skionline.pl stacje wiadomości wyślij link znajomemu wydrukuj dodaj komentarz

Sylwester i Nowy Rok na stoku w Zieleniec Ski Arena

2016.12.30
Sylwester i Nowy Rok na stoku w Zieleniec Ski Arena
Kliknij, aby powiększyć.
Sylwester i Nowy Rok na stoku w Zieleniec Ski Arena
Doskonałe warunki narciarskie, alpejska pogoda, możliwość przywitania na stoku Nowego Roku oraz oczywiście pokaz sztucznych ogni - to oferta stacji narciarskiej Zieleniec Ski Arena na zbliżającego się Sylwestra i Nowy Rok
Zimowa aura po raz kolejny w tym sezonie pozytywnie zaskoczyła, dzięki czemu trwający właśnie w Zieleńcu świąteczno-noworoczny okres przyciąga już nie tylko amatorów ale i zawodowców niemal każdej odmiany narciarstwa. Oprócz tego alpejskiego coraz częściej na grzbietach Gór Orlickich pojawiają się pasjonaci narciarstwa biegowego, gdzie dostępnych jest kilkadziesiąt kilometrów bardzo dobrze przygotowanych tras. Również turyści, którzy w naszych stronach mogą posmakować górskich wędrówek w zimowych warunkach. Szczególnie, że na nizinach śniegu jest przecież jak na lekarstwo.

- Co roku naszą stację odwiedza w tym okresie chyba największa liczba gości w ciągu całego narciarskiego sezonu. Żeby mieć możliwość spędzenia w Zieleńcu w tym czasie kilku dni, rezerwacji dokonywać trzeba było jeszcze przed letnimi wakacjami - mówi Grzegorz Głód, dyrektor marketingu stacji narciarskiej.

- W tym roku wszystko dopięte jest na ostatni guzik. Najważniejsze jednak, że niezwykle dopisuje aura. Lekki mróz, minimalny wiatr oraz czyste niebo i piękne słońce - tak jest w Zieleńcu teraz i tak będzie w ciągu najbliższych kilku a nawet kilkunastu dni - dodaje Grzegorz Głód.

W samego Sylwestra jeździć w stacji narciarskiej będzie można aż do godziny 1:00 w nocy, wcześniej witając oczywiście na stoku Nowy Rok - ekipa Zieleńca przygotowała na tę okazję specjalny pokaz sztucznych ogni. Sylwestrowy karnet kosztuje 85 złotych (ulgowy 75) i będzie ważny od 19:00 do 01:00. W tym przypadku decyzję o wypadzie do Zieleńca można zostawić nawet na ostatnią chwilę - na pewno dla nikogo miejsca na stoku nie zabraknie.

1 stycznia wyciągi czynne będą już zgodnie z normalnie obowiązującym harmonogramem, czyli większość z nich uruchomiona zostanie punktualnie o godzinie 9:00, a szusować będzie można do 22:00.

Cały czas w stacji narciarskiej czynne są oczywiście niemal wszystkie z 27 kolei i wyciągów narciarskich oraz 22 kilometrów tras, choć zawsze przed wyjazdem warto sprawdzić aktualne informacje na stronie internetowej lub którymś z profili stacji w mediach społecznościowych.

Więcej informacji na stronie:www.zieleniec.pl

Tagi: #ośrodki narciarskie #narty #zieleniec ski arena #sylwester #nowy rok #sylwestra

Powrót

Zobacz
Zieleniec Ski Arena gotowa na święta
Zieleniec Ski Arena gotowa na święta
Zieleniec Ski Arena gotowa na święta
Ski Arena Zieleniec - z lotu ptaka
Ski Arena Zieleniec - z lotu ptaka
Ski Arena Zieleniec - z lotu ptaka
Hotel Monzoni Hotel Monzoni

Passo San Pellegrino
Trentino, Włochy

Hotel Salzburger Hof Hotel Salzburger Hof

Dienten am Hochkönig
Kraj Salzburski, Austria

Villa Hubertus Villa Hubertus

Olang
Południowy Tyrol, Włochy

comments powered by Disqus
Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Alagna Experience Resort Alagna Experience Resort

13021 Alagna Valsesia
Piemont, Włochy
Hotel Kaprun Hotel Kaprun

5710 Kaprun
Kraj Salzburski, Austria
Panorama Appartements Panorama Appartements

6444 Längenfeld
Tyrol, Austria
7 noclegów - od 669,50 € za osobę
7 noclegów - od 599,50 € za pokój
7 noclegów - od 1064,00 € za pokój
3 noclegi - od 399,00 € za osobę
7 noclegów - od 1550,00 € za osobę
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
www.trentino.plskionline.tv
Google+ | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | nota prawna | polityka cookies
Copyright © 1997-2018 Atmedia S.C.