na pełen atrakcji i wydarzeń świąteczny czas, który spędzić będzie można przede wszystkim, ale nie tylko na nartach

Zobacz także:

Jeden z najlepszych w Polsce ośrodków narciarskich pracuję pełną parą nieprzerwanie od przełomu listopada i grudnia. Umożliwia to sprzyjająca aura - bardzo dobre warunki utrzymują się to już od kilku tygodni. Na stokach zalega blisko 80 cm śniegu. Korzystnie przedstawiają się również prognozy pogody na najbliższe dni, co sprawia, że świąteczno-noworoczny okres zapowiada się w stacji narciarskiej wyjątkowo.

Święta i Sylwester na nartach w Zieleńcu
Święta i Sylwester na nartach w Zieleńcu

Przez cały czas czynne będą w Zieleńcu wszystkie wyciągi, koleje i otwarte trasy. Oczywiście zmienne będą w niewielkim stopniu godziny otwarcia - chodzi jednak wyłącznie o wigilię i samego Sylwestra. W dzień poprzedzający Boże Narodzenie ośrodek czynny będzie do godziny 16:00, aby wszyscy goście oraz sami gospodarze ośrodków, hoteli i restauracji zdążyli przygotować się do wigilijnej kolacji. Począwszy od 25 grudnia #szusowanko będzie możliwe codziennie od 9:00 do 22:00.

Święta i Sylwester na nartach w Zieleńcu
Święta i Sylwester na nartach w Zieleńcu

"Święta to wyjątkowy czas również w Zieleńcu, który od lat cieszy się rosnącą popularnością. My jako gospodarze mamy oczywiście świadomość, że narty i aktywny wypoczynek są ważne. Ale bardzo duży nacisk kładziemy na budowanie świątecznej atmosfery" - mówi Grzegorz Głód, przedstawiciel stacji narciarskiej w Zieleńcu.

Święta i Sylwester na nartach w Zieleńcu
Święta i Sylwester na nartach w Zieleńcu

"Dbają o to przede wszystkim nasze hotele i pensjonaty - dekoracje, zapach świątecznych potraw, świąteczna muzyka i kolędowanie. Tego wszystkiego w Zieleńcu z pewnością nie zabraknie. Oczywiście hucznie witamy też na stoku Sylwestra - tę formę zabawy przywitania Nowego Roku również wybiera coraz większa liczba pasjonatów białego szaleństwa" - dodaje Grzegorz Głód.

W samego Sylwestra wyciągi i koleje czynne będą aż do godziny 1:00 w nocy. Specjalnie na tę okazję możliwy będzie zakup sylwestrowego karnetu, który kosztować będzie 85 złotych (ulgowy 75) i ważny będzie od godziny 19:00 do 1:00.

Święta i Sylwester na nartach w Zieleńcu
Święta i Sylwester na nartach w Zieleńcu

Jeszcze w trakcie samych świąt Zieleniec zapraszamy gorąco do uczestniczenia w pasterce, która odprawiona zostanie oczywiście w kościółku świętej Anny. 26 grudnia najpierw trakcie mszy, a potem w hotelach i pensjonatach kolędować będą kolędnicy kapeli góralskiej Janicki. W okresie świąteczno-noworocznym zagrają oni raz jeszcze - będzie to miało miejsce 29 grudnia.

Zieleniec Ski Arena to 29 kolei i wyciągów, w tym 5 nowoczesnych wyciągów kanapowych. Do dyspozycji narciarzy dostępne są 22 kilometry doskonale przygotowanych tras, który pokonywać można bez konieczności odpinania nart.

Święta i Sylwester na nartach w Zieleńcu
Święta i Sylwester na nartach w Zieleńcu

Ośrodek jest doskonałym miejscem dla całych rodzin - uczyć się i doskonalić mogą tu najmłodsi, natomiast rodzice mogą szlifować narciarskie umiejętności wraz z instruktorami na szerokich trasach, sięgając oczywiście z czasem po te coraz bardziej wymagające. W trakcie całego świąteczno-noworocznego okresu czynne będą w Zieleńcu oczywiście również szkółki narciarskie oraz wypożyczalnie sprzętu.

Tagi: #ośrodki narciarskie #zieleniec #szusowanko #ski arena #sylwester #szusowanko

Powrót

Hotel Alex Hotel Alex

Zermatt
Wallis, Szwajcaria

Sonnberg Ferienanlage Sonnberg Ferienanlage

Flachau
Kraj Salzburski, Austria

Alagna Experience Resort Alagna Experience Resort

Alagna Valsesia
Piemont, Włochy

comments powered by Disqus
Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Hotel Monzoni Hotel Monzoni

38035 Passo San Pellegrino
Trentino, Włochy
Hotel Schloss Rosenegg Hotel Schloss Rosenegg

6391 Fieberbrunn
Tyrol, Austria
Berghotel Presslauer Berghotel Presslauer

9631 Jenig / Nassfeld
Karyntia, Austria
7 noclegów - od 1869,00 € za apartament
3 noclegi - od 469,00 € za osobę
7 noclegów - od 736,00 € za apartament
7 noclegów - od 699,00 € za apartament
7 noclegów - od 567,00 € za osobę
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
www.trentino.plskionline.tv
Google+ | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | nota prawna | polityka cookies
Copyright © 1997-2018 Atmedia S.C.